Страница 5 от 127 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1897

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,287
    #61

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Аз от толкова теми в този форум разбрах, че всеки който си е купил климатик за отопление си е изгорял по подразбиране.
    Ама тези с марковите горят някакси по-качествено.
    Сега откакто по 8 часа на работа съм в компанията на едно Гри Фери (от което съм очарован) разбрах, че ако вместо Митсубишита и Дайкини си бях купил Грита и Мидеи щях да съм еднакво недоволен, но НЯМАШЕ ДА ГОРЯ ТОЛКОВА ЖАРКО.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #62

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Аз от толкова теми в този форум разбрах, че всеки който си е купил климатик за отопление си е изгорял по подразбиране.
    Ама тези с марковите горят някакси по-качествено.
    Сега откакто по 8 часа на работа съм в компанията на едно Гри Фери (от което съм очарован) разбрах, че ако вместо Митсубишита и Дайкини си бях купил Грита и Мидеи щях да съм еднакво недоволен, но НЯМАШЕ ДА ГОРЯ ТОЛКОВА ЖАРКО.
    Аз така или иначе трябваше да вземам климатик за бъдещата детска,. Бях се наточил на Мидея Брийзлес или Ултимейт(цена с монтажа от 1300 нагоре). Като цяло няма писано нищо за тях у форума , но ето, че излезна HiDefinition с неговата цепеница. Отворих Емага и о чудо, цепеница за 470лв. Викам на жената: - 'Жена искаш ли да си купим климатик?" и тя се съгласи и хоп последната бройка EAWF потегли за Пловдив. По това време цепеницата TSWF беше на стандартна цена, но след два дена хоп -20% надолу и си викам за цената на една цепеница, що да не взема 2. Хем сега целият апартамент ще се отоплява а не както преди само 3 стаи и като излезнеш в коридора за да отидеш в кухнята и да ти измръзнат мартинките,
    Купувал съм ги за цепеници и очакванията са ми за такива, Каквото дойде в повече е добре дошло.

  4. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #63

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    12TSFW на охлаждане ще е супер, така завърта ламелите, че прави завеса с дупки.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #64

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Ще имаш да взимаш..., че разликата е в концентрацията.
    Аз имам ама от трите - ултравиолетова лампа която генерира озон...


    Каква миризма очакваш при йонизацията?
    На панасоника NanoE-то го подушвам от един метър всеки път, когато мина покрай климатика. А се води йонизатор. Миризмата е специфична - на нещо свежо/на морски бриз/като миризмата след лятна буря...

  6. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #65

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    На панасоника NanoE-то го подушвам от един метър всеки път, когато мина покрай климатика. А се води йонизатор. Миризмата е специфична - на нещо свежо/на морски бриз/като миризмата след лятна буря...
    Nanoe използва водни частици, за това усещаш специфичната миризма.
    Името на марката nanoe™ представя интегрирането на нанотехнология и електричество.
    Представлявайки фина йонна частица, обвита във вода, nanoe™ се образува чрез прилагане на високо напрежение към влагата във въздуха.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #66

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Моя има два електрода между които прескача дъга и мирише на същото като на Джак ... незнам коя "технология" използва. Сигурен ли си че твоя работи .... това че не "мирише" не значи че не е "умрял" в случая

    UV-C лампите миришат на същото - озон. Но тях ги ползвам за вода и там не се усеща докато не я разглобиш за смяна.

    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #67

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Моя има два електрода между които прескача дъга и мирише на същото
    гледай да не те тресне високоволтовата дъга дето прескача
    uv-c лампите няма как да мириша на същото - озон, защото озона си мирише на озон.
    Разбрахме, че модела няма йонизатор, озонатор и nanoe.
    Все пак хората са си купили климатик.

  10. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #68

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    На озон миришат газоразрядните UV лампи. Тях ги има при тези за японския пазар. Не при всички, но има. В цепеницата сигурно са два свето диода. Озон - йок.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #69

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Нека силата бъде с теб. Благодаря за съвета , ще се поуча от опита ти.



    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #70

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Външното тяло на EAWF е 22 кила.Явно много е пестено и сигурно ще стане тегаво на отрицателни температури.Това ме спря да взема две такива цепеници и взех 24 ката.

  13. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #71

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    24-ката и тя ли е с капилярка?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #72

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Външното тяло на EAWF е 22 кила.Явно много е пестено и сигурно ще стане тегаво на отрицателни температури.Това ме спря да взема две такива цепеници и взех 24 ката.
    Външното на EAWF е 24кг не 22 а вътрешното е 8. Тестван е до -5(понеже това е най ниската температура в Пловдив откакто е сложен) и няма грижи. Външното тяло работи тихо. Надявам се до края на зимата температурите в Пловдив да паднат поне до -10 за да го видя как ще работи тогава.

  16. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #73

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Външното на EAWF е 24кг не 22 а вътрешното е 8. Тестван е до -5
    Не им обръщай внимание. То и серия КРАСОТА е с 25 кила външно и 8 кила вътрешно ама за него само суперлативи щото са дали 400 лева x3.
    От друга страна имате предимството спокойно да си оплюете цепеницата щото има няма 500 лева. Ама за сега за тия пари надхвърля очакванията ви.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #74

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Китайчетата са си много добри машини на много добри цени . Има много маркови тояги дето са 2+ пъти по скъпи и са по-скапани .

  18. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #75

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Не им обръщай внимание. То и серия КРАСОТА е с 25 кила външно и 8 кила вътрешно ама за него само суперлативи щото са дали 400 лева x3.
    От друга страна имате предимството спокойно да си оплюете цепеницата щото има няма 500 лева. Ама за сега за тия пари надхвърля очакванията ви.
    Ааа, не ми пречи, но е хубаво да се дава коректна информация, понеже хората четат и като нищо да останат с грешно впечатление. Например днес попаднах в Емаг на оценка за капсули за Лаваца блу с 1 звезда и видиш ли човека дал 1 звезда, понеже те не ставали за машината му, която била с капсули на Долче густо. Трима харесали ревюто, Ти да видиш

    Иначе цепеняка за 2 дена е глътнал към 19kW, което за това време с минусови нощни и дневни до 5-7 градуса май е добре. Със сигурност не е най икономичният климатик, но пък си върши работата за, която съм го взел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 127 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 14:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 23:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 09:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 22:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе