Страница 90 от 128 ПърваПърва ... 40808889909192100 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,336 до 1,350 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    5
    #1336

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    С кой модел сте? Аз имам 5 Star Light климатика и само на модела TSWF ми излиза да следя консумация. По назад в темата мисля, че беше писано, че само TSWF поддържа това. Приложението е Smart life-smart home.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    7
    #1337

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    С ACT-18wifi, мисля че и на този модел бях мяркал показания за разход, но при мен няма. Не че е толкова болка за умиране, с един смарт контакт мога да добавя въпросната опция, просто ми беше интересно дали мога фабрично да я ползвам.

    Цитат Първоначално публикувано от bojollll Виж публикацията
    С кой модел сте? Аз имам 5 Star Light климатика и само на модела TSWF ми излиза да следя консумация. По назад в темата мисля, че беше писано, че само TSWF поддържа това. Приложението е Smart life-smart home.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1338

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Dimi7ar22 може ли да снимаш и постнеш спецификациите на климатика?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    16
    #1339

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, моля собствениците на star-light act-12eawf, да споделят как го свързват към WiFi или по точно с кое приложение? Понеже при мен успях да го свържа само intelligent AC, но с това приложение мога да виждам климатика само в локална мрежа, тоест като съм вързан към моя рутер! С друго приложение не успявам да го свържа (smart home/ live, tuya). Да подчертая нямам книжка към климатика!! Имам и един act-09wifi към него има книжка сканирам кода и се връзва без проблем виждам го и през мобилните данни чрез smart home!

  6. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1340

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Сега проверих за EAWF и при мен е активно само когато е през локалната мрежа, когато е през мобилната е оффлайн. Явно сървърите на това приложение са сгънали.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    София/Русе
    Мнения
    96
    #1341

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, някой може ли да каже дали захранването на TSWF е от външното тяло или от вътрешното?

    Прерових темата, но не видях да е коментирано за този модел. На стр. 81 имаше подобно обсъждане за 09WIFI, който доколкото разбрах се захранва от външното.

    Поздрави

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    16
    #1342
    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Сега проверих за EAWF и при мен е активно само когато е през локалната мрежа, когато е през мобилната е оффлайн. Явно сървърите на това приложение са сгънали.
    Жалко, явно с този модел няма шанс да се управлява чрез отдалечен достъп. За момента варианта е чрез таймера, да се настрои да се пуска/спира в определен ден и час, въпреки че така не е най-гъвкавото управление, но ще трябва да го преглътнем. Иначе климатика за сега работи прилично, не си дава зор, тих е, но все пак ще чакаме студовете, тогава ще си покаже дали е читав.

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    5
    #1343

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Аз съм с приложението intelligent AC с 2 климатика свързани към него (един EAWF и един BLWF) и нямам абсолютни никакви проблеми (пробвал съм със SmartLife-SmartHome да ги свържа и не става). Моя съвет е деинсталирайте приложението и започнете наново, разрешавате всички искания за използване на Bluetooth и локация само докато е използвате приложението.Screenshot_20221029-220711_Intelligent AC.jpg
    Този пост е редактиран от bojollll; 29-10-22 в 22:29.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    16
    #1344
    Цитат Първоначално публикувано от bojollll Виж публикацията
    Аз съм с приложението intelligent AC с 2 климатика свързани към него (един EAWF и един BLWF) и нямам абсолютни никакви проблеми (пробвал съм със SmartLife-SmartHome да ги свържа и не става). Моя съвет е деинсталирайте приложението и започнете наново, разрешавате всички искания за използване на Bluetooth и локация само докато е използвате приложението.Screenshot_20221029-220711_Intelligent AC.jpg
    Това което си написал го направих, специално влизах в приложението и разреших всичко, още когато видях че нямам достъп през мобилните данни. Но наистина не съм пробвал
    да го изтрия и инсталирам наново. Може даже да пробвам и с друг телефон, че моя е и с по-стар андроид!!

  12. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1345

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Изтрий последната версия на приложението и си свали версия 1.0.9 явно при последната версия са омазали нещо.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    16
    #1346

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Изтрий последната версия на приложението и си свали версия 1.0.9 явно при последната версия са омазали нещо.
    Много добре се е сетил splendor за по стара версия, сега и при мен работи нормално. С по новата версия 1.0.11 го качих на два телефона и когато единия е в локалната мрежа, климатика се вижда на другия през мобилните данни. Дано сме помогнали и на други потребители, ще пиша тия дни на създателите на това приложение, дано си оправят проблема в новата версия!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #1347

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    A как да свалим по стара версия. И на мидеа ще работи ли или е само за стар лаит. Защото ме кара да сканирам код на мидеата.

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    7
    #1348

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Dimi7ar22 може ли да снимаш и постнеш спецификациите на климатика?
    Здравей! https://ibb.co/4W62pRJ това е снимка на спецификациите, на хартия нищо особено, но 18ка за 1000лв... толкова
    Засега съм доволен от сравнително безшумната работа, по-реална оценка ще мога да дам декември/януари.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    16
    #1349

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от kaptagona Виж публикацията
    A как да свалим по стара версия. И на мидеа ще работи ли или е само за стар лаит. Защото ме кара да сканирам код на мидеата.
    Потърсете в go...le. Според мен може и да не стане за мидея, приложението е за tcl и ребрандирани марки на същата! А и тук не е форум за мидея задайте въпроса си във форума на мидея! Там може и да ви помогнат!

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1350

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Dimi7ar22 Виж публикацията
    Здравей! https://ibb.co/4W62pRJ това е снимка на спецификациите, на хартия нищо особено, но 18ка за 1000лв... толкова
    Засега съм доволен от сравнително безшумната работа, по-реална оценка ще мога да дам декември/януари.
    Тези за 2к+ също са с по 1кг фреон и 35кг външно тяло.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе