Страница 33 от 205 ПърваПърва ... 2331323334354383 ... ПоследноПоследно
Резултати от 481 до 495 от общо 3064

Избор на климатик '2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #481

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Цитат Първоначално публикувано от GeorgiGeorgiev01 Виж публикацията
    Консумацията при -15 на зубадана сравнен с Daisekai-a ли? И това в ползка на Тошибата?
    Аз мога да ви препоръчам Дайкин уруру сарара .За хол / всекидневна .

    Виждам ,че гледате топ моделите .
    За спалните Дайкин нексура 9 ка .
    Единия има екстри които тошибата и Митсубиши то има само да си мечтаят.( аспирация , контрол на влажноста ,самопочистване на филтрите и други )
    За спалните нексурата ще е супер по - комфортна .
    Имам и Дайсекай 8 ( вече го махнах ,че не ми харесва ) и митсибиши FH по - високия клас от SF.
    Само мога да ви кажа ,че уруру си е уруру .
    Знам ,че има разлика в цените ,но ако се поразтърсите може да намерите уруру за около 3500 и нексура за около 2500 .
    Така разликата в цената няма да е толкова голя ,но комфорта ще е на съвсем друго ниво .

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    2
    #482

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Някой може ли да ми каже мнение за тези 2-та климатика (рециклирани)

    SHARP AY-U22EE4
    Toshiba RAS-221JV

    За 8 м2 стая дали ще вършат работа и кой е по-добър от двата? Благодаря Ви предварително.

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #483

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Sharp-а е по-висок клас.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    51
    #484

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Здравейте, надявам се това да е правилната тема за моя въпрос.
    Какъв климатик бихте препоръчали за моите малко странни условия:
    Ще се ползва само месец в годината за изстудяване, когато е наистина много топло, обичаме топлото време.
    Ще се ползва и евентуално около месец за топлене по преходните месеци преди да пуснат и след като спрат парното - Октомври и Април.

    Помещението е жилищно 30кв.м. с добра изолация и троен стъклопакет, последен етаж, изложение запад-изток, в София.
    И ако изобщо е възможно, ми се иска и да помага и за 2-те стаи на отворени врати. Защото не ми се иска да наредя 3 климатика, ако има начин с един по-мощен да си реша поне частично проблема. Зависи и ценово как стоят нещата.
    Ако пък не е удачно, мога да сложа 3 малки.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: png 1.png‎ (17.5 KB, 983 Прегледи)

  6. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #485

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Цитат Първоначално публикувано от Daniel356 Виж публикацията
    Здравейте, надявам се това да е правилната тема за моя въпрос.
    Какъв климатик бихте препоръчали за моите малко странни условия:
    Ще се ползва само месец в годината за изстудяване, когато е наистина много топло, обичаме топлото време.
    Ще се ползва и евентуално около месец за топлене по преходните месеци преди да пуснат и след като спрат парното - Октомври и Април.

    Помещението е жилищно 30кв.м. с добра изолация и троен стъклопакет, последен етаж, изложение запад-изток, в София.
    И ако изобщо е възможно, ми се иска и да помага и за 2-те стаи на отворени врати. Защото не ми се иска да наредя 3 климатика, ако има начин с един по-мощен да си реша поне частично проблема. Зависи и ценово как стоят нещата.
    Ако пък не е удачно, мога да сложа 3 малки.
    Първо е нужно да споменете за какъв бюджет става въпрос. Няма проблем да сложите по-голямо тяло, но ефекта няма да е толкова осезаем а и ще бъде за сметка на комфорта. След като ще се ползва само за преходните сезони, аз бих сложил климатик за основното помещение и конвектори в стаите.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    51
    #486

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Бюджетът не е твърд, да кажем 2000лв. Просто си мисля, че ако взема един хубав климатик няма да имам толкова грижи, колкото ако взема 3 малки и сравнително евтини.
    Но може и да не съм прав, нищо не разбирам от материята. Като цяло климатика го искам за комфорт, донякъде глезотия, не ни е жизнено необходим. Имам и радиатори за преходните месеци, но ми се искаше да ги махна, че за 2-3 седмици работа последната година, само заемат място.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #487

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Три японски седмици, напълно ще свършат работа и ще има оптимален комфорт.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #488

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Daniel356Аз като потребител на твое място бих взел SRC 35 ZS-S или FTXM35M. За охлаждане е все тая, какво ще вземеш. Дневната, ако е с западно изложение не ти трябват 3 климатика със сигурност. За София не бих набутал три климатика с цел да се охлаждам 10-20 дена в годината.

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #489

    Отговор: Избор на климатик '2019

    За да има ефект с една машина, е необходимо модела да има възможност за дълга въздушна струя (без да се усилва вентилацията) и вътрешното тяло да бъде разположена по този начин.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: png 1.png‎ (16.0 KB, 1192 Прегледи)

  12. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #490

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Бая дълга /поне 11м./ ще трябва да е тази струя. Не ми се мисли как ще се чувстват хора на пътя и в режим "Охлаждане", ако трябва да се охлаждат и другите 2 стаи.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Живее в
    Хисаря
    Мнения
    268
    #491

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Πoмeщeниe жилищнo, зa oтoплeниe, 24ĸв 58 ĸyбиĸa. Bид нa пpoзopeцa ΠBЦ двoeн cтъĸлoпaĸeт 4 ceзoнa, 5ĸв e гoлeминaтa нa пpoзopeцa. Излoжeниe зaпaд, oтдoлy ca мaзeтa 1 eтaж cъoтвeтнo oт 3 eтaжa. Зa вceĸиднeвнa, пoмeщeниeтo e вĸъщa. Гpaд Πлoвдив, жeлaнa тeмпepaтypa 24 гpaдyca. Изoлaция тaвaн и външнa cтeнa вaтa. Жeлaя дa ce cпpaвя пoнe дo минyc 15

    - - - - - - - - - -

    За тук разбрах че е въпроса попълних донякъде анкетата ще се радвам да се отзовете и последно здравейте.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Rado Smilkov
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    199
    #492

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Донякъде е, наистина! Бюджет от 700 до 4700лв... или? [emoji3] Фиксирайте някакъв ценови порядък, за да получите коректни предложения.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Живее в
    Хисаря
    Мнения
    268
    #493

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Най същественото съм пропуснал питането ми е за определен климатик фуджитцу 12 lmca ще свърши ли работа. Бюджет 1500

  17. Member Аватара на Rado Smilkov
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    199
    #494

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Опппааа... [emoji16]

    Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

  18. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #495

    Отговор: Избор на климатик '2019

    Ще свърши...и KMTA също...но...има подробности, които е хубаво да ги знаете... А за тях, от фирмата към която се обърнете. Друг е въпросът, дали ще са искрени...

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 33 от 205 ПърваПърва ... 2331323334354383 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 02-01-19, 10:26
  2. избор на климатик
    От mokata7 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 24-08-17, 23:14
  3. Избор на климатик
    От Bupyca във форум Други марки климатици
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-17, 15:19
  4. избор на климатик
    От Hristomila Staneva във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1
    Последно: 31-10-15, 00:05
  5. Избор на климатик
    От leo34 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 29
    Последно: 12-11-14, 21:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе