Страница 137 от 137 ПърваПърва ... 87127135136137
Резултати от 2,041 до 2,048 от общо 2048
Like Tree835Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,841
    #2041

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    По евтиния работи и на - 12, но не става за спалня. Колеги са го пускали през приложението на някаква тиха степен, но не вярвам да е чак толкова тиха, че да става за спалня. На моята девятка външното е 23.2 кг с едноредов топлообменник. TSWF не вярвам да е с двуредов, а и напълно е възможно да са сменили ТРВ-то с капилярка.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    457
    #2042

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    TSWF 9та според мен с това 22кг външно,тяло си е някакъв хибрид. Външното е wifi модела, с вътрешно TSWF, което ще си е пълна греда. Това външно в по студено време,няма да смогне да стопли вътрешното [emoji3]. Хубаво ще е някой да сподели параметрите на 9та TSWF ,като снима табелките.
    А за всички останали wifi,eawf или който и да е wifi,било 9 или 12 външното е еднакво. Тъй,че моята препоръка е, взимайте 12та.Има по голямо вътрешното тяло,следователно има повечко дебит. И да се има предвид, wifi моделите с 22кг външно,бичат дефрости под 0та,на всеки час,за по 3мин. Една зима е ползван вкъщи,като най ниската темп бе -9гр,не мога да се оплача,топлеше си. Мен не ми е шумен,но всичко е субективно.Дори дефростта не бих казал,че е шумен,на TSWF е по шумен.
    slimini одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2024
    Мнения
    18
    #2043

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Да не ми се смеете, но мисля да вакуумирам с ръчна помпа и понеже за пръв път ще ползвам конусна дъска и ще връзвам медни тръби, мисля да надуя системата за примитивна проба със сапунена вода и чак след това ще държа няколко часа вакуума да видя дали няма да мръдне. Та питането ми е - нали няма проблем да надуя до 3 атмосфери, преди да вакуумирам. Няма какво да избие по фабрично все още затворени кранове според мен, но все пак да се изкажете и вие, пък и да се посмеете с моя примитивен монтаж

  5. Member Аватара на frick
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    510
    #2044

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    С какво ще надувате системата, ако е с въздух по-добре недейте. Въздуха има определена влажност и при недобро вакуумиране част от влагата остава в системата, което изобщо не е за пренебрегване в една хладилна система.
    slimini одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2024
    Мнения
    18
    #2045

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    С топъл августовски въздух, но така или иначе и вакуумирането няма да е много качествено, но поне ще е по-добре от нищо.
    Този пост е редактиран от slimini; 27-08-24 в 02:57.

  7. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,876
    #2046

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Явно решиха, че се кълве яко на "TSWF" забелязвам че сега се опитват да побутват 18-ка която е корено различна като визия.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,841
    #2047

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Това е TCL T PRO

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    82
    #2048

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Даже не е и t pro. Като му гледам размерите, това си е най-ниската серия elite, само, че са му сложили надупчени клапи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 137 от 137 ПърваПърва ... 87127135136137

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе