Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 54 от общо 54

Климатик за 30 кв.м. ?!?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #46

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от digunan
    Здравейте - първо извинете ме, че пиша в стара тема, но мисля че няма нужда да правя нова след като има тази.Тъй като и на мен се наложи да търся нов климатик, порових се доста из форума и попаднах на темата. Реших и аз да се обзаведа с Daikin FTX 50 GV. Помещението е от около 30 кв.м., юг/запад изложение - ще се ползва за хол+кухня. Моля за мнения, заслужава ли си все още този климатик. Намерих го за цена от 1680 лева с включен монтаж. Добра ли е цената? Може ли някъде да се намери по- евтино. Благодаря Ви предварително.
    Взимай го докато някой друг не го е платил, че ще си останеш само с надеждите за Daikin FTX50GV.Сега вече струва 2100 лева и нагоре в зависимост от фирмата.
    Да не те "лъжат " със серията FTKN производство на ГРЕЕ...????

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    69
    #47

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от justify
    Взимай го докато някой друг не го е платил, че ще си останеш само с надеждите за Daikin FTX50GV.Сега вече струва 2100 лева и нагоре в зависимост от фирмата.
    Да не те "лъжат " със серията FTKN производство на ГРЕЕ...????
    Изрично питах дали е модела FTX. Естествено предложиха ми и FTXN, но аз любезно им казах да не опитват изобщо. Климатика го няма в момента - твърдят ми, че ще го има другата седмица на промоция. Ще видим - така ли е. Задължително ще пиша как са се развили нещата.

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #48

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Цитат Първоначално публикувано от digunan
    Добра ли е цената? Може ли някъде да се намери по- евтино. Благодаря Ви предварително.
    Цената е добра, но тука все още го има за 1500лв. с безплатен монтаж и е за Пловдив. Само че като се влезе за конкретния модел излиза, че е 1940лв., най-добре да се обадиш и питаш, за да се разбере коя е истинската цена.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #49

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    за съжаление вече имахме един клиент на когото бяха опитали да пробутат FTXN за FTX,лошото е че на FTXN-а никъде не пише че е китайски и със сигурност ще има заблудени потребители.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    69
    #50

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Могат ли да ме заблудят примерно и да ми монтират FTXN вместо FTX ( по телата пише ли си точно модела? ). И още една молба - колегата един пост нагоре наистина е дал фирма с перфектна цена - тази от Пловдив, но ми е доста далеч ( едва ли ще ми монтират в Карнобат) - на мен ми трябва подобна добра цена за региона на Бургас. Ако някой може да ми даде фирма, която работи в Бургас и да е със сносни цени и добра репутация, ще бъда много благодарен.

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #51

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Вече никъде не се намира на старата цена.

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #52

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    За имане си има още на старите цени, виж тука, но е без монтаж, а ти си го намерил за 1680 с монтаж, така че взимай го, защото по-добра цена трудно ще намериш в региона. На вътрешните и външните тела пише кой е модела и няма как да те заблудят.

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #53

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    По сайтове го има но я се обади и питай.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #54

    Re:Климатик за 30 кв.м. ?!?!

    Не се сещам за друга техника, която след време да й се вдига цената

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Смяна на климатик (нов климатик-стари тръби)
    От ADAX във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 25-02-19, 19:58
  2. Климатик или климатик+парно
    От Flex във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 27-08-12, 17:14
  3. Слънчев климатик като комбинация от слънчев панел и климатик - възможни ефекти
    От onitbg във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 39
    Последно: 15-06-11, 11:34
  4. Климатик с плазмен филтър или климатик и въздухоочистител
    От ivosladur във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 20
    Последно: 04-12-10, 19:26
  5. Отговори: 1
    Последно: 13-07-10, 18:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе