Страница 57 от 78 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследноПоследно
Резултати от 841 до 855 от общо 1162
Like Tree367Одобрявам

Монтаж на климатици - цени и отговорности

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #841

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Додо, къде е Кондекс, къде е КлимаКом. Човека явно иска Мицубиши Електрик, не Хеви.
    ivan74 и P.Hristov харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    64
    #842

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    Ся монтаж ли ще е или ремонт,щот 400--500 за една клима че и за две си е ЧОК.
    За монтаж. Аз не ремонтирам. Развали ли се - хвърлям и купувам ново. Така ми излиза сметката (моята сметка).
    Като чета темите, 200 лева било малко и после какво искали клиентите. Като е 500 лева - било много... тия луди ли са...
    Не мога да разбера едно: боли ли ви, сърби ли ви?
    Имам чувството, че съм попаднал във форум за обсъждане на Буран 3-то поколение.
    Както и да е. Поредното безполезно място, пълно с плюнки, непрофесионализъм и присмех.
    Благодаря за отделеното внимание, няма нужда от повече словоблудство.
    ---------

    Миланов, климатика който ще купя е MUZ-FH35VEHZ

  4. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #843

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Като ти е безполезен форума, не го чети. В крайна сметка си един от 7-те милиона българи, който е решил да си купи климатик и се сърди на останалите, че не му помагат в избора.

    Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #844

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Към whitewizzard
    Не бе човек, на сайта на Климаком има секция "Дилъри" и там като избереш гр. София излизат една камара фирми с чавка "Оторизирани за монтаж и сервиз". И като зададеш същият въпрос тук, може би се остава с грешно впечатление за питащият. За това може да ти се е сторило, че има несериозно отношение на въпроса ти.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #845

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Додо, къде е Кондекс, къде е КлимаКом. Човека явно иска Мицубиши Електрик, не Хеви.
    Свържи се с човека, намери му машина и му свърши работата, както трябва. Това му трябва и не се задълбочавай. Нито от търговия разбира, нито от сервиз. Издал се е по някакъв начин и затова са му поприказвали малко по-назидателно, предполагам, и се е засегнал. Ще му мине
    P.Hristov и milanov харесват това.

  7. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #846

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Като гледам каква критика и надменност струи от вължебника, не завиждам на този, който ще му върши работата. Поне плаща добре.
    VeleV.Klima и DUNDURMA харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #847

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    БЯЛ МАГЬОСНИКО,нищо лошо няма в това да можеш да платиш 500 кинта.Лошото е,че някой те взема за балък и не никой не ти се подиграва.За сетен път приканвам АВЕНДЖЪР, не да гледа дали пиша с главни букви,а да разреши тема за ФОРУМНИТЕ МАЙСТОРИ/

    На тая тема какво й има??? - https://forum.setcombg.com/%D0%B2%D1...%BE%D1%89.html

    И защо всеки път все с мен се захващаш???
    Този пост е редактиран от avenger; 08-08-16 в 18:46.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #848

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Аз не мога да разбера какъв ви е проблема,както Тошиба не дават сульо и пульо да им пипат клматиците и имат изискване за монтажа за да им важи гаранцията, така и Мицубиши Електрик си имат изискване.
    Този пост е редактиран от necata2; 08-08-16 в 14:18.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    64
    #849

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1 Виж публикацията
    Като гледам каква критика и надменност струи от вължебника, не завиждам на този, който ще му върши работата. Поне плаща добре.
    КалчеФФ (много обичам тези дето се правят на чужденци и са забравили или не знаят кои са), климатика най-вероятно ще се монтира от съфорумник, чиято фирма е оторизирана от Климаком (не пиша името да не се счете като реклама).
    Така, че не се притеснявай. Както е казал и Дундурма: аз мога да платя, но балък не съм, няма и да бъда. Цени не коментирам, но съглася ли се на цена, това автоматично означава, че ще бъде направено така както искам аз. За мен е важна вътрешната ми убеденост и преценка за човека/фирмата.
    Така, че се притеснявай за себе си, аз съжаление не търся. По форуми пък - 'Ич.


    Благодаря още веднъж на всички за "помоща".
    Лека вечер.
    Този пост е редактиран от whitewizzard; 08-08-16 в 20:29.
    milanov одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #850

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Според мене много добър избор на климатик и фирма за монтаж.
    whitewizzard и P.Hristov харесват това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    64
    #851

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    В продължение на монтажа на моя климатик...
    След обсъждане се реши климатика да бъде подов. Просто за стенен няма подходящо място, без да се изкопаят канали в половината апартамент. Изборът пак е на Мицубиши, но Хеви. От Климаком не взех защото цените са им твърде завишени. Не може един и същи климатик в България да струва 2000 евро, в Италия - 1050! Отказах се от внос заради времето. Иначе доставката щеше да ми бъде около 150 лева максимум.
    Както и да е. Спрях се на Mitsubishi Heavy SRF35ZMX-S
    Монтажът... няма думи да изразя задоволството си. За всичко се пита, обяснява се, не се бърза..., инструменти на Beta, динамометричен ключ, дебелостенни медни тръби, свързващи елементи на Вюрт, италиански дебелостенни канали за тръбният път с целият набор преходни елементи. Вакуумирането като време ми беше предоставено на мен: колкото реша, толкова време ще се вакуумира. Конусите на медните тръби бяха изпълнени като по учебник: с масло и последваща проверка на вътрешната повърхнина. След монтажа беше почистен с прахосмукачка целият хол и цялата кухня без аз да го искам... За 1-ви път да изпитам истинско удоволствие от работа на фирма и най-важното: да не остана със съмнения за претупана работа. За работата, която свършиха имам чувството, че си оцениха евтино труда (почти 7 часа, през което време свършиха и допълнително работа, без да са длъжни на това).
    През цялото време работеха момчетата, не спряха нито вода да пият, нито цигара да изпушат, нито да обядват..., просто се почувствах много неудобно.
    Благодаря Ви много, момчета. Удоволствие е да се работи с Вас!

    Сега малко снимки:
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от whitewizzard; 28-08-16 в 10:31.
    bobovo, Aleksandars, Mega и 3 други харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #852

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Еми ти си бил направо за подов. Много добре си е паснал на мястото. Напиши и монтажната фирма, да знаят хората кой работи добре. Сега някой ще каже "реклама било", калпавата и лоша работа може да се споделя, а хубавата и добрата реклама ставало.....
    Със здраве да си го ползвате!
    whitewizzard одобрява това.

  16. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #853

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Точно така ,пиши фирмата.Хората трябва да знаят.
    whitewizzard одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #854

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Само че трябва да се пише и цената на монтажа, защото това е един работен ден на двама човека.
    whitewizzard одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    64
    #855

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Поради молбата на съфорумците, а и по мое лично убеждение, че това в никакъв случай не е реклама, ще съобщя името на фирмата: PowerClima.
    Цената на климатика със стандартен монтаж до 3 метра е 2399.00 лв.
    Доплатих още 200.00 лв. за удължаване на тръбния път до 6 метра, махане и слагане на стъклопакет и монтаж на каналите плюс самите канали и монтаж да захранващия кабел в перваза на ламинирания паркет (не беше никак лесно защото поисках захранващ кабел 3x2.5 mm2).
    Общо цената стана 2599.00 лева.
    Фирмата си издаде приемо-предавателен протокол в два екземпляра, като единият отива във вносителя, заедно с направените снимки на монтажа.
    Нещо, което ми направи изключително впечатление.
    Aleksandars, XOPMOH и milanov харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 57 от 78 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Инструменти за монтаж на климатици
    От d_imige във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 101
    Последно: 12-10-15, 14:04
  2. Фирма за монтаж на климатици
    От stich1 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 27-05-14, 16:49
  3. климатици general на ниски цени!
    От nikolas4o във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-10-12, 12:34
  4. Цени за монтаж на ел. осветление и видеонаблюдение.
    От taralion във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 6
    Последно: 28-09-10, 10:34
  5. Технополис, Жега 2 и монтаж на климатици
    От rum във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 10-07-07, 13:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе