Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 144

Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    6
    #61

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Атлантик правят конвектори във Франция и Украйна. В Египет правят бойлери. Ако си взимаш Атлантик във Франция произвеждат F117(без Дизайн) , а в Украйна мисля тези които са Дизайн.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #62

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Елдом са с по-ниска цена на моделите с електронни термостати от атлантика с механични и са по-дълги което дава по-добро топлоотдаване което води до по- ниски разходи за ток. А ако нещо се развали частите от франция или украйна ще дойдат по-късно това бяха моите аргументи като избирах.
    Много се смея като гледам атлантика е с 5, 7, 9 степени на работа като старите готварски печки а Елдома се настройва цифрово на температура и показва градусите в стаята в реално време но атлантик са с по хубаво име.
    Този пост е редактиран от antyox; 26-01-17 в 23:19.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #63

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Mахнах Айрлека ,голяма дървения ,няма индикация кога работи ,някакъв тъп механичен термостат,самия уред е къс и т.н.
    Да си кажа чесно,възхитен съм от Елдома,тествал съм го на помещение хамбар от 20 квадрата ,че и повече и топли,най важното от всичко за мен е електронното табло.Прецизна и функционална работа.Най ме кефи ,че вечер като си легна ,мога да го изключа,и да му задам час за отложен старт например за сутринта.Така един час преди ставане той вече е затоплил стаята и като стана ми е топло.Изключваш го когато излизаш,и го настройваш за вечерта ,когато се прибираш ако искаш пак час преди да си дойдеш от работа.
    Този пост е редактиран от ponyasd; 27-01-17 в 08:49.

  5. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #64
    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Mахнах Айрлека ,голяма дървения ,няма индикация кога работи ,някакъв тъп механичен термостат,самия уред е къс и т.н.
    Да си кажа чесно,възхитен съм от Елдома,тествал съм го на помещение хамбар от 20 квадрата ,че и повече и топли,най важното от всичко за мен е електронното табло.Прецизна и функционална работа.Най ме кефи ,че вечер като си легна ,мога да го изключа,и да му задам час за отложен старт например за сутринта.Така един час преди ставане той вече е затоплил стаята и като стана ми е топло.Изключваш го когато излиаш,и го настройваш за вечерта ,когато се прибираш ако искаш пак час преди да си дойдеш от работа.
    И като запука ламарината на Елдома, все едно печеш чушки за лютеница! За някой лев по-малко...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    22
    #65

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Ползвам Елдом вече трета зима и не съм го чул да му „пукат” ламарините. Затопля бързо и електронното управление и контрол е удобство за потребителя. Аз го препоръчвам.

    Изпратено от моят HUAWEI SCL-L01 с помощта на Tapatalk

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #66

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Не съм чул да пукат ламарини.Понякога издава някакъв приглушен звук,много тих,но това е спорадично,и въобще не прави впечатление при положение ,че преднамерено не се услушваш като индианец в тръстика за разни шумове.
    Кой квото и да ми говори,за мен Елдома (само електронния) ,е номер едно като съотношение цена качество към момента.

  8.  
     
  9. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #67

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Парите са си негови, каквото реши това да взима! Мерцедес или Опел Кадет, избора е негов!

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #68

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Да кажем кой е "Мерцедеса" а именно Адакс.AIRELEC и Атлантик са с допотопна електроника набор 1980 според парите които има човек избора е Елдом или АДАКС нисък разход прецизен електронен контрол на консумацията!


  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #69

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Цитат Първоначално публикувано от antyox Виж публикацията
    Да кажем кой е "Мерцедеса" а именно Адакс.AIRELEC и Атлантик са с допотопна електроника набор 1980 според парите които има човек избора е Елдом или АДАКС нисък разход прецизен електронен контрол на консумацията!
    Много забавно.Тези от 3-4 години произвеждат подобни уреди и вече технологични лидери. Гледам,че си от Варна. Ако работиш там,разбирам те.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #70

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Не работя изобщо в сферата на производството на каквото и да е. Технологичният лидер е АДАКС! Всички останали го копират до колкото могат. Преди 3 години ми се наложи да купувам и цената на Адакс ми се видя раздута за нагревател с термостат. Рискувах с уред на Елдом защото ако се развали мога да отида в фирмения им магазин и да си кажа каквото мисля на хора от завода а не на анонимен продавач.Не съжалявам за покупката.
    Моделите на Атлантик и Аирелек са също копия на Адакс но с по евтини компоненти на всичко отгоре на по-висока цена къси са и това топлоотдава лошо и вдига консумацията на ток заедно с евтините термостати не знам от колко години са на пазара и не се сещам 1 причина да ги купя освен френското знаме на етикета!

  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    4
    #71

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Здравейте. Да споделя и моя опит.Бях пред дилема какъв конвектор да купя.Случайно ми изпадна Теси с wifi управление,на супер промоция,намален от 279лв. на 159лв.Работи перфектно,без шумове. Като се прибирам един час по рано си го пускам от телефона.Много съм доволен.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #72

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Ааа...... , като от рекламата ли?

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #73

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Силата на конвекторите е в непрекъснатата работа аз го оставям на 16-17 градуса защото като изстине вечер изяжда икономията от деня. Теси приличат на Френско -Украинските по-скоро квадратни отколкото дълги с електроника отгоре на панела.От моя опит смятам, че е по добре да е в предната част което осигурява добра видимост за температура и работа на машината денонощно от всяка точка на стаята. Търсете машина близка до оригинала а той е :Конвектор ADAX GLAMOX TPA 04 DT

  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    4
    #74

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Ето я видимостта. От всяка точка на света.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    150
    #75

    Отговор: Избор конвектор до 200 лв - зима 2016

    Видях в аппстора, че може да се задава седмичен грагик за бойлера. При конвектора може ли го?


    Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик FTX*25** модели 2016
    От SniperHD във форум Климатици Daikin
    Отговори: 55
    Последно: 26-07-17, 12:44
  2. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 18:50
  3. Молба за помощ при избор на 40' TV UHD - модел 2016
    От gamers във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 12-08-16, 11:43
  4. Избор на хладилник с фризер 2016
    От asmil във форум Хладилна техника
    Отговори: 19
    Последно: 19-02-16, 10:43
  5. Избор на Конвектор
    От dbitzepsa във форум Електрическо отопление
    Отговори: 12
    Последно: 01-11-14, 23:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе