Страница 109 от 283 ПърваПърва ... 5999107108109110111119159 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,621 до 1,635 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #1621

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от shener84 Виж публикацията
    натоварен , разтоварен все му е тая ако става въпрос за боба, няма значение заданието и помещението какво е ...
    Аз мисля на вилата да сложа една 50 ка и една 35 ца бобчета.
    Нещо ме замисли и то мнооого !
    Там температурата е с около 5-7 градуса по-ниска сравнено с Пловдив.
    Решение някакво има ли за тоя дефрост ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1622

    Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Аз мисля на вилата да сложа една 50 ка и една 35 ца бобчета.
    Нещо ме замисли и то мнооого !
    Там температурата е с около 5-7 градуса по-ниска сравнено с Пловдив.
    Решение някакво има ли за тоя дефрост ?
    Рафа, така си е дефроста. Нецата е правил модификация на неговия и го е оправил. Виж, мисля че беше в темата на Daikin или тази за дефростите, не съм сигурен. Обаче писа наскоро за него, преди няма и седмица.

  4. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #1623

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от shener84 Виж публикацията
    благодаря за съвета колега, климатикът е закупен и ще бъде монтиран на 4 април, спрях се на Тошиба мирай10
    бравос,трябва да си голям смелчага за да си сложиш подобно нещо в къщата(на това само името му е климатик).докато му четох параметрите(спецификациите) на два пъти ми прилоша,то верно евтиния евтиния а ма тая евтиния накрая е майка на мизерията
    Този пост е редактиран от sniper; 31-03-18 в 22:56.
    mystikalrs одобрява това.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #1624

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от toto99303 Виж публикацията
    под японски модел какво имате в предвид
    Нещо са подобни параметри...
    Параметри на климатизатора при 35°C външна температура (27°C в помещението):
    Охлаждаща мощност: 4.0 kW (0.9 ~ 4.5), 13652 BTU (3072 ~ 15359)
    Консумирана електроенергия: 1120 W (140 ~ 1400)
    COP: 3.57 (коефициент на преобразуване – енергийна ефективност)
    Параметри на климатизатора при 7°С външна температура (20°C в помещението):
    Отоплителна мощност: 5.0 kW (0.9 ~ 7.7), 17065 BTU (3072 ~ 26280)
    Консумирана електроенергия: 1220 W (130 ~ 2520)
    COP: 4.10 (коефициент на преобразуване – енергийна ефективност)
    Параметри на климатизатора при 2°С външна температура (20°C в помещението):
    Отоплителна мощност: 5.6 kW, 19113 BTU
    Консумирана електроенергия: 2230 W
    COP: 3.84 (средна стойност) (коефициент на преобразуване – енергийна ефективност)

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1625

    Отговор: Избор на климатик '2018

    sniper, според тебе по каталожни данни какво би си заслужавало?

  7. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #1626

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    sniper, според тебе по каталожни данни какво би си заслужавало?
    а ми мисля че го казах 32569845614 пъти.единственото нещо което си заслужава парите за в момента е фуджицу 07 и 09 кгта за саответните квадратури,всичко друго е бош лаф и чесане на езици.
    п.с.--разбира се тук изключваме сто волтовите които са ненадминати,но има едно голямо НО,първо -като нови са безбожно скъпи,второ -като стари са на по 15-20 години котури и ако уцелиш нещо е истински късмет,защото до колкото четох във форума това нещо като се развали отива направо в кофата,тъй като почти никой не се заема да ги ремонтира у нас.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #1627

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    sniper, според тебе по каталожни данни какво би си заслужавало?
    Трео!

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1628

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от sniper Виж публикацията
    до колкото четох във форума това нещо като се развали отива направо в кофата,тъй като почти никой не се заема да ги ремонтира у нас.
    Това твърдение е абсолютно невярно. Всички сериозни фирми, продаващи к2у си ремонтират техниката.
    Aleksandars, SPSt и Иван Вълков харесват това.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #1629

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от sniper Виж публикацията
    а ми мисля че го казах 32569845614 пъти.единственото нещо което си заслужава парите за в момента е фуджицу 07 и 09 кгта за саответните квадратури,всичко друго е бош лаф и чесане на езици.
    п.с.--разбира се тук изключваме сто волтовите които са ненадминати,но има едно голямо НО,първо -като нови са безбожно скъпи,второ -като стари са на по 15-20 години котури и ако уцелиш нещо е истински късмет,защото до колкото четох във форума това нещо като се развали отива направо в кофата,тъй като почти никой не се заема да ги ремонтира у нас.
    Рече и категорично отсече човек,който до вчера питаше какъв климатик да си купи,и дори не е виждал с очите си въпросната KGTA,да не говорим че машината още не е излязла на пазара както има една дума .Не знам как определи и "сто волтовите" като ненадминати,предполагам си имал дузина от тях, както и дузина европейски и си ги сравнявал, та се изказваш така смело.
    Изказваш се като някой скрит вносител на KGTA-тата в България.
    Много ме озадачават понякога участници (не всички разбира се) ,които вместо да пишат за някоя интересна промоциика,за някой евтин и доказал се " народен" климатик,достъпен за редовия Българин,дават насоки за покупка на машини от порядъка на 1500/2000 >>>>> лева.
    Господа,това не е интересно.Ако не бяха ми проблем парите отивам с 2к в Зората до нас, и най-заухавия продавач назначен вчера ще ми каже да си взема 12-ката на LTCA за 1900 и ще съм доволен.
    Понякога ме спохожда чувството че името на раздела трябва да бъде "Всичко за скъпите климатици"
    dodo_pv, pulsedriverbg, jonny33 и 1 други харесват това.

  12. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #1630

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Рече и категорично отсече човек,който до вчера питаше какъв климатик да си купи,и дори не е виждал с очите си въпросната KGTA,да не говорим че машината още не е излязла на пазара както има една дума .Не знам как определи и "сто волтовите" като ненадминати,предполагам си имал дузина от тях, както и дузина европейски и си ги сравнявал, та се изказваш така смело.
    Изказваш се като някой скрит вносител на KGTA-тата в България.
    Много ме озадачават понякога участници (не всички разбира се) ,които вместо да пишат за някоя интересна промоциика,за някой евтин и доказал се " народен" климатик,достъпен за редовия Българин,дават насоки за покупка на машини от порядъка на 1500/2000 >>>>> лева.
    Господа,това не е интересно.Ако не бяха ми проблем парите отивам с 2к в Зората до нас, и най-заухавия продавач назначен вчера ще ми каже да си взема 12-ката на LTCA за 1900 и ще съм доволен.
    Понякога ме спохожда чувството че името на раздела трябва да бъде "Всичко за скъпите климатици"
    вчера си е за вчера душа,някои хора за разлика от други...много по бързо се самоусъвършенстват и еволюират от наученото от по знаещите и можещите и извличат най доброто от тази информация,разбира се винаги има какво ново да научиш,много далеч съм от мисалта че всичко знам и винаги съм отворен за нови познания
    п.с.--между другото това лтца ше ти го препоръчат за по големи стаи и доста хора в тоя форум,а аз бих добавил и едно gree gwh 12 hansol за по малко пари като за теб
    Този пост е редактиран от sniper; 01-04-18 в 10:48.

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1631

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Рече и категорично отсече човек,който до вчера питаше какъв климатик да си купи,и дори не е виждал с очите си въпросната KGTA,да не говорим че машината още не е излязла на пазара както има една дума .Не знам как определи и "сто волтовите" като ненадминати,предполагам си имал дузина от тях, както и дузина европейски и си ги сравнявал, та се изказваш така смело.
    Изказваш се като някой скрит вносител на KGTA-тата в България.
    Много ме озадачават понякога участници (не всички разбира се) ,които вместо да пишат за някоя интересна промоциика,за някой евтин и доказал се " народен" климатик,достъпен за редовия Българин,дават насоки за покупка на машини от порядъка на 1500/2000 >>>>> лева.
    Господа,това не е интересно.Ако не бяха ми проблем парите отивам с 2к в Зората до нас, и най-заухавия продавач назначен вчера ще ми каже да си взема 12-ката на LTCA за 1900 и ще съм доволен.
    Понякога ме спохожда чувството че името на раздела трябва да бъде "Всичко за скъпите климатици"
    Не, това не е форум за "скъпи климатици". Ако си забелязал, хората който търсят съвет си посочват бюджет. Тези, които им препоръчват се съобразяват с посочената сума. Това, че ти не се интересуваш от по скъпи машини, не е проблем на форума, а твой.
    dodo_pv, Aleksandars, Mega и 4 други харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1632

    Отговор: Избор на климатик '2018

    ...особено ако се набара някое скъпо недоразумение...

  16. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #1633

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    ...особено ако се набара някое скъпо недоразумение...
    Milanov пак ли ще се оплакваш?Както казах преди,дай да те отърва от тошибата....
    rosswen одобрява това.

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #1634

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Недоразуменията са в главите на потребителите...
    dodo_pv, Mega, rosswen и 1 други харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1635

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Не. Няма такова нещо. Работи си отлично. По принцип говоря. Някои модели по си заслужават 2-те хилки, други не.
    Genadi80 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе