Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 54

Климатик за 30 кв.м. ?!?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #16

    Re:климатик за 30 кв.м. ?!?!

    12LGC със сигурност е слаб. 12LDC сега ще се озори - няма съседи.
    Според мен няма много какво да се мисли - не случайно ти казах FTX50G - таква мощност за такава цена няма другаде при марковите.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    157
    #17

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    При мен няма съседи-отдолу,отгоре....отстрани .......с 3 външни стени съм и 12 LGC се справя без проблем.До сега съм опитвал да държи 26 градуса при външна -5 .....и няма проблем......

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #18

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    не случайно ти казах FTX50G - таква мощност за такава цена няма другаде при марковите.
    Да и аз сериозно се замислих за тази машина, макар и да нямам други препоръки от други колеги. Може би защото това наистина е оптимален вариант, като цена и качество. Просто по някакъв начин ми звучиш убеден, че това ще ми върши работа. А при -10 градуса навън и по-ниски температури какво мога да очаквам от нея?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #19

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    ... А при -10 градуса навън и по-ниски температури какво мога да очаквам от нея?
    Очаквай да те топли добре.

    И други биха ти препоръчали същия модел, но няма нужда да се повтаряме, Деян вече ти е казал каквото трябва.

  6. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #20

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Приятелю,Деян много добре знае какво ти говори...с три ръце ти потвърждавам неговите думи и правя уточнението че е по евтин от 1500 лева ...зависи откъде го взимаш.При -15 градуса няма да имаш ядове с този климатик...внимавай все пак кой ти го монтира...важно е.Ако не ти свърши работа и не си доволен от него - обещавам публично да си посипя главата с пепел и да не влизам повече в този форум .Силни думи...знам, но това е мнението ми - успех.
    Стана малко театрално...съжалявам но се вживявам и искам да остане доволен.Ще започнат пак "само Дайкин рекламирате"...еми това ми е на сърце как да не го рекламирам.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #21

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Приятелю,Деян много добре знае какво ти говори...с три ръце ти потвърждавам неговите думи и правя уточнението че е по евтин от 1500 лева ...зависи откъде го взимаш.При -15 градуса няма да имаш ядове с този климатик...внимавай все пак кой ти го монтира...важно е.Ако не ти свърши работа и не си доволен от него - обещавам публично да си посипя главата с пепел и да не влизам повече в този форум .Силни думи...знам, но това е мнението ми - успех.
    Звучи компетентен и за това му следвам мисълта. Макар че се надявах да се наложи да харча по-малко пари. Но с по-малко явно няма да върши работа . Като питах за температурата навън имах предвид дали няма да замръзва или нещо подобно?!?! Но rkk казва да съм спокоен. Само дето гледам че е шумничък, може би няма как да е мощен и безшумен едновременно?!? И за този СОР, прочетох, че по - висок е по -добре,а на този модел е под 4. Да не ги ли мисля тези параметри?
    И тъй като всички ме насочват към този модел все пак да попитам за охлаждане върши ли добра работа, че в тая София живея вече 3 години и лятото умирам. Вземам климатик главно за отопление, но като съм купил ще го ползвам и лятото .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    55
    #22

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    Звучи компетентен и за това му следвам мисълта. Макар че се надявах да се наложи да харча по-малко пари. Но с по-малко явно няма да върши работа . Като питах за температурата навън имах предвид дали няма да замръзва или нещо подобно?!?! Но rkk казва да съм спокоен. Само дето гледам че е шумничък, може би няма как да е мощен и безшумен едновременно?!? И за този СОР, прочетох, че по - висок е по -добре,а на този модел е под 4. Да не ги ли мисля тези параметри?
    И тъй като всички ме насочват към този модел все пак да попитам за охлаждане върши ли добра работа, че в тая София живея вече 3 години и лятото умирам. Вземам климатик главно за отопление, но като съм купил ще го ползвам и лятото .
    Ето ти с по-добър COP:

    http://sofiaclima.com/plugins/e107sh...oduct=9&cat=12

    или по-добре :

    http://sofiaclima.com/plugins/e107sh...duct=24&cat=15


  10. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #23

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от sword-fish
    С тези машини дето си ги посочил няма да може да стопли тези 30м2.
    Виж ако има парички за този: http://v-clima.com/prod.php?id=klima...wyz14lb_nocria
    Но, аз също съм с 2 ръце за Дайкина 50GV.За тези пари и тази мощност няма друг като него.

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #24

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от sword-fish
    Това ZK, ако стопли 30 м² аз ще почерпя....Пък и като знам подробности относно конструктивните му елементи....

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #25

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    Само дето гледам че е шумничък, може би няма как да е мощен и безшумен едновременно?!?
    Това му е единствения недостатък!За мощноста си може и да е по-тих но трябва да извадиш още 1000рка.За тези пари - това е климатика!!!

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    9
    #26

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Даикина 50-ка е перфектен за теб бе човек.Вземай го няма да съжаляваш.Ако те притеснява нивото на шума,този климатик има екстра, която позволява чрез натискане на един бутон от дистанционното да включиш много тих режим на работа - вътрешното тяло едва се чува.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #27

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    Общо взето трябва да си приготвя 1500 лв за климатик ( без монтаж), който би ми вършил работа.
    Виж тука е по-евтин от 1500лв. и като гледам снимките им май правят и хубави монтажи.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #28

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Аз за шума се досетих, че ще е шумен и прежалих. Всички толкова го хвалят тоя модел, че няма да мрънакам за единия шум. Просто видях и питам, а и съм много далеч от климатиците и тая материя. За този СОР също видях че в сравнение с други модели е нисък, но казвате че и така ще върши работа.

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    Виж ако има парички за този: http://v-clima.com/prod.php?id=klima...wyz14lb_nocria
    Е това вече излиза извън всякакви сметки и си отпада от воле . остава си тоя Дайкин, който всички горещо препоръчват. Още повече, че оставам с впечатление, че тук някои от вас се занимават професионално с тая работа, а не просто щото чули или видели нейде си нещо.
    Обаче всички казват "внимавай кой ти го монтира и как" и се понаплаших. Някой може ли да препоръча фирма за монтаж ? Да си важи гаранция всичко и да не се налага и аз да плюя после по форумите, как не искат да додйдат да ми видят климатика . И как става да си купя от едно място климатик, а да викна друга фирма да го монтира!?!? Мислех, че откъдето го купя, оттам го и монтират. Все едно да купя ламинат от един магазин, а друга фирма да ми го монтира?!?! Това ми хрумва като пример, ако не е правилен, не ме колете

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #29

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от nautica_
    При мен няма съседи-отдолу,отгоре....отстрани .......с 3 външни стени съм и 12 LGC се справя без проблем.До сега съм опитвал да държи 26 градуса при външна -5 .....и няма проблем......
    Темата е за климатик в 30 м2, не в 30 м3.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #30

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    ПОвече няма да чакам препоръка за друг модел. Спирам се на този явно. Не ми се ще да заключвам темата, защото се надявам някой да препоръча фирми за монтаж.
    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    Виж тука е по-евтин от 1500лв. и като гледам снимките им май правят и хубави монтажи.
    Там наистина е много евтин!?!? Само че ще се занимавам с покупка веднага след Нова година. Дано важи и тогава тази цена.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Смяна на климатик (нов климатик-стари тръби)
    От ADAX във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 25-02-19, 19:58
  2. Климатик или климатик+парно
    От Flex във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 27-08-12, 17:14
  3. Слънчев климатик като комбинация от слънчев панел и климатик - възможни ефекти
    От onitbg във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 39
    Последно: 15-06-11, 11:34
  4. Климатик с плазмен филтър или климатик и въздухоочистител
    От ivosladur във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 20
    Последно: 04-12-10, 19:26
  5. Отговори: 1
    Последно: 13-07-10, 18:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе