Страница 83 от 127 ПърваПърва ... 3373818283848593 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,231 до 1,245 от общо 1897

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #1231

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Може да си пуска режима за изсушаване на вътрешния топлообменник.Това също е Clean

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #1232

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Перфектен климатик по отношение на точност на подържаната температура няма. Максимално добре е японско Саньо с датчик в дистанционното. CL трябва да е подсушаване на питата след работа в режим охлаждане. Поне това е логично и чайниците са го кръстили CL от clean.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    5
    #1233

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Благодаря за отговорите относно сушенето. А иначе tswf-a също има датчик в дистанционното. Има функция "I feel", като я активирам се настройва спрямо дистанционното и си цепи температурата до десетичните. Слагам термометъра до дистанционното - колкото съм задал на дистанционното толкова показва и термометърът. Смотаното е, че функцията се самоизключва след 2 часа, така и е описано в упътването и така е направено за съжаление, не знам защо.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1234

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Подсушаването е Anti-mildew, clean е напомнянката за почистване на филтрите.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1235

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    При мен е монтиран от май месец и до сега не ми е светвала подобна индикация. Не съм сигурен дали в неговите инструкции пишеше,че това е напомняне да се ползва функцията за самопочистване на вътрешното тяло.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #1236

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Четох упътване на една друга "марка" и пишеше, че след еди колко си часа работа светвало CL за напомняне за почистване на филтри. Да се натиснело 4 пъти Led бутон.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    Philippines
    Мнения
    8
    #1237

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, гледам в момента в Емаг, ACT-12BLWF на 645лв. и 5г. гаранция. Много примамлива цена в сравнение с климатиците по другите вериги. Въпросът ми е дали това всъщност е ребрандиран TCL tac-12chsa/xa82 и имате ли отзиви относно модела?

    https://www.emag.bg/klimatik-star-li...orite_products

    https://www.tcl-aircon.ua/catalog/po...2-wi-fi-ready/

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    77
    #1238

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Взех един TSWF февруари 2021. Април тази година взех един и за майка ми, от новата доставка. Сега съм си в Пловдив и го разгледах. Освен, че са с различни дистанционни, двата климатика имат разлика и във вертикалните клапи. Първият е с прави а вторият ес извити S образни клапички. На първия са плътни стегнати и се движат плавно, а на втория санякак кекави клатят се и при движение в крайна позиция леко припукват. Май с повишението на цените са понижили и качеството. На новия няма бутон wind free на дистанционното.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1239

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Моят го монтирах май месец. Нямам никакво пропукване или други паразитни шумове от клапите. Новото дистанционно определено ми харесва повече като дизайн. Бутон за уинд фрее няма.Функцията се активира чрез задържане на Фан и Мите за 3 секунди. Написано е на гърба на дистанционното.

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    1
    #1240

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, имам ACM-12FOWF от който съм доволен монтиран е в хола 20кв/м, през лятото дори охлаждаше още 20квм коридор и спалня. Като най често поддържаше около 750 вата, макар номинала да е около 1100 по книга.Та сега зимата иде и мисля да взема още един китаец, понеже на газ ще е скъпо отново, който климатик ще го монтирам в спалнята 12-13 квадрата.
    Обаче този път сякаш ще е по подходящ 9-ка поне така мисля, обаче не знам от кой модел да взема ACM или ACT, от същия модел между 9-12 ка дали ще има разлика смисъл колкото е кочествена едната толкова и другата или?
    Вие кой модел бихте ми препоръчали, като лично аз клоня повече към първите 3 заради цената.
    ACM-12FOWF
    ACM-09FOWF
    ACT-09WIFI
    ACT-12TSWF

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1241

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Вземи си от другата серия,да направиш разлика. Според мен ACT-09WIFI и ACT-12WIFI работят по един и същ алгоритъм и който и да вземеш е все тая.
    Нека все пак ако някой има ACT-12WIFI да сподели мин и максимум

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    7
    #1242

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    ACM-12WIFI на охлаждане пада до 90W. Смених един от трите ACM12FOWF, който на отопление не падаше под 600W и работеше на on/off през есента и пролетта в стая 17м2. Също така въпросната мидейка явно беше леко дефектна, защото имаше неприятни вибрации въпреки тампоните над 900W.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1243

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Някой няма ли да се похвали с ACT18WIFI? С 40кг външно тяло, може би ще е добра изненада.... Моля ако някой го има,да снима табелките със спецификациите и ги сподели в темата.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #1244

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Моята 24-ка на TCL е с 52кг.външно.Топли като змей.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    666
    #1245

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    А как гори?

    Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 83 от 127 ПърваПърва ... 3373818283848593 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 14:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 23:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 09:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 22:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе