Страница 2 от 20 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 290

Размисли и страсти с hP_Pavilion

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    131
    #16

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Цитат Първоначално публикувано от SunStealer
    Благодаря за съветите!

    hP_Pavilion, забравих да спомена, че съм от София, и като гледам V-clima не са опция за мен, защото са варненска фирма Колкото до подовия тип климатици, гледах ги, но забелязах, че са значително по-скъпи, а ми идват в повече като цена

    Аз всъщност още се колебая дали да е Дайкин, Фуджитсу или пък Митсубиши...Въпросът е да избера най-доброто като съотношение качество-цена и то бързо, защото умирам от студ тия дни, блокът е нов, полупразен и няма да има тец тази година(не че мисля да го ползвам де). Иначе мисля да отоплявам 2 стаи с климатика и не мога да преценя къде да го сложа - холът е южен и по-топъл, а спалнята - северна, но пък холът е значително по-голям...

    jori, а защо Fujitsu и откъде - като сравнявах с Дайкин, забелязах, че Дайкин-ът е по-икономичен, но не съм сигурен с колко точно?! А и този модел ASYB в http://www.general-bg.com не го откривам - виждам ASHA и ASHB?! или имаш предвид точно ASHB?


    ти гледай да е с плазма t.e. LDC

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    25
    #17

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    21-22 градуса .В темата за помощ за избор не открих такова място за публикация , явно съм зле

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #18

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    TIMBERLAKE-начина на работа при хиперинверторите е съвсем различен? Ще обясниш ли разликите? А цените ги държат търговците,не Дайкин,ясно съм се изразил в поста си.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #19

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    И каква е разликата между инвертер и хиперинвертер защо ли не я знам и защо ли си мисля че разликата е в интернет сайтовете
    До 1-2 годинки дайкина съм сигорен че ще падне на нормални цени.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #20

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Последно като специалист ще ни обясниш ли разликите в работата на хиперинверторите,както го казваш в горния си пост?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #21

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Както казах незнам да има такива.
    А в предния пост имах в предвид че примерно има хитачи което по документация неотстъпва на дайкин а разликата е усъзаема.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    25
    #22

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    hP_Pavilion Пишеш че си с дайкин 25 как се представя в това помещение и от колко време го ползваш?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    131
    #23

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Цитат Първоначално публикувано от kansas13
    hP_Pavilion Пишеш че си с дайкин 25 как се представя в това помещение и от колко време го ползваш?
    за това помещение от тази година - за сега гопли перфектно не съм го слагал на повече от 24 градуса си става толкова, вечер в студовете сега го слагам на 18. за отопение е прфектен защото не ми топли главата ами пода и комфорта е на високо ниво е разбира се е скъп но пък съм доволен. Като знам че сега смъкват цените с до 500 лева на някои вносители, си правя сметка каквd им е надценката и направо беснея ама това е . Питай
    Абе въобще вносителите яко надуват - не може една духалка с компресор и две платки с два вентилатора да струват 2000 лева.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #24

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    хиперинвертори няма точна дефиниция но предимно се ползва за машини с хибридно управление на компресора и КОП около и над 5 ..

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    131
    #25

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Цитат Първоначално публикувано от TIMBERLAKE
    Както казах незнам да има такива.
    А в предния пост имах в предвид че примерно има хитачи което по документация неотстъпва на дайкин а разликата е усъзаема.
    Дай пример че трябва още машини да купувам таблицата на deian е супер за сравнениенто на машините с висок COP

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #26

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    hP_Pavilion Що да неможе да струва 2000лв. на мен за един чип умрял на ML-а ми взеха 2 бона!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #27

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Като разглеждах сайта на v-clima,забелязвам намаления на цените 100-200-300 лв,а за едно мулти намалението е 1380-ХИЛЯДА ТРИСТА И ОСЕМДЕСЕТ ЛЕВА
    Ванко,както забелязвам,това мулти е със старите вътрешни тела-D модела,затова предполагам,че е толкова намалено.Обикновенно Дайкин пролетта изкарват новите модели и това предполагам че има връзка с намалените цени.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #28

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    jori- едно вътр.тяло е на цена около 600 лв за 25ца и 750 за 35ца.Ако гледаме намалението от 1380 лв излиза,че ги подаряват в момента.
    Цялата работа е в надценката на търговеца, не е в намалението за стари тела.Колко да ти намалят-100на лева,а не 1380!!!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #29

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Наистина звучи като подарък.А ти не си ли търговец и ако си с каква надценка продаваш?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #30

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Първо съм монтажник,след това дойде търговията.В зависимост от ситуацията-от 5 до 10 %,така че никога не мога да намаля от 1800 на 1500.Мога да продам (и монтирам) на 1400.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 20 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Размисли и страсти
    От nmdimitrov във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 04-01-15, 23:09
  2. Размисли за субтитри и звук
    От abv във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 9
    Последно: 08-05-12, 16:54
  3. Наблюдение и размисли относно хладилници
    От compressor във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 29-01-07, 15:20
  4. Малко страсти - о/с Р4@5.2 vs. FX55 :)
    От FearMe във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 07-08-06, 10:29
  5. Бай Стамат или малко размисли...
    От DarkRose във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 02-12-05, 22:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе