Страница 87 от 127 ПърваПърва ... 3777858687888997 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,291 до 1,305 от общо 1897

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    7
    #1291

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, хора!
    Спрял съм се на климатик Star-Light 18 от Емаг като по-бюджетно решение защото мисля чрез монтаж в коридора да пробвам да отоплявам спалня и евентуално баня на втория етаж на къщата ми. Имам и локално отопление на пелети, но тъй като пелетите стават все по-скъпи и в моя случай и по-некачествени търся алтернативи. В спалнята имам Мидеа 12, който може да помага при извънредно студено време, но като цяло не обичам да спя с включен климатик в стаята, та затова реших да пробвам и варианта за отопление през друга стая. Коридора е около 15м2, спалнята е 22м2, къщата е с изолация и прилична дограма. Поразгледах темата и установих, че най-предпоръчвания е варианта TSWF, но тъй като в момента има само 12-ки в Емаг няма как да се възползвам защото мисля, че 12 ще е малък за моите цели. Остават вариантите: ACM-18FOWF и ACT-18WIFI кой от двата бихте ми препоръчали? Разликата в цената почти няма, характеристиките от оскъдната информация, която има в Емаг също са сходни.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1292

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Спалнята някъде встрани ли се пада?
    Ще е най добре да е срещу климатика. TSWF също според мен ще се справи. Ако искаш все пак да е 18ка,вземи ACT18WIFI. Не взимай другата 18ка по никакъв повод [emoji846]

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    7
    #1293

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравей, благодаря за отговора.
    Да, мисля да го монтирам на стена срещу спалнята. Исках да е 18 защото мисля, че 12 ще е на ръба особено при по-студено време. Спрях се Star-Light именно заради многото положителни коментари тук във форума и в сайта на Емаг, но тъй като я няма налична най-добрата (според форума версия) 18TSWF трябва да избера между ACM и ACT, видях че ACT е с по-тежко външно тяло, доколкото това може да е някакъв показател
    Другата опция, която ми препоръчаха пак около този бюджет е Kaisai.


    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Спалнята някъде встрани ли се пада?
    Ще е най добре да е срещу климатика. TSWF също според мен ще се справи. Ако искаш все пак да е 18ка,вземи ACT18WIFI. Не взимай другата 18ка по никакъв повод [emoji846]

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    3
    #1294

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте , имам монтирани 3 броя ACT12-UWF (в къща която се обитава 2 3 дни в седмицата) миналата година декември месец, климатиците се представиха перфектно за отопляне на къщата . Цяло лято не са ползвани , и преди седмица ги пуснах да почват да стоплят къщата. Настроени на 22 и МИД на вентилатора , след 2 дни работа и влизайки в къщата забелязах че единия климатик свети грешка P7 - в същото време забелязах и че тока е спирал - съответно си помислих , че се е бъгнал нещо . Изключих го включих го и всичко е наред 4-5 дни . След 4-5 дни безпроблемна работа , влизайки в къщата забелязах , че номер 2(друг) е дал грешка P7 и съответно пак е спирал тока. Отново Офф Он и всичко наред , за 2 часа . Номер 2 след 2 часа работа , светна P0 и E9 , тук вече започнах да се притеснявам . Отново ОФФ ОН и всичко е наред вече 2 дни. Гадното в случая е, че къщата се обитава предимно От петък до неделя , и в останалото време няма никой и съответно не зная какво се случва с климатиците . В случайте който климатиците бяха дали грешка - тествах приложението Self Diagnosis , и макар климатиците да показваха грешка и да не работят , то казваше че всичко е наред и работят нормално - съответно нямам приум за контрол дистанционно. Моля за помощ , някой с някакви идей или сервизно да видя какво означават грешките , или направо да звъня на Емаг и да ги засилвам обратно докато не е паднала зимата.

    Благодаря

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #1295

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    От всички тези грешки, може да се предположи, че при пускането на тока, идва нестандартно напрежение, което побърква електрониката.Хубаво е да си купиш такива контакти за защита https://sono.bg/kombinirana-gramozas...hvatel-wp230-w

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    3
    #1296

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    От всички тези грешки, може да се предположи, че при пускането на тока, идва нестандартно напрежение, което побърква електрониката.Хубаво е да си купиш такива контакти за защита https://sono.bg/kombinirana-gramozas...hvatel-wp230-w
    Относно Р7 грешките съм съгласен на 100% ще взема нещо за защита но ми се иска и да мога да следя с него консумацията ... , но Р0 и Е9 бяха по време на работа , без да има прекъсване на напрежението , та даже и спад не съм забелязъл ... все пак тогава си го бях поставил за цел докато съм там да го гледам....А и като не зная какво са кодовете само гадая , за Р7 съм почти сигурен че е свързан с ниско или високо напрежение , но .....
    Този пост е редактиран от Gefi; 07-10-22 в 18:00.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #1297

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Купих Star-Light ACT-12TSWF според ревютата. Сега обаче искам една 9-ка за 12кв/м-35 куб/м. Същия модел го няма за по-малка кубатура. Може ли да препоръчате кой модел да взема.

    Star-Light ACT-09WIFI, Control WiFi, 3D Inverter, 9000 BTU


    Star-Light , ACM-09FOWF,9000 BTU

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    7
    #1298

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравей! Тъй като още не съм поръчал климатик а ACT-18TSWF или ACT-24TSWF така и не излизат налични. Чудя се толкова ли е осезаема разликата между двете версии? И повече ли си струва да взема ACT-12TSWF пред ACT-18WIFI? Иначе казано, TSWF версията толкова ли е по-добра и би ли компеснирала това, че ще е по-малкия размер в случая?

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1299

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    ACT-18TSWF или ACT-24TSWF такива модели към момента няма и не е имало. Вземи който ти е по кеф 12TSWF или ACT18WIFI

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    7
    #1300
    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    ACT-18TSWF или ACT-24TSWF такива модели към момента няма и не е имало. Вземи който ти е по кеф 12TSWF или ACT18WIFI
    Благодаря ти. Мислех, че TSFW серията има и 18/24 версии.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    14
    #1301

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Някой има ли вече каквато и да е информация за новите модели ACM-12FOWD и съответно ACM-09FOWD, с редовна цена от 800-850лв са, но често ги намалят на около 650лв.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1302

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    ACM-air conditioner Midea
    ACT- air conditioner TCL
    Това са си FOWF с по красива черупка и някоя друга екстра в повече.

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    9
    #1303

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.



    Здравейте! Ето един минимум на ACT-12ETL при външна температура 10 градуса, макс скорост на вентилатора и 21гр. задание в помещение от 20кв.м.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    22
    #1304

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ей този боклук пътува насам... Нищо конкретно не намерих за него, пълна тъмнина. Само един юзър в Румънския сайт на Емаг е написал, че е Бош или така са му казали технците. Беше на 1189лв което ми се стори много за експеримент, но какво пък толкова, ако не ми хареса ще го върна. Някой ако знае нещо и сподели, ще е интересно, или така си мисля...
    https://www.emag.bg/klimatik-fram-mo.../pd/D9WRWVMBM/

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #1305

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    това като гледам дистанционното е няква мидея .. вътрешното прилича на Гая но без аспирацията

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 87 от 127 ПърваПърва ... 3777858687888997 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 14:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 23:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 09:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 22:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе