Страница 24 от 127 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 1897

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #346

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от GLARYS Виж публикацията
    Реално техниката се асемблира в Китай от различни малки неизвестни производители, и се брандира с марката Star-Light, за да бъде продавана през онлайн магазините Emag."" "".
    Ако мислиш че TCL е малка фирма си в голяма заблуда, а и тук е темата за цепениците на звездната светлина за телевизори си има друг раздел.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    470
    #347

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Просто потърсих в интернет информация за марката Star-Light и намерих тази информация и реших да я споделя. Не съм коментирал TCL каква фирма е.

  4. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #348

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ако си беше направил труда да прочетеш темата, щеше да разбереш, че климатиците за Емаг се правят от TCL и тази информация за малки неизвестни производители е пълна глупост.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #349

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ми айде де пуснете един клип как модулира консумацията , вчера щях да ви снимам видео на едно comfee(Мидея) закачих му ватметъра , под 250w. не пада и в 20кв.м. и не изключва ... мимоджеф може да отнася една такава Лайт версия. Външния вент обаче яко набираше в сравнение с машините на р410 незнам от фреона ли е ...

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #350

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    На колега Splendor е закачена на ватметър,той може да пусне клипче. Общо взето софта е простичък,на стъпки с увеличаване на минимума.
    Според външната температура над 10гр варира 170-240 вата,
    от 10 до 6гр е 350вата,
    от 6 до 2 е 400 вата,
    2 до -2 е 450 вата,
    -2 до -6 500вата,
    от -6 до -10 530 вата,
    от -10 до -14 700-720вата,
    на -15 беше 760 вата предполагам до -18.
    С този начин на работа в моите две преходни стаи на 24гр по ДУ,втора степен на турбината, изключва рядко. Въздушната струя само над 10гр външна е около 30-32гр. Под 10 до -10гр я поддържа 36-39. От минус 10 вдига повечко минимума и струята е 40-42гр всичко на 2-ра скорост.На нощен режим (22гр) си работи он-оф. Само ако отворя за проветрение вдига консумацията докато догони и си сваля на минимума според външната темп. Иначе си бачка само на минимума според външната или изключва ако претопли с 0.5гр. В стаята която е държи заковани 24гр през деня,на нощния по задание 22гр държи 22.5. В преходната стая е 2-2.5гр надолу.
    Този пост е редактиран от HiDefinition; 23-02-21 в 20:31.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #351

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    сега ако има и смислено обяснение как на климатици от 400-600 лв не им трака втулката и моторчето не е заминало за 2 седмици ...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #352

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Черната е 12-ка,а бялата 18-ка.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #353

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Ми айде де пуснете един клип как модулира консумацията , вчера щях да ви снимам видео на едно comfee(Мидея) закачих му ватметъра , под 250w. не пада и в 20кв.м. и не изключва ... мимоджеф може да отнася една такава Лайт версия. Външния вент обаче яко набираше в сравнение с машините на р410 незнам от фреона ли е ...
    Моят EAWF цепеняк съм го засичал с най-ниска консумация около 12-13 градуса външна и той работеше около 315-320w преди да мине в офф. При 0 градуса външна се върти около 450-480w консумация а към -7 беше към 620w. Това ми са наблюденията за цепеницата. За това за, което ми трябваше си върши идеално работата и най-вече на жената не и замръзват ушите нощем, когато трябва да прави млякото на бебетата, а щом тя е доволна и аз съм доволен

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #354

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Като гледам как работи по добрия модел от двата,ако сега ми трябваше климатик щях да си сложа.Проблема е че в момента ми трябва,но за малка спалня 9,5-10 кв,за нея със сигурност няма да става,и май се замислих за конвектор.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #355

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Много ви моля - има теми където можете да си обсъждате образованието колкото искате, но не и тук.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #356

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Да дам малко информация за TSWF цепеницата, която монтира един колега в апартамент под наем. Апартамента го е дал на едни украинки и близо 7 дена го държаха на 31 градуса + стронг режима. Каза, че близо 40kw е горял на ден. Апартамента е с дървена дограма и не беше отопляван преди да се монтират климатиците. Онзи ден е ходил в апартамента и каза, че този апартамент не е бил никога толкова топъл. Стените били доста нагряти и било към 28 градуса вътре. Луда работа.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    140
    #357

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Сега,за наказание, да им тегли по една пила на украинките, след което да го намали на 22 гр.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #358

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Момичетата си плащат, ако искат и на 31гр. ще стоят. Ако му е жал за машината да не го е давал под наем.

  17. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #359

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Момичетата си плащат, ако искат и на 31гр. ще стоят. Ако му е жал за машината да не го е давал под наем.
    Някой да е казал нещо друго? Тук говорим за информация за машината и как тя се е справила на този напън а то е повече от задоволително. При наличието, че си плащат него не го грее на колко ще седят.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #360

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Някой да е казал нещо друго?
    Не четеш ли? Репликирах оня над мен дето искаше хазяина да раздава наказания и да задава температури.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 127 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 14:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 23:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 09:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 22:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе