Страница 126 от 135 ПърваПърва ... 76116124125126127128 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,876 до 1,890 от общо 2016
Like Tree1796Одобрявам

Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1876

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Поздрав за [mention]mimojef [/mention] !

    Без коментар за контакти и прочее. Обстановката е временна.
    bobivg и ccankov73 харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    437
    #1877

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Поздрав за [mention]mimojef [/mention] !

    Без коментар за контакти и прочее. Обстановката е временна.
    Това подовата Перфера ли е?
    rosswen одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1878

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от HRS9 Виж публикацията
    Това подовата Перфера ли е?
    Да, ама май такъв разход няма да виждам. [emoji1787] В момента на зададена 22гр, поддържа 23.7 и работи с 250-400W. Турбината е на Ауто.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #1879

    Re: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    При по топло време и като темперира стаята най вероятно ще си слиза на минимум. 130 вата е супер

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1880

    Отговор: Re: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от mystikalrs Виж публикацията
    При по топло време и като темперира стаята най вероятно ще си слиза на минимум. 130 вата е супер
    То не знам дали това е минимума. Просто на толкова го заварих.

  7. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,302
    #1881

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Еее ама тези контакти...............

    - - - - - - - - - -

    Помислих че си снимал Тощибата

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,870
    #1882

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Най-сетне, честито Рос!
    Аз избягах в едно хотелче в Пловдив и хоп - изненада - два подови Дайкина, чак не ми се вярва.
    С кеф да си го ползваш!
    rosswen одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1883

    Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Най-сетне, честито Рос!
    Аз избягах в едно хотелче в Пловдив и хоп - изненада - два подови Дайкина, чак не ми се вярва.
    С кеф да си го ползваш!
    Благодарско! Закроти се пущията. Сега бачка с 200-250W и прави яко жега. Държа го на 21.5 и вентилатор Ауто, той нашия направил 24+. Май ще смъквам на 21гр. [emoji16] Навън е +4, ръми дъжд и подухва ветрец.

  11. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,870
    #1884

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Пр мен 20-25ците се въртят около 120-150W като си темперират при +С външни.



    п.с. Сега се радвам че си “сглобих” хибрида 35/50 в хола.Тея и двата в апартаментчето са 50ки та си играя с тях. Ами бая си подухват и на сайлънт.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1885

    Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Сега като влезнах, работи на 200W нашия и направил 24.6гр при 21.5 задание. Ще го слагам май на 20.5 за през нощта. Кощунство е да не се ползва на 25-цата Аутото. Мазно и много адекватно е, точно както искам. Много прилича на управлението на Хеви ZSX. Честно казано, на повечето машини, които съм ръчкал, аутото не ми допада. Това си слиза и най-ниската степен без проблеми. Дори на 3-та степен се ядва като шум, не че изобщо ще седи на нея, при поддържане.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    437
    #1886

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Сега като влезнах, работи на 200W нашия и направил 24.6гр при 21.5 задание. Ще го слагам май на 20.5 за през нощта. Кощунство е да не се ползва на 25-цата Аутото. Мазно и много адекватно е, точно както искам. Много прилича на управлението на Хеви ZSX. Честно казано, на повечето машини, които съм ръчкал, аутото не ми допада. Това си слиза и най-ниската степен без проблеми. Дори на 3-та степен се ядва като шум, не че изобщо ще седи на нея, при поддържане.
    Чакаме отзиви и за инфрачервеното отопление

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #1887

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    аз от години твърдя ,че он-офф вдига разхода ( и то значително в проценти ) ,имаше дълги полемики че това не е така но ватметъра не лъже .. работата он-офф много се доближава до конвенционален климатик ( особено при модели които стартират на 600+ вата ) ,няма как да е икономично ..
    mimojef и zxc0 харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1888

    Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Ние с Дайкина се спогодихме. Монтиран е на най-студеното място в помещението и може да се каже, че засмукания въздух е по-хладен, та за това претопля манджата толкова най-вероятно. От снощи го държа на 20.5гр, турбина Ауто. Помещението е 14.5м2/38м3 без изолация на тавана. Сега поддържа желаната температура, около 23.5гр. Работи си на 180-195W, външната е около 3-4гр., облачно. Вчера като му свалих на 20.5, работи сигурно 40мин на най-ниската степен, с консумация 160-170W.
    mimojef и bobivg харесват това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #1889

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от HRS9 Виж публикацията
    Да не забравяме, че това е средния клас на марката(въпреки, че за 1600 лева с монтаж, за колкото съм го купил аз се съмнявам, че може да се вземе нещо по-качествено) и не бива да очакваме чудеса, тъй като имам и високия, мога да кажа, че той ми е слизал и на 150.Също така мисля, че инверторния режим на работа не бива да бъде самоцел, тъй като в моя случай нарушава комфорта.
    Цената от доста време е около 200лв. нагоре ако става дума за 20zs-w. Около 1600лв, но без монтаж.

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    437
    #1890

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Цената от доста време е около 200лв. нагоре ако става дума за 20zs-w. Около 1600лв, но без монтаж.
    Да за 20zs-w става дума.Аз я спазарих на споменатата цена в средата на Януари.Но цените постоянно се увеличават така че ти вярвам.Чувам, че и Дайкин ще увеличат с 4% следващия месец.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Най добър уред за отчитане на консумация на климатик през wi-fi
    От ^Rokera^ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 87
    Последно: 23-04-22, 01:57
  2. Преоразмеряване на отоплителен уред-има ли по-голяма консумация
    От injenercheto във форум Електрическо отопление
    Отговори: 4
    Последно: 17-05-13, 21:30
  3. Реална консумация на минимум топлоотдаване
    От pilot във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 20
    Последно: 10-05-12, 23:57
  4. Консумация на 40'' LCD
    От mitakata във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 09-01-11, 19:31
  5. консумация на PC
    От etg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-01-02, 13:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе