Здравейте имам климатик Star Light ACT18 Wifi ползвам го основно за охлаждане,но нещо не може да се разберем в момента е на 26 градуса на 1 степен на вентилатора обаче става прекалено студено.Има ли някакви автоматични настройки да си прави градуса и да намаля вентилатора или да изключва?





