Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 205
Like Tree145Одобрявам

Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #16

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    Ами то калпавите марки решиха да си вдигнат продажбите и имджа с тази измислена 5г. гаранция ама на компресора което ще рече че като прасне платка и кел фаида от гаранцията на компресора.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    2
    #17

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    Така...първо извинявам се, че не съм отговорил на въпросите, които ми прати колегата, но просто аз сам за себе си вече бях отговорил на тези въпроси. Все пак няма лошо да отговоря пак и да видим с ваша помощ до какъв избор ще стигна.

    1. става въпрос за хол - 20,40 кв2
    2. ще се полва цялосезонно, но имам алтернатива за отопление ако не съм доволен
    3. на снимката ще видите помещението, дограмата е "rehau euro 70", изложението е североизток, нов блок на втория етаж
    4. става въпрос за София, Редута
    5. има изолация
    6. в стаята има още - компютър, хладилник, тв и печка
    7. бюджет 1500лв

    Още веднъж се извинявам, че не отговорих на въпросите предварително, за да мога да ви улесния. Идеята е да се постигнат нормални температури. Нито много високи, нито много ниски. Ще се ползва в хола, но вратата към коридора мисля да стои отворена и за това се спрях на 12ка климатик.scan.JPG

    Отново още веднъж благодаря на всички отзовали се

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #18

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    Погледни и новото Хитачи 35PPA.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    10
    #19

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    здравейте. два модела на fujitsu general съм харесал - ASHG 12 LECA и ASHG 12 LM. кой ще ми препоръчате от двата и нещо по малко за тях като плюсове и минуси.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #20

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    LMCA е с по-малко външно тяло от LECA, около 3 кг мисля. Също и е малко по-слаб.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    20
    #21

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    Здравейте!
    Имам този модел от лятото на 2013 г. Наистина при охлаждане не маже да се разбере че работи. Много съм доволен. Сега, през зимата, се получава нещо много странно. Когато се включи режимът на обескрежаване (саморазмразяване) в стаята се чува доста силен шум. Като отворя прозореца(външното тяло е монтирано в близост до него) шумът от външното тяло е нормален. От вътрешното също няма шум (качвам се до него). А в стаята се чува едно бучене. И най-забавното е, че в другата стая, която е по далечна, това бучене се чува още по-силно! Мистика някаква. Иначе за отоплението е перфектен и сметките за ток са нормални. Е, то и зимата за сега не е много студена.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #22

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    Цитат Първоначално публикувано от didi593 Виж публикацията
    Здравейте!
    Имам този модел от лятото на 2013 г. Наистина при охлаждане не маже да се разбере че работи. Много съм доволен. Сега, през зимата, се получава нещо много странно. Когато се включи режимът на обескрежаване (саморазмразяване) в стаята се чува доста силен шум. Като отворя прозореца(външното тяло е монтирано в близост до него) шумът от външното тяло е нормален. От вътрешното също няма шум (качвам се до него). А в стаята се чува едно бучене. И най-забавното е, че в другата стая, която е по далечна, това бучене се чува още по-силно! Мистика някаква. Иначе за отоплението е перфектен и сметките за ток са нормални. Е, то и зимата за сега не е много студена.
    Извикай си сервиза и плати за едни тампони.

  10. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #23

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    С тампони може да утихне ,но няма да изчезне напълно бученето по време на дефроста което на мен лично изобщо не ми пречи.
    Този пост е редактиран от bobovo; 07-01-14 в 20:38.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #24

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    лошото е като пречи на жената .. точно заради подобен проблем смених климатик за 2000 лв + още една марка в черния ми списък .. като ще правиш скъп модел направи го като хората за бога ..
    tony34al одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #25

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    Че то по евтино да смениш жената.
    Mega и gangstera харесват това.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #26

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    е ,аз не съм го изхвърлил продадох го а жената ми е излязла толкова скъпо че ако трябва да я сменя ще се набутам много повече
    VeleV.Klima и gangstera харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    101
    #27

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    Цитат Първоначално публикувано от didi593 Виж публикацията
    Здравейте!
    Имам този модел от лятото на 2013 г. Наистина при охлаждане не маже да се разбере че работи. Много съм доволен. Сега, през зимата, се получава нещо много странно. Когато се включи режимът на обескрежаване (саморазмразяване) в стаята се чува доста силен шум. Като отворя прозореца(външното тяло е монтирано в близост до него) шумът от външното тяло е нормален. От вътрешното също няма шум (качвам се до него). А в стаята се чува едно бучене. И най-забавното е, че в другата стая, която е по далечна, това бучене се чува още по-силно! Мистика някаква. Иначе за отоплението е перфектен и сметките за ток са нормални. Е, то и зимата за сега не е много студена.
    Тази зима е мека и пак те притеснява шума на външното тяло, ами знаеш ли какво става при -15, - 20, направо ще излети.И ще ти се иска да го разцепиш с брадвата ........, ама това истината за евтините Fujitsu-та.
    Frigo одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #28

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    Странно защо моите като едното дори е със заварени болтове не са бучали или излитали а и 90% от монтирананите ни са тази марка.
    bobovo и mirandi харесват това.

  17. Member Аватара на mirandi
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    419
    #29

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Странно защо моите като едното дори е със заварени болтове не са бучали или излитали а и 90% от монтирананите ни са тази марка.
    И аз това се чудя , имам две машини на Fujitsu , монтирани без тампони , като едната е 09LМC и немам изобщо такива проблеми . Май си зависи от монтажната група

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    20
    #30

    Отговор: Fujitsu General ASHG12LMCA/AOHG12LMCA 2013

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Извикай си сервиза и плати за едни тампони.
    Ами тези тампони не са ли задължителни още при монтажа или се монтират избирателно според клиента. Още повече, както казах, климатика е в гаранция.
    Мога да спомена и фирмата от която съм го купил и която го е монтирала и чието задължение, според мен, е да си оправи бакиите!
    Или греша?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Техническа информация за Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric
    От valen1 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 879
    Последно: 01-02-24, 06:13
  2. Fujitsu General ASHG09LUCA или Fujitsu General ASHG12LMCA
    От Djonny във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 19-05-16, 00:53
  3. Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 351
    Последно: 27-10-11, 21:44
  4. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 00:38
  5. Доволни ли сте от LGC серията на Fujitsu, Fujitsu General и Fuji Electric
    От dgenov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 12
    Последно: 13-07-09, 18:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе