Страница 11 от 128 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #151

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Безплатен обяд няма.
    Ето това е аналогично на онова....Живи и здрави!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    599
    #152

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Теорията я чухме за пореден път , това беше ясно . А каква е обективната разлика на практика ? Простичък въпрос .

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #153

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    аз съм тук отдавна и такива климатици е имало винаги .. имаше едни Елит с компресор тошиба ,Нео с незнам си какво и т.н. които за момента са били прилична покупка ,но минава време наличностите се разпродават марката изчезва и се забравя ( за части да не говорим ) ,появява се друга .. само големите остават
    estqwerty одобрява това.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #154

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Адаша го е казал.... Една и съща "бингия", която даже не се знае къде е сглобявана, камо ли да има някакво техническо инфо за нея, под няколко "гръмки" имена... и ето ти чудо - класна работа!!!
    Ще дам един пример - една фирма, едно време си поръча едни боклуци с гръмкото име MC Power...Вътрешното мясаше на японско мицу, модел 1996 година, външното на саньо, модел 1991 година... Продадоха един контейнер и после "к...." сещайте за думата. След това, друг контейнер с гръмкото име Nexus - като визия и работа и хардуер, ужас.... като свършиха, пак "к...." за този който се е излъгал да си купи....
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 30-01-21 в 13:40.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #155

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Саше нацапахте ни темата....

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #156

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Саше нацапахте ни темата....
    Съжалявам, ще се въздържа от излишни коментари за "нещото" което не познавам....
    HiDefinition одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #157

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    То вярно, че са цепеници, но поговорките за Марко Поло би било полезно да ги обсъждате в другата тема за цепеници. Откакто отворих тази, онази нещо остава пренебрегната .

    И нещо по темата. Ето брошурката на BLWF цепеняка.


    Днес видях наживо монтиран TSWF и ми направи доста добро впечатление. С огромна клапа въртяща се на 360 градуса. Монтиран в 18м2 хол с дървена дограма. При външна температура 2-3 градуса и температура в стаята сигурно около 11-12 градуса, нагласен на 24 с авто вентилатор, на електромера отчете 1640w консумация няколко минути след като беше пуснат. Нужни му бяха около 20-тина минути да обърне въздуха в стаята. При стартирането не се форсира ами започна с ниска степен на вентилатора(даже собственика помисли, че го мързи да духа) после постепенно се усили. Моето мнение е, че този климатик е голям за стаи под 15м2 Свързването с app-a е малко по-сложно и ако се падне някой, който да не разбира може и да се озори докато го сдвои.
    Интересното при тези цепеници е, че моделите EAWF и BLWF ползват едно приложение а модела TSWF ползва друго. Иначе интерфейса на приложението е напълно идентично.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,300
    #158

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Това 12TSFW ми стана още по-симпатично след снимките на външното тяло отвътре

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    ............. един прост житейски въпрос , каква е разликата на практика между климатик за 600-850 лв. и такъв който е два пъти по-скъп (да не казвам и повече ) ...................... Каква е разликата в комфорта , в качеството , в екстрите и разхода на ток ....
    Моето лично мнение е следното:
    Разлика в качеството - Никаква
    Разлика в екстрите - Никаква.
    Разлика в комфорта - Абсолютно Никаква!
    Разлика в разхода - може и да има малка, но в никакъв случай с тази разлика не можеш да си избиеш парите за по-скъпата машина.
    Разликата е само и единствено в печалбата на търговеца. (в цифри а не в проценти)

    Тази година трябва да купя още два климатика. един за коридора и един за хола в който е Китайсия "IceBlue By GENEX"
    На 1000% съм сигурен, че ще са или Мидеа, или Гри, или нещо като това което са си купили колегите от тази тема. Демек Цепеница ама от евтините.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ..............но минава време наличностите се разпродават марката изчезва и се забравя ( за части да не говорим ) ,появява се друга .. само големите остават
    Колега Алекси , Кел файда, че за "елитните" марки има резервни части като един чаркалак струва колкото цял климатик? Времето което се губи за доставка на частта, самото отремонтиране и т.н. не го коментирам.
    С цепеницата, хвърляш счупената и ако се понапъмеш малко след два дни ще имаш нова цепеница която да те топли и ще струва по-малко от платката на твоето Хитачи.
    Аз например хладикници, перални и съдомиялни не ремонтирам. Счупва се, купувам нова. Не мога да си позволя да чакам една седмица ремонт. Тези климатици са си по-евтини от пералня така че спокойно може да се действа по същия начин. Много по практично е от колкото да правиш ремонти. Да не говорим, че понякога се случва да се прави ремонт на ремонта и тн....
    Моя китайския климатик е набор 2008 ако не се лъжа. До сега ремонт не съм му правил. Ако ми се наложи със сигурност няма да намеря части щото такъв на друго място не съм вижда. Ако се счупи ще го изхвърля. Като гледам изхвърлянето ще изпревари счупването.
    Марковото ми Хеви си дойде готово счупено в кашона. Гледам в последно време и при други маркови се наглюдава явлвнието.
    Иначе, ЕВАЛА ! части има.

    п.с. А и това,че няма части не е точно така. Сигурен съм, че ако някой реши да си го ремонтира ще накери части за цепениците които се предлагат в момента. Нали са все производни на Гри, Мидеа, Аукс.........
    espace, gerhar и mmony67 харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #159

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    аз съм тук отдавна и такива климатици е имало винаги .. имаше едни Елит с компресор тошиба ,Нео с незнам си какво и т.н. които за момента са били прилична покупка ,но минава време наличностите се разпродават марката изчезва и се забравя ( за части да не говорим ) ,появява се друга .. само големите остават
    На по-големият му чистих филтрите за тази година и нещо ми ромолеше от дясно. Едва ли ще се получи от първият път смяната на лагерите, та трябва да се подсигуря с нов резервен мотор. Първо се съмнявам, че ще го намеря, второ ако ми изпляскат 400лв (примерно) ....става горе долу като с цепениците за 600...800лв.

    - - - - - - - - - -

    Изпреварил ме е mimojef

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #160

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Може да го монтира всяка една фирма,но ако се наложи ремонт,викаш П.. сервиз. Гаранцията е безусловна 5г,не се изискват профилактики,така ми отговориха от Кол центъра. Но за да си си спокоен,звънкаш им едно телефонче,разпитваш и после пишеш тук ако има нещо различно [emoji846]
    Благодаря,HiDefinitio

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #161

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Така наречените "цепеници"винаги са имали голям пазарен дял,особенно по селцата.Метро пускат Ариелита за по 430лв.и се разграбват като топъл хляб даже и със записване.По-важното е да знаеш от кой производител е модела и какво можеш да очакваш.
    Е-маг и те.Всяка фирма може да го монтира стига да ви устройва цената,но могат и да ви откажат,като гаранцията е само за монтажа,Ако има проблем се свързвате с търговеца и там ще ви кажат как се действа,Ако трябва нещо да се демонтира си плащате на монтажната фирма за тази услуга,или действате сами.това е полужението.
    Този пост е редактиран от necata2; 30-01-21 в 20:32.
    mimojef, bobivg, Jack Krauser и 1 други харесват това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #162

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ами ако тт данните са вярни и Коп на минимум и максимум му е 2.5 , хубаво консумира 1700 ама ако наистина отдава само 4400 ,може да има и бая разлика в разхода.Все пак по класните машини с такава консумация отдават по 6 кв.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #163

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ето ви една "Лимит едишън"с по-добри показатели,ако са вярни.IMG_20210128_113243.jpg

  17. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #164

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Ето ви една "Лимит едишън"с по-добри показатели,ако са вярни.
    Само не разбрах какво прави в темата за Емагската цепеница този модел а не в общата такава?
    HiDefinition одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    София/Русе
    Мнения
    96
    #165

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Навсякъде се отваря и се наглася. Вътрешните клапи също са с моторче. Много настройки има за клапите.
    Обмислям да взема нещо за дневна, в която до външната стена от едната страна има мека мебел. Дължината на външната стена е около 3.70 м. С такъв вид клапи къде би било подходящо да се монтира - на стената над меката мебел или на отсрещната стена?

    При повечето климатици, които съм ползвал, клапите се отварят от горе надолу и на отопление не могат да духат вертикално надолу, а приблизително на 45 градуса или нещо подобно. Там монтажа трябва да е над меката мебел.

    При 12TSWF, с тези 360 клапи, дали би било удачно да се монтира на отсрещната стена?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 128 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе