Страница 11 от 16 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 232

Животът ми няма никак смисъл

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #151

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    С удоволствие ще го направя. Вие ми доказахте, че след като съществувате, смисъла на живота тотално се изгуби

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    хммм... типично милениалско SJW говорене, т.е. "аз да кажа каквото имам, а ти какво си казал не ме интересува"

    за теб сексът експлоатация на жената от страна на мъжа ли е?

    Ама разбира се, как го забравих

    Само за това ви служат. И да ви притоплят манджата евентуално

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #152

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от ImNothing Виж публикацията
    С удоволствие ще го направя. Вие ми доказахте, че след като съществувате, смисъла на живота тотално се изгуби
    Тоест, нашето несъществуване, би ти осмислило живота?
    Остава да обуеш един шахидски пояс - таман ще съчетаеш полезното с приятното...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #153

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Да, несъществуването на мъже - хищници

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #154

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    иихаааа!

    дойдохме си на думата. значи изследваме дълбочината на балканското патриархално средновековно подтисничество в светлината на женската еманципация от 21 век?

    чудесен материал за статия!

    за съжаление има едно логическо противоречие - равнопоставеността на жените, в резултат на което не би трябвало да се гледа на секса като на експлоатация, тотално противоречи на позицията ти "мрънкам, защото съм наранена"

    значи или приемаш, че сексът е експлоатация, ти си низвергнатият пол и си жертва, следователно нямаш основание на съчувствие, или си равна на мъжете и както ти си зарязвала гаджетата си, така и те имат право да те зарязват

    (или там каквато е хипотетичната теза, която разработваш)

    освен това е изключително плоска манипулация да вменяваш на другите тези, които не са изразявали

    в твоя стил на задаване на въпроси аз ще те попитам следното, като чакам отговор в точни времеви единици:

    "Баща ти кога за първи път прави секс с теб, за да си развила такава форма на мъжемразство?"

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #155

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Нищо не изследвам. Исках да споделя нещо и насреща си получих както подкрепа, така и огромна доза мъжко комплексарство. Вторите чакаха удобен момент, в който да понамачкат представител на женския пол. Нещо, от което имах "огромна нужда". Благодаря, довършихте ме, вече можете да се махнете от моята тема

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #156

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от ImNothing Виж публикацията
    А ти сигурно даже си горд от това, че си потъпкващ жените мъж ?
    А Вие госпожо да сте чували приказката за "Момино село"?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #157

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Не съм я чула и съм госпожица

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #158

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от ImNothing Виж публикацията
    Не съм я чула и съм госпожица
    Няма и как да си я чула, защото момино село няма! Госпожица=мома=неомъжена жена. Само че като ти гледам разсъжденията май ще влезеш в категорията "стара мома", а не в категорията "госпожа".

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #159

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Хайде да оставим темата на мира, за да може госпожицата и потенциални форумни психолози да комуникират.
    Между другото моята дъщеря (на скоро се дипломира магистър-фармацевт) и тя така се съсипа от реване 1 месец (не яде почти нищо 1 седмица, искаше да напуска работа), защото мухъла, с който точно щяха да заживеят заедно в отделно жилище я остави, след като бяха заедно 3г. .В този период той (завършил е някаква икономика) беше (с малки изключения) постоянно без работа и след като си намери такава, реши че тя вече му пречела да спортува в свободното си време. Така че, колкото и да съм скептичен, не изключвам подобна реална драма и в конкретния случай. Но няма как някой да очаква да няма всякакви реакции в публичен форум и то основно "мъжки с техническо естество". Това не са затворени чат стаи, с достъп само на удобни потребители.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #160

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Няма и как да си я чула, защото момино село няма! Госпожица=мома=неомъжена жена. Само че като ти гледам разсъжденията май ще влезеш в категорията "стара мома", а не в категорията "госпожа".
    И защо ? Защото на теб така ти харесва. Искаш да живееш с тая мисъл, за да си почешаш мъжкото его

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Хайде да оставим темата на мира, за да може госпожицата и потенциални форумни психолози да комуникират.
    Между другото моята дъщеря (на скоро се дипломира магистър-фармацевт) и тя така се съсипа от реване 1 месец (не яде почти нищо 1 седмица, искаше да напуска работа), защото мухъла, с който точно щяха да заживеят заедно в отделно жилище я остави, след като бяха заедно 3г. .В този период той (завършил е някаква икономика) беше (с малки изключения) постоянно без работа и след като си намери такава, реши че тя вече му пречела да спортува в свободното си време. Така че, колкото и да съм скептичен, не изключвам подобна реална драма и в конкретния случай. Но няма как някой да очаква да няма всякакви реакции в публичен форум и то основно "мъжки с техническо естество". Това не са затворени чат стаи, с достъп само на удобни потребители.

    Ами няма логика да дойдеш тук, само, за да се изплюеш. Къде мога да помоля да я заключат ? Не искам да съм жертва на комплексирани изроди "мъже"

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #161

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Честно да ти кажа, отдавна има доста жени с добри лични доходи, отдадени на професия и бизнес, не си падащи никак по домакинска работа и семейни задължения, с его по нищо не отстъпващо на "мъжкото". Поне това виждам в моите кръгове на познати. По нищо не отстъпват на "комплексираните изроди-мъже".
    Времето лекува всичко. Всеки трябва да си научи житейските уроци сам. Да, клишета са, но има истина в тях.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #162

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    И какво от това ? Винаги ще се появи някой господин, който да им каже "Ти си жена, значи не струваш"

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #163

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    То и на мен ми се случи на "дърти" години да ми кажат, че не изкарвам достатъчно пари, язък ми било за акъла и дипломите, че мъжете си водили жените еди къде си, че живеели в еди какви си жилища - обобщено "не струваш". Това кой как ще те "нарече" май вече не е обвързано с пола.
    Чакай сега, на борба между половете ли се обърна дискусията. Нещо няма общо с любовна драма и отчаяние. Както жени може да са изоставени, така и мъже. Нищо общо няма с комплекси и изроди-мъже потискащи и малтретиращи жените.
    Аз не ги разбирам тези работи. Имал съм предмет в следването ми "психиатрия", а не "психология". Социологията пък хептен ми е далечна...
    Този пост е редактиран от VanDan; 04-12-19 в 14:49.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #164

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Както и да е. Благодаря ти за мнението и споделената история. И аз се чувствам така, както дъщеря ти се е чувствала. Сега търся как бих могла да заключа или изтрия тази тема или може би модератор трябва да го направи

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #165

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Моята дъщеря се съвзе. Отделно, че не е говорила за самоубийство. И не писа по форуми на всеослушание. Имаше си мен като баща и майка си (особено нея за събеседник). Да, има чувствителни хора, които много трудно преодоляват някои житейски несгоди, особено от емоционален характер.
    И отново да повторя - хоби или домашен любимец е супер идея за подобни периоди. Успех - независимо дали с проучване или с лични драми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 16 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Животът на OLED телевизорите
    От ilian1966 във форум LG телевизори
    Отговори: 105
    Последно: 05-12-19, 17:52
  2. Външна изолация или няма смисъл?
    От valentyno във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 5
    Последно: 13-05-15, 09:04
  3. Колко струва животът ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 98
    Последно: 16-06-11, 15:49
  4. Няма смисъл?!
    От etg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 02-10-03, 02:44
  5. Asus 8420 - не е никак зле!
    От medunski във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 29-12-02, 13:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе