Страница 44 от 78 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследноПоследно
Резултати от 646 до 660 от общо 1162
Like Tree367Одобрявам

Монтаж на климатици - цени и отговорности

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #646

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    зависи клиента как е подходил .. самата смяна на климатика е жест какъвто мене за климатик за 2к не ми направиха .. само мънкаха и увъртаха

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    15
    #647

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Добре де, след като ви писна, защо не отидохте да му го замерите, след като е изразил съмнение, че има проблем? Щеше да ви плати 25 кинта, ако такъв е липсвал. Такава е практиката. Поне, замерихте ли нещо по старата машина или направо я сменихте с таралясник? Знаеш ли аз колко много утвърдени фирми познавам, имащи монтажни групи, работещи като кучета на нивата? Човекът пише, че не бил наясно с режимите на работа на машината. Явно, не му е обяснено в бързината. Дистанционното на модела на човешки език ли е написано или е с пиктограми? Смеете му се на потребителя, че бил глупав. Ама искате да знае японски... Тъпо! Глупавите хора отдавна станаха мнозинство и е редно да се намери по-коректен начин да им се прибират парите. КТБ как го могат?
    Благодаря, че ме защити.
    Човек не може да знае всичко. То ползвам английски и руски ама японски не разбирам. А в нета за национал намерих менюали само на японски.

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,775
    #648

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от lio58 Виж публикацията
    А в нета за национал намерих менюали само на японски.
    Нормално - това са машини произведени в Япония и е естествено инструкцията за тях да е на японски.
    Alexi, Mega и tony34al харесват това.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #649

    Smile Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от lio58 Виж публикацията
    Благодаря, че ме защити.
    Човек не може да знае всичко. То ползвам английски и руски ама японски не разбирам. А в нета за национал намерих менюали само на японски.
    Аз защитавам определени общоприети принципи, не защитавам хора, поне в случая. Има различни методики за пресмятане на топлинната мощност на даден климатизатор, като играта с акумулираща печка не спада към нито една от тях. Не си се интересувал. Аз самият съм описал един начин, който работи с прилична точност. Но не си го прочел. Не е добре в публичното пространство да бъдат оплювани големите фирми, занимаващи се с климатизатори, защото в тях работят кадърни хора и свястни началници, незаслужаващи такова отношение. Голямото текучество на хора е причина в тях да попада и шкарто. Друг път опитай да не обобщаваш и да не бъдеш толкова конкретен.

    Успех!
    Alexi одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    15
    #650

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Аз защитавам определени общоприети принципи, не защитавам хора, поне в случая. Има различни методики за пресмятане на топлинната мощност на даден климатизатор, като играта с акумулираща печка не спада към нито една от тях. Не си се интересувал.
    Успех!
    Моля за линк към методиката, защото форума е много голям и трудно ще я намеря.

    - - - - - - - - - -

    [QUOTE=dodo_pv;707692]Не е добре в публичното пространство да бъдат оплювани големите фирми, занимаващи се с климатизатори, защото в тях работят кадърни хора и свястни началници, незаслужаващи такова отношение. Голямото текучество на хора е причина в тях да попада и шкарто. Друг път опитай да не обобщаваш и да не бъдеш толкова конкретен./QUOTE]
    Извинявам се на всички честно работещи фирми които съм засегнал с моите обобщения. Но разберете, че аз изразявам своя протест от неравностойното положение в което съм поставен. Във Варна има много фирми за климатици, но никъде не съм видял някаква реално класация на обслужването което предоставят. Аз избрах фирма която съм ползвал и от която бях доволен.

  7. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #651

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Добре де, след като ви писна, защо не отидохте да му го замерите, след като е изразил съмнение, че има проблем? Щеше да ви плати 25 кинта, ако такъв е липсвал. Такава е практиката. Поне, замерихте ли нещо по старата машина или направо я сменихте с таралясник? Знаеш ли аз колко много утвърдени фирми познавам, имащи монтажни групи, работещи като кучета на нивата? Човекът пише, че не бил наясно с режимите на работа на машината. Явно, не му е обяснено в бързината. Дистанционното на модела на човешки език ли е написано или е с пиктограми? Смеете му се на потребителя, че бил глупав. Ама искате да знае японски... Тъпо! Глупавите хора отдавна станаха мнозинство и е редно да се намери по-коректен начин да им се прибират парите. КТБ как го могат?
    човека е преподавател по електротехника и щом си го е замерил значи е вярно замерването. човека си е много наясно режимите, има още два климатика от нас, най обикновенни мицубишита, които му работели по добре от луксозния национал за 3000лв(в ново състояние). искаше да му го сменим, сменихме го. климатика си го избра сам. и такива определения като таралясници може да ги кажеш на някоя мидея или осака или нещо подобно. сега да видим този колко ще харчи. може би ще харчи по малко ток. очакваме включване.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #652

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от py4 Виж публикацията
    ... и такива определения като таралясници може да ги кажеш на някоя мидея или осака или нещо подобно. ...
    Никога не съм си позволявал да наричам таралясник машина, която струва 3к лева. Сигурно е станало някакво недоразумение. Доколкото прочетох, луксозния национал за 3000лв(в ново състояние) сте си го прибрали. Визирах машината, която сте поставили на нейно място.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    139
    #653

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Щом е втора ръка на над 10г. със сигурност е таралясник , защото е с електроника ... второ не се знае как е експлоатиран и механиката в какво състояние е ... Да попитам нещо, понеже съм невеж , сменено ли му е маслото на компресора ... Доколкото знам всяко масло има срок на годност , дори да не е сработено ...TEST
    Този пост е редактиран от avenger; 12-02-15 в 19:42.

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #654

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    +1
    Невежа си.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    139
    #655

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    КАСАП ... мъж съм и къде ми е невежеството?

    В липсата на елементарна правописна култура!
    Този пост е редактиран от avenger; 12-02-15 в 19:43.

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #656

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от bobbyap Виж публикацията
    КАСАП ... маж сам и каде ми е невежествотоTEST
    "Колгега", във форума се пише на български!?!

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #657

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    "Колгега", във форума се пише на български!?!
    Да не се втеляваме... и на македонски може.
    Mega и mirandi харесват това.

  16. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #658

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от py4 Виж публикацията
    фирмата се е утвърдила до сега толкова години, 100% доволни клиенти


    Догодина 101%
    justify и mirandi харесват това.

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #659

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Не виждам какво ти е толкова смешно, но аз съм на 100% доволен, за разлика от други фирми.
    При това съм доста претенциозен.

    П.С. Ако имаш някакви забележки към конкретната фирма - сподели ги.
    Този пост е редактиран от Kasap; 21-12-14 в 00:52.

  18. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #660

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от bobbyap Виж публикацията
    Щом е втора рака на над 10г. със сигурност е таралясник , заштото е с електроника ... второ не се знае как е експлоатиран и механиката в какво састояние е ... Да попитам нешто понеже сам невеж , сменено ли му е маслото на компресора ... Доколкото знам всяко масло има срок на годност , дори да не сработоно ...TEST
    наляхме му една бутилка олио за всеки случай, ей тъй да си има.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 44 от 78 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Инструменти за монтаж на климатици
    От d_imige във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 101
    Последно: 12-10-15, 14:04
  2. Фирма за монтаж на климатици
    От stich1 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 27-05-14, 16:49
  3. климатици general на ниски цени!
    От nikolas4o във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-10-12, 12:34
  4. Цени за монтаж на ел. осветление и видеонаблюдение.
    От taralion във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 6
    Последно: 28-09-10, 10:34
  5. Технополис, Жега 2 и монтаж на климатици
    От rum във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 10-07-07, 13:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе