Страница 64 от 148 ПърваПърва ... 1454626364656674114 ... ПоследноПоследно
Резултати от 946 до 960 от общо 2218
Like Tree761Одобрявам

Климатици Fujitsu General

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    3
    #946

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Ще купувам климатик и съм се спряла на фуджицу, поради факта, че тях най ми хвалят в магазините, които обиколих. И тъкмо си избрах марката и модела- горещо препоръчван ми от продавача -Fujitsu ASYG 12LLC и поносим за мен като цена, рекох да погледна в нета и попадам тук, където май точно този модел е не особено одобряван Та въпросът ми е: някой има ли лични впечатления от този модел?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #947

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Цитат Първоначално публикувано от mir@ Виж публикацията
    Та въпросът ми е: някой има ли лични впечатления от този модел?
    Предполагам, че да.
    Защо питаш - нямаш доверие в съфорумниците и профитата, или има друга причина?

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #948

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Няма нужда винаги от лични.Тука толкова много опит е събран за климатици разни, че само да прочетеш и нещата са кристални.И точно на място си попаднал и точно на време.Това е най-ниския клас машина, която може да си избереш от тази фамилия машини.Може и да ти свърши работа, ама зависи от много работи - помещение, разположението му, изолации,търсена температура.Ако обаче прочетеш из форума, ще се откажеш сам.
    mirandi одобрява това.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    3
    #949

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Няма нужда винаги от лични.Тука толкова много опит е събран за климатици разни, че само да прочетеш и нещата са кристални.И точно на място си попаднал и точно на време.Това е най-ниския клас машина, която може да си избереш от тази фамилия машини.Може и да ти свърши работа, ама зависи от много работи - помещение, разположението му, изолации,търсена температура.Ако обаче прочетеш из форума, ще се откажеш сам.
    Помещение - около 45 куб.м., вътрешна изолация на външната стена, ПВЦ дограма, югоизток. То аз вече почти съм се отказала...
    Този пост е редактиран от mir@; 15-11-13 в 22:47.

  6. Member Аватара на powerful
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    183
    #950

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    С тези 45 куб.м. номера с ASYG 12LLC ще мине.
    Този пост е редактиран от powerful; 15-11-13 в 23:11.
    VeleV.Klima одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #951

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Цитат Първоначално публикувано от powerful Виж публикацията
    С тези 45 куб.м. номера с ASYG 12LLC ще мине.
    не е важно да мине номера,а дори и кучи студ да ги топли.
    mirandi одобрява това.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #952

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Цитат Първоначално публикувано от powerful Виж публикацията
    С тези 45 куб.м. номера с ASYG 12LLC ще мине.
    За кого - за търговеца или за потеребителя?
    mirandi одобрява това.

  10. Member Аватара на powerful
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    183
    #953

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Щом горещо му препоръчват 12LLC самия клиент горещо е казал че търси машина до 1100лв-1200лв,за да му препоръчат този модел.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    3
    #954

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Предполагам, че да.
    Защо питаш - нямаш доверие в съфорумниците и профитата, или има друга причина?
    Нямам твърде доверие в продавача. За него е стока, която той трябва да продаде. И ще ми каже какво ли не, още повече като ме вижда колко технически неграмотна съм Покрай мен пък всеки си хвали климатика, който си е купил. Та затова съм се зачела из нета, но вече съм тотално объркана.... Между впрочем, така и не разбрах защо Fujitsu ASYG 12LLC да е най-ниския клас от тази фамилия....
    ....А просто помолих, някой ако има преки наблюдения от този климатик - да сподели впечатления.

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #955

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    @mir@,
    Съмнението е майката на доверието, особено когато става въпрос за непознат търговец. Другото хубаво нещо, което си забелязала е, че "всеки си хвали неговото". Което автоматично те вкарва в §22, търсейки съвети от притежателите на това съкровище. Добрата новина е, че се намират тук-там и такива като мен, при които липсва каквато и да била привързаност към вещи или марки. Лошата е, че си нямам точно това нещо. Затова бих те посъветвал да зададеш въпроса си по малко по-друг начин, примерно:
    "Здравейте колеги,
    Кой от Вас си има климатизатор Fujitsu XXXX12XXX, закупен през лятото на 2011 година или малко по-рано? И ако случайно си има, би ли могъл да премери с шублер колко са дебели тръбите на изпарителя и кондензатора, за която информация предварително му благодаря...
    "
    или нещо подобно. След това, учтиво помоли търговеца, който ти предлага ASYG 12LLC, да вземе проклетия шублер и да ти каже на място какво мери. Ако числата са същите, които ще ти кажат тук, взимай смело и да не ти пука. Ако ли не, разпитай тук-там за хитачита. Казват, че някои топлели.
    Успех в начинанието!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    22
    #956

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Привет на всички,
    Десета година карам с една Мидея, която вече е пътник и се оглеждам за нещо ново. Ще използвам климатика основно за отопление и по-малко за охлаждане. Помещението е хол с кухненски бокс, южен, вътрешен, с ПВЦ дограма. Кубатурата е 74 кубика. Каква машина бихте ме посъветвали да сложа? Сегашната ми мидея е 18-ка. Трябва ли да е 18-ка, или може по-малък?

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #957

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Предполагам, че щом пишеш в тази тема търсиш нещо от триото?
    Населено място? Бюджет? Изолация? Желани температури за поддържане? Дограма - м2?

  16. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #958

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Здр. колега v5rov. За да избереме подходяща машина за теб първо трябва да ни дадеш малко информация.Кажи от кой град си и има ли стаята изолация?Каква е дограмата и каква темп. искаш да поддържаш зимата ? До колко пари си готов да отделиш за климатик?
    mirandi одобрява това.

  17. Member Аватара на mirandi
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    419
    #959

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Цитат Първоначално публикувано от v5rov Виж публикацията
    Привет на всички,
    Десета година карам с една Мидея, която вече е пътник и се оглеждам за нещо ново. Ще използвам климатика основно за отопление и по-малко за охлаждане. Помещението е хол с кухненски бокс, южен, вътрешен, с ПВЦ дограма. Кубатурата е 74 кубика. Каква машина бихте ме посъветвали да сложа? Сегашната ми мидея е 18-ка. Трябва ли да е 18-ка, или може по-малък?
    Инверторен климатик Fujitsu ASYG14LUCA/AOYG14LUC - това трябва да се справи , аз съм с 12-ка в 53куб.м .
    А ако бюджета го позволява грабвай FUJITSU AWYZ - 14LB NOCRIA
    Този пост е редактиран от mirandi; 17-11-13 в 20:48.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    22
    #960

    Отговор: Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    ...
    Населено място? Бюджет? Изолация? Желани температури за поддържане? Дограма - м2?
    Велико Търново. Бюджет - около 2000 лв. Помещението е дълго и тясно, изложение юг-север, като на север е боксът и има само врата към терасата (К-стъкло). Около нея има вътрешна изолация корк. Южната стена е почти цялата заета от прозореца и вратата към южната тераса и няма изолация, но е тухла с минерална мазилка отвън. Квадратурата е 28,5 м2 на 2,55м височина. Желана температура -мисля 22 градуса да е достатъчно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Втора употреба климатици - част 3
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5301
    Последно: 03-05-24, 14:05
  2. Сервизни ръководства за климатици Fuji, fujitsu, General
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 29
    Последно: 25-11-21, 23:39
  3. Fujitsu General ASHG09LUCA или Fujitsu General ASHG12LMCA
    От Djonny във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 19-05-16, 00:53
  4. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  5. Климатици Fujitsu General - впечатления
    От bobo21 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4607
    Последно: 16-12-10, 11:57

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе