Страница 91 от 111 ПърваПърва ... 41818990919293101 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,351 до 1,365 от общо 1664

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1351

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    @musster Вчера и аз се катерих да душа и накарах 2-ма познати, които не пушат също да го миришат, но ми бе заявено, че не си признавам Трябва да разгледам и в темата за Грее-йонизаторът е същия и предполагам е винаги включен?
    @stoqng76 Наистина изглежда чист При мен е също така и не знам , доколко се дължи на X-Fan. Обухването е за няколко минути и си остава пълен с вода . Последното го видях с очите си, когато свалях малкия Веритас, за да го местя. Разбира се ако водата няма бактерии-не мирише. Затова ми е интересно как се получава така.
    Надявам се и други с C&H и Грее(които са с йонизатор) да споделят.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #1352

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ако турбината или ваничката са в процес на мухлясване кофти миризмата се усеща само в краткия момент, когато компресорът изключи. Докато работи на охлаждене не може да се усети нищо. Независимо от това спорите на мухъла си летят във въздуха и дишаш канцерогенни плесени... аз като видя начално побеляване по турбината и мия веднага.

    Stainway, интересно ми е китайците каква ваничка са направили на Вип-а. Сигурно е по-добре проектирана. На панасоника ми е много смотана, така е направена, че задържа много вода в климатика и вероятно поради това мухлясва толкова бързо.
    Този пост е редактиран от Jack Krauser; 18-08-18 в 00:41.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1353

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    @Jack- с риск да стана банален ще повторя още веднъж:
    При разскачването на Веритас-а от подписа ми, за да бъде подменен и преместен-имаше доста натрупана кондензирана вода, която поради моята несръчност бе разлята в голямата си част в стаята.
    Със сигурност твърдя, че не беше заблатена, миришеща и т.н., което ме учуди, гледайки снимки из форума. Същото се отнася и за почистването, което му направих, преди да го сложа в другата спалня.
    Опитвам се да разбера дали има някаква закономерност при дадени модели ползващи този йонизатор или е по-скоро частен изолиран случай, затова и моля само тези, които имат конкретни впечатления да споделят-иначе става малко объркано

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #1354

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Има ли стиропор във ваната?

  6. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #1355

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Ако турбината или ваничката са в процес на мухлясване кофти миризмата се усеща само в краткия момент, когато компресорът изключи. Докато работи на охлаждене не може да се усети нищо. Независимо от това спорите на мухъла си летят във въздуха и дишаш канцерогенни плесени... аз като видя начално побеляване по турбината и мия веднага.

    Stainway, интересно ми е китайците каква ваничка са направили на Вип-а. Сигурно е по-добре проектирана. На панасоника ми е много смотана, така е направена, че задържа много вода в климатика и вероятно поради това мухлясва толкова бързо.
    Няколко пъти вече пишеш за мухъл, но сигурен ли си, че е наистина мухъл. Каква е миризмата? При моите е по-скоро на вкиснато, а не на мухъл-разликата е много голяма. Като гледам снимката на турбината ти не ми прилича на мухъл /плесен/. Мухълът първо е розов, а след това става черен. При теб това по турбината е сив прах.

  7. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #1356

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Не съм специалист по видовете мухъл, но някаква гъбка си е, не е прах. Бяла плесен, същата каквато се получава, когато забравиш буркан със сладко в хладилника. Както и да е...
    При Stainway изглежда липсват подходящи условия за растеж... което може само да го радва.
    И все пак ми е интересно какво представлява ваничката на Купъра...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1357

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Съжалявам, че не правих снимки Пластмаса е-какво очаквате-златна?
    Стиропор има отзад, но той служи за изолация,мисля

    Вижте, явно не само при мен липсват условия- musster се отчете с 2 броя Грее на 2 години, stoqng76 с 1 брой Alpha.
    Нека изчакаме малко -може пък да има някой , който да сподели друго.

    Този пост е редактиран от stainway; 18-08-18 в 01:29.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #1358

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    @musster Вчера и аз се катерих да душа и накарах 2-ма познати, които не пушат също да го миришат, но ми бе заявено, че не си признавам Трябва да разгледам и в темата за Грее-йонизаторът е същия и предполагам е винаги включен?
    @stoqng76 Наистина изглежда чист При мен е също така и не знам , доколко се дължи на X-Fan. Обухването е за няколко минути и си остава пълен с вода . Последното го видях с очите си, когато свалях малкия Веритас, за да го местя. Разбира се ако водата няма бактерии-не мирише. Затова ми е интересно как се получава така.
    Надявам се и други с C&H и Грее(които са с йонизатор) да споделят.
    Йонизатора има опция да се изключва но на охлаждане го държа винаги включен, както и x-fan. Макар, че ми се струва твърде кратко продължава да обдухва след изключване на климатика.

    Изпратено от моят HM 1S с помощта на Tapatalk

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1359

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Не, че нещо, ама за чий ти е 27гр. на охлаждане? Ясно, че е просто за експеримента, ама какво ги тестваш в някакви ситуации, в които изобщо няма да ти трябват? Всеедно да ме е яд, че машината ми не работи без да влиза в офф, при задание 18гр. на отопление.
    На задание 27 в стаята 26,5. Обикновено го пускам на 25 за да не офф-и, но след няколко часа става студено.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1360

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    При външни 38-40С, настройка 27С си е нормална, според мен. Аз, дори, до 26 вътрешна, охлаждане не ползвам.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #1361

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Никой в къщи не обича 2-та климатика на охлаждане да са нагласени под 26гр. Навън последните 20-на дни си стана доста топло през деня (е не толкова като други години за Плевен) и вътре 26гр. е приятно. Дори и за мен, който все се изпотявам. Категорично на 22-23гр. ми е неприятно дори и на мен, а за женската аудитория да не говорим. Краката ще са им лед. Сега ако ходите облечени като зимата е друг въпрос.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1362

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Някой друг притежател на C&H да сподели наблюдения относно " вмирисване " през летния сезон? Разбира се и на Грее, ако четат тук

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1363

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Другото или по другото лято.

  17. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #1364

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Моят Gree Cozy New Eco се беше вмирисал в началото на лятото, но изчезна. Нямам представа как, а и не мисля че има аналог при Купърите. За протокола - този модел си няма никакви екстри освен изключително нисък минимум в режим на охлаждане като за баш цепеница. И под 100 W пада.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1365

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Все още ми е интересно-дали само при мен и още няколко потребителя не се получава " вкисване" през летния сезон или има някаква закономерност при определени модели- в случая такива с йонизатор на C&H и Gree..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 16:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 04:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе