Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 100

Честито!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #46

    Re: Честито!

    Не гласувах. Не ми пука за резултатите. Споделям мнението на FearMe. Адски ме кефи постът на Eddie, за съжаление никой не му обърна достатъчно внимание.
    С две думи: FUCK AUTHORITY

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #47

    Re: Честито!

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    ...
    Този идиотски резултат с турската партия толкова наело е само от полза на България. Ще им просветне и на най-големите мързели като мен, че ще не ще, трябва да е загуби час по време на избори и да се гласува за някой. Убеден съм, че при следващите избори няма да се повтори тази слаба активност.
    ...
    АБЦолютно съм съгласен, КрИс !!!
    До вчерашните избори призовавах по форуми и седенки за масово гласуване,
    ама както казват съседите: ФАЙДА ЙОК!
    Дано най-после наистина им дойде озарение свише на негласувалите на парламентарните, че единственият начин по демократичному да изтръгнем кокала на властта, с която се е налапал Доган е да гласуваме масово на следващите местни и парламентарни избори !!! Като му отнемем тоя кокал, ще му секнат и приходите, които му дават сила да сее корупция! Само това е начина - да се гласува масово! Но не за ДПС и тези с които тя е свързана!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #48

    Re: Честито!

    Добре, ясно - ти не щеш да те краде Доган, а кой точно искаш да го прави на негово място?

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #49

    Re: Честито!

    Някой, който и върши нещо, освен да лапа. Ти си убеден, че това е невъзможно ли?
    А.. и да е с българско име.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #50

    Re: Честито!

    За 15 години не се намери такъв, не виждам какво подхранва надеждите ти.

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #51

    Re: Честито!

    Не бе Ghost, ясно че е така, такива са ни в момента избраниците, че читави няма, никой не го отрича. И напълно те разбирам, че не си гласувал. И аз не одобрявам протестния вот, но сега, в този момент не гласувах ли, значи давам предимство на ДПС.
    Точно това се случи, с нашата пасивност оставихме огромно парче от вота на по организираните.
    Смятам, че ще се съгласиш с мен, проста математика е. При нашата система не се брои колко от общо българи, а колко от въобще гласувалите.

    Вярвай ми, ще ми се най-после да ги видя извън всякаква власт, въобще без никакви лостове за манипулиране. Ако всички са крадци, това поне е единствения начин да им намалим бройката [на крадците] с една.
    Не знам дали обяснявам ясно, дано е разбираемо ...
    Повечето от вас нямат и представа, на колко решения влияят ДПС с качеството си на сериозно и добре организирано стадо за избори. Търгуват това си качество и нито едно от лобиранията им няма връзка с националните интереси. Единствено с лични и групово-лични.
    Затова, трябва да останат без лостовете си за влияние или те [лостовете], чрез гласуване за алтернативни формации да станат пренебрежими по влияние.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #52

    Re: Честито!

    и пак да си го кажа :

    "всицки тук сме си цисти бъгъри .."



    добавено

    проблем 1 (според вас):

    50 персента от народонаселението вярва в "господ" ...

    проблем 2 (пак според вас)

    50 персента от народонаселението вярва в "аллах" ... (пак в "господ" )... - някакъв вид господ/пророк ...


    аз пък да ви кажа :

    ПРОБЛЕМ 3 - номер 3 - №3 е :

    живеем в първата декада на 21-век(XXI век) ...

    стига с тия господи, с тия врачки и с тия шамани, и с другите окултни неща...

    стига със заблудите разпространявани от попчета, попове и ходжи, имами, шарлатани и далай-лами ....





  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #53

    Re: Честито!

    Добре, де. Аз лично не виждам логиката. - ясно е, че ДПС далеч не гони националните ни интереси. Също така е ясно, че и от другите няма читави - те пък гонят собствените си интереси. Броят на местата в НС е точно определен - ако се махнат ДПС, значи местата ще се заемат от не-ДПС-ари, които също ще крадат. И в двата случая за мен разлика няма. Защо трябва да си губя времето да гласувам? С какво ще се подобри моето лично положение, ако вместо Доган ме краде някой друг?

  11. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #54

    Re: Честито!

    ако имаме образовани цигани и турци :

    няма проблем да ни представляват и на марс даже

    ако имаме тъпи копелета българи(от вмро например) - дето "бучат" наденицата ...

    аре мерси - става и без тях ...


  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #55

    Re: Честито!

    Цитат Първоначално публикувано от Zaphod B
    (от вмро например) - дето "бучат" наденицата ...
    Ей ... тя много арна бре 'Танасе [наденицата]

    Ghost, формално погледнато е така, ако приемем, че на техните места ще дойдат пак крадци. Ама нали все има някаква надежда, да дойдат малко по читави, по-нови муцуни. Тия вече няма накъде, едва ли има някой, който да повярва, че са там заради национални интереси [разбирай на народа, твои и мои].
    Тия не се занимават с абсолютно нищо друго, освен със схеми за правене на пари.
    Виж статистиката на Доган. Колко пъти е ходил на работа за 17-18 години.
    А през последните няколко години, нашето общество допусна въпросната личност да се държи изключително арогантно и нагло, подигравайки се и с избирателите и с колегите си от другите формации.
    И най-важното е, че въпросната етническа формация съвсем основателно се чувства безнаказана. Най-ярък е снощния резултат.

    И не те укорявам, че не си гласувал, а ме е яд [принципно, а не на теб], че негласувайки даваш предимство на хора, които са на последно място в градацията ми за отговорен политик. Искам да ме разбереш правилно.

  13. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #56

    Re: Честито!

    Цитат Първоначално публикувано от Malone

    нашето общество допусна въпросната личност да се държи изключително арогантно и нагло, подигравайки се и с избирателите и с колегите си от другите формации.
    И най-важното е, че въпросната етническа формация съвсем основателно се чувства безнаказана. Най-ярък е снощния резултат.
    искам да се намеся с една поправка :

    НЕ нашето общество, а НАШАТА партия !!


    тя си го отгледа, тя си го пусна да е "нещо като нищо" ...(ама той и царя също спечели изборите навремето също като "нещо като нищо") ...

    добре, бе хора ??

    що само аз помня - що не си напънете малко и вие разните мускули ???

    при мен явно са теменни мускулите, а при вас явно са от тазовото дъно ..

    ама - напънете поне тези които можете да напънете - пак трябва някаква полза да има ...





  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    203
    #57

    Re: Честито!

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Ама нали все има някаква надежда, да дойдат малко по читави, по-нови муцуни.
    A не тоя филм са го давали вече ... Даже мога да ти кажа кой е бащата на Люк ...
    Вече 17 години се появяват разни спасители . Аман от политики , както е казал поета лозето не ще политика сака си мотика ...
    Решенията са две : емиграция или десегрегация ... Изборът е ваш ...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #58

    Re: Честито!

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Ghost, формално погледнато е така, ако приемем, че на техните места ще дойдат пак крадци. Ама нали все има някаква надежда, да дойдат малко по читави, по-нови муцуни.
    С това се връщаме няколко поста назад, където попитах КрИс кое е това нещо, което подхранва надеждата му, след като всички виждаме какво става последните 15 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Тия вече няма накъде, едва ли има някой, който да повярва, че са там заради национални интереси [разбирай на народа, твои и мои].
    Не споделям оптимистичната ти оценка на ситуацията.

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Тия не се занимават с абсолютно нищо друго, освен със схеми за правене на пари....
    Тук спор няма, аз откога ви пея "FUCK AUTHORITY" ;-)


    ДОБАВЕНО:
    The force is strong with DarkSaber
    [+1] за демонстрираната телепатия ;-))))

  17. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #59

    Re: Честито!

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    Добре, де. Аз лично не виждам логиката. - ясно е, че ДПС далеч не гони националните ни интереси. Също така е ясно, че и от другите няма читави - те пък гонят собствените си интереси. Броят на местата в НС е точно определен - ако се махнат ДПС, значи местата ще се заемат от не-ДПС-ари, които също ще крадат. И в двата случая за мен разлика няма. Защо трябва да си губя времето да гласувам? С какво ще се подобри моето лично положение, ако вместо Доган ме краде някой друг?
    Предполагам не си наясно каква е разликата в това да се опитваш да намериш мястото си във фирма управлявана от собственици от ДПС. Мисълта ми е, че с колкото повече власт се окичват и по-дълго, набирайки все по голяма финансова мощ, толкова по-голяма вероятност има и фирмата в която работиш в момента, да се окаже в един момент придобита от "Алтън Доган Буюк Чатла-Патла Инвестмънт" например. Тогава препоръчително ще е освен турски да започнеш да учиш и Корана....всъщност не препоръчително, а ще е определено задължително....Анадъмо?

  18. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #60

    Re: Честито!

    ОК, но при сегашния избирателен Закон "FUCK AUTHORITY" не върши работа Ghost. Романтично, но неприложимо. Математиката ти е ясна.
    С "FUCK AUTHORITY" преместваме AUTHORITY на друго място и то точно където най-малко трябва. По друг начин, подаряваме си нашата AUTHORITY на фесовете, на Данчо "Ментата" Цонев и компания.

    Ако както някой каза по-горе, Закона е такъв, че да имаме право да даваме отрицателен вот и по този начин да изхвърляме хора от политиката, аз ще съм първи от другата страна с тебе, за да държим плаката. Но не знам някъде да има такава практика, както можем да избираме, така и да можем да изхвърляме хора от политиката, чрез вот.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Честито Левскари!
    От kod във форум Спорт
    Отговори: 23
    Последно: 30-04-15, 00:53
  2. ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!
    От Tommorow във форум Коментирай новина
    Отговори: 50
    Последно: 10-06-07, 09:57
  3. Честито 3Di:-)
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 13-10-04, 14:39
  4. Да ни е честито |:-[
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 29-07-03, 14:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе