Страница 12 от 128 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #166

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Няма да имаш проблем с въздушния поток да го насочиш вертикално надолу. Но няма и да е добре ако е прекалено забита клапата,защото ще си прави топъл джоб и ще има разлика в зададената и поддържаната темп. Дай някъв чертеж на помещението и къде ще е меката мебел

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    София/Русе
    Мнения
    96
    #167

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.


    Нещо такова си мислех... Понеже за външното мястото е по-подходящо.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #168

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ами тук вече ще е субективно усещането. Моя е монтиран по същия начин и срещу него на същото разстояние ми е компа. Завъртял съм я надолу на около 45гр и се усеща струята,но на мен не ми е хладна. Вътрешните клапи не насочват много добре струята,понеже са на дупки. Държа го винаги на 2ра степен на вента,със сигурност и на теж няма да ти е нужна по висока степен на вента за да се отоплявате,изходящата струя варира около 35-37 когато е темперирал и почти никога не е по ниска. Но не знам как ще е лятото като е на студено. Но все пак тия клапи са направени на дупки заради летния режим на работа и се предполага че и тогава няма да е проблем. Винаги има но... [emoji846]
    niordanov одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    София/Русе
    Мнения
    96
    #169

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Мисля да го сложа малко по-навътре от външната стена (около 1.20 м) и евентуално да врътна клапите на ляво... Иначе ако някой е седнал на лежанката ми се струва, че е по-кофти.
    HiDefinition одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    София/Русе
    Мнения
    96
    #170

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Привет, още един въпрос към колегите, които имат вече монтиран 12TSWF. Интересувам се дали сте монтирали външното на тампони и съответно дали има такива в комплекта на търговеца.

    И аз поръчах един, ще споделя впечатления след монтажа.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #171

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Моя е на тампоните от комплекта. Не са качествени,тъй че искай от монтажниците да ти сложат други. Според мен и без тампони да го монтирате,няма да е проблем. Машинката работи доста впечатляващо и ще очакваме да споделяш и твоите впечатления. Единственото което за сега не знам за нея е надежността й във времето. Към момента се държи Топ

    п.п. в момента си къркори на минимум 240 вата,вента е на 2-ра степен и духа с 30-32гр .
    niordanov, Peyo Ivanov и tikotrakata@ харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    16
    #172

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от niordanov Виж публикацията
    Привет, още един въпрос към колегите, които имат вече монтиран 12TSWF. Интересувам се дали сте монтирали външното на тампони и съответно дали има такива в комплекта на търговеца.

    И аз поръчах един, ще споделя впечатления след монтажа.

    Аз се бях подготвил с тампони в случай, че няма в комплекта. Там имаше, но и мен майсторите ме посъветваха да ползавам другите тампони, не тези които бяха в комплекта.Много тихо и плавно работи, което ми беше притеснение при положение, че е в детска стая, но за радост е много тих.
    Машината е супер! За сега нямам забележки. На 20.5*С настроен и не го изключвам през целия ден. Държи през нощта 21 - 22 *С.
    niordanov одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #173
    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Единственото което за сега не знам за нея е надежността й във времето.
    При топ марките надеждността във времето също е неизвестна. Всъщност май в последно време всичко се изясни около "големите"
    Така, че да не ти пука.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #174

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Аз не бих си сложил външното тяло на терасата.Бях на един хотел в Царево лятото и на терасата не можеше да се излезе от жега и духане.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #175

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Бихте ли споделили какво има в комплекта който идва с климатика .

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #176

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Външно тяло заредено с фреон,вътрешно пълно с въздух,пластелин за дупките и кофти тампони. Няма монтажен комплект,тръби,дренажна тръба,кабел също няма освен късия на вътрешното с щепсел. Две книжки сервизно и упътване за уай фи,както и хвърчащо листче с параметри [emoji16]
    gerhar одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    16
    #177

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Външно тяло заредено с фреон,вътрешно пълно с въздух,пластелин за дупките и кофти тампони. Няма монтажен комплект,тръби,дренажна тръба,кабел също няма освен късия на вътрешното с щепсел. Две книжки сервизно и упътване за уай фи,както и хвърчащо листче с параметри [emoji16]
    При мен имаше 3м дренажна тръба

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    16
    #178

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Преди малко му да дадох за душата[emoji2]. Вътре в стаяте беше 21 градуса, като термометъра е на перваза на прозореца. Климатика беше настроен на 20, и беше в офф, до като радиатора на парното леко изтиваше. Зададох му макса 31 с автомат. вент., нямаше около минута никаква реакция, но постепенно започна да вдига оборотите на вътрешното тяло. Измерих темп. След около 3 мин. показа струя 45 градуса, външното тяло стигна средно 53db, а вътрешно мисля , че достигна макса на вентилатора и показа 46db. След още 5 мин измерих 58 градуса струя. За общо 15 мин работа на макс вдигна 5.5 градуса в 17 м² стая и изгълта 0,25kw. Вън е около 6- 7 градуса, влажността е 94%.

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
    estqwerty и HiDefinition харесват това.

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #179

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Това измерване с инфрачервения срещу струята не показва вярно. От опит го казвам не се заяждам.
    Mega и tikotrakata@ харесват това.

  18. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #180

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Няма монтажен комплект
    Това е описано още на страницата на Емаг, че не е включен. Само цепеницата ACM-12WIFI има моннтажен клип в комплекта, ама и цената му е друга.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 128 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе