Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011
Резултати от 151 до 158 от общо 158

Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    8
    #151

    Re: Климатици... (обсъждане на всякакви климатици)

    Дайте мнение за този модел на Panasonic засега съм се спрял на него, имали основателна причина поради която да НЕ го купувам?

    http://get.bg/catalog/product_info.p...aabbb31c671294

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    98
    #152

    Re: Климатици... (обсъждане на всякакви климатици)

    9-вятката няма ли да е малка за кубатурата която си посочил?!? На мен майсторите като монтираха моя клм ми казаха че за 60куб.м е за 12-ска. Но все пак изчакай и други мнения[]

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #153

    Re: Климатици... (обсъждане на всякакви климатици)

    Няма абсолютно правило, зависи си от стаята, изолация, дограма, освен това при различните климатици с мощност 12000BTU разлино топлят защото това е мощност на охлаждане.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #154

    Re: Климатици... (обсъждане на всякакви климатици)

    дааа,има и обратното....9ката да топли повече от 12 ка

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    64
    #155

    Re: Климатици... (обсъждане на всякакви климатици)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">дааа,има и обратното....9ката да топли повече от 12 ка



    <div align="right">Originally posted by mikk - 27/12/2004 : 17:54:04</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Точно така е. Важно е , какъв климатик ще вземеш. Твърде вероятно е с хубава 9-ка да успееш да го топлиш, а с някоя куца 12-ка да умираш от студ. Много се съмнявам обаче, че точно този Панасоник ще ти свърши работа. Ако нямаш парите за хубав модел на Панасоник не си струва да взимаш от евтините им модели. В Тахномаркет този модел е 550лв. , ако не се лъжа. Мисля, че ако прегледаш цялата тема и споделените мнения, можеш да се ориентираш за тези пари , какво можеш да си позволиш.

    ето ти и адресите на Технмаркет и Технополис да се ориентираш за цени:

    http://www.technomarket.bg/index.php

    http://www.technopolis.bg/prod.php?equ_id=1055



    Аз лично съм с Митсубиши и съм супер доволен, но и цената му е сериозна.

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2
    #156

    Re: Климатици... (обсъждане на всякакви климатици)

    Стига с тия девятки, десятки. Стойността BTU е по-скоро ориентировъчна. "Девятките" имат отоплителна мощност от 2,7 KW до 3,6 KW в зависимост от марката и модела климатик. Затова най-добре да се гледат киловатите отоплителна мощност. Трябва ти отоплителна мощност не по-малко от 4 KW.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    21
    #157

    Re: Климатици... (обсъждане на всякакви климатици)

    Имам нужда от съвет!!!



    Предстои ми покупка на евтин, но добър неинверторен климатик - разполагам с 500-600 лева за целта.



    От всичко изчетено досега по темата не видях някой да коментира качествата на климатиците Haier, а от много места чувам позитивни мнения за тях, като най-добрата марка от евтинджосите.



    Въпросите ми са:



    1. Някой има ли мнение като юзър или като човек който продава/монтира моделите на Haier HSU-09RD03 и HSU-12RD03?



    2. Каква е разликата между моделите 09НН03 и 09RD03 както и между 12RN03 и 12RD03?



    3. Хайер принципно имат ли фабрични проблеми, кой е производителя на компресора им, КОЯ Е ФИРМАТА ВНОСИТЕЛ НА HAIER, шумно ли е вътрешното тяло и дали може да се разчита на някакво отопление при температури до -5 градуса?



    И също така ме интересува дали Haier е по-добър производител от Midea примерно (и двата са в 1 ценова категория).



    Мерси предварително.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #158

    Re: Климатици... (обсъждане на всякакви климатици)

    За 500-600лв няма добри инвертори. Иначе най скъпоите модели на Хаиер не са лоши. Иначе мидеа имат много хубави модели които не се внасят в БГ можеби заради ценат им. Един инвертор трябва да DC а по евтините са AC(компресора е на променлив ток).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011

Подобни теми

  1. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 16:37
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2008)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1949
    Последно: 28-12-08, 00:13
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 18:40
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 17:21
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 19:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе