Страница 28 от 33 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследноПоследно
Резултати от 406 до 420 от общо 491
Like Tree319Одобрявам

Fuji Electric RSG-12 LMCA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,782
    #406

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Като седна на компа ще чистя....

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #407

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Като седна на компа ще чистя....
    Купи пътьом и кило банани...
    ruuni9 и stainway харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #408

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Колеги здравейте и от мен, съвсем се омотах вече , заболя ме главата от четене, изчетох половината теми за Фуджицу, щото последните 6 години не ми се е налагало да купувам климатик и им бях изпуснал края.Имам едно LB нa 12 години- чук и едно LDC на 8 години, като от последния си изпатих два пъти, веднъж прословутите лагери, а после му изгоря и нещо на платката та станах специлист, щото без малко да ме накарат да му сменя мотора, който си беше чисто здрав и още си работи. Сега се налага да взема за един сутерен, стая 12 кв, но като кубици е по-малко, щото тавана е на 2,20 та съм замислил да му бучна една 9 ка. Съответно загледах 09LMCA, ама като влезнах да видя за кво иде реч, ми то външното му тяло било едва 20 кила, параметрите му били занижени, компресора му не знам си кво и сега се обърках вече кво да си купя. При положение, че LB за тея години не ми е направил ни една магария, а LDC две, направо ме е страх за тоя новия дали няма се запали на стената. Третия климатик, който имам и последно купен е втора ръка Панасоник 2011г производство (едва се престраших), верно малко по- скъпичко го платих, ама е бучнат там на стената, работи и не се оплаква от нищо, хем е в спалнята не го чувам хич адски съм доволен от него. Ааа чувам му само външното тяло, че ми е точно над главата и някой път прави буууу буууу бууууууу бууууууу бу бу бу. Тъй де разбрахте ме. И сега кво да правя, знам, че знаете отговора на въпроса както аз знам каква кола да си купите ако ме питате, така вие знаете къв климатик да си купя, да взема ли тва ново Фуджи, щото мога с хубава отстъпка и монтаж само материали, ще ми легне на около 950 лева или да взема да взема пак един Панасоник втора ръка 2013 за около 820. Ако имате предложение за друго Фуджицу като модел 9-ка целия съм слух (хич не съм фен на марката Панасоник, ама такива има ся ко да праиш).
    Този пост е редактиран от avenger; 15-02-18 в 21:06.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #409

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Хубаво е да кажете за какво ще се ползва помещението......
    каква кола. Бихте ми препоръчали

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #410

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Хубаво е да кажете за какво ще се ползва колата Иначе помещението ще се спи в него ама и като днвна, знаете ги тея модерните сега 2 в 1 Между другото загледах Gorenje явно са решили да правят и клими бая читави параметри имат и външното е 25 кила обаче за тях никво мнение никъде https://technostyle.bg/klimatici/544...6zdcinvft.html

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #411

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Вземи си една 25-ица ХИТАЧИ, с най-тихото вътрешно.Бих ти препоръчал конвенционална, ама вече няма.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #412

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Цитат Първоначално публикувано от pif4o Виж публикацията
    Хубаво е да кажете за какво ще се ползва колата Иначе помещението ще се спи в него ама и като днвна, знаете ги тея модерните сега 2 в 1 Между другото загледах Gorenje явно са решили да правят и клими бая читави параметри имат и външното е 25 кила обаче за тях никво мнение никъде https://technostyle.bg/klimatici/544...6zdcinvft.html
    Аз имам ЛЛЦЦ в офиса и съм много доволен .
    Фуджи по-принцип са по духовити така да се каже.
    Щом толкова време сте ползвали Фиджи значи не ви пречи.
    Това ,че е 25-26 кила външното да не ви притеснява .
    Фуджито си топли и то много.
    За около 1000 лв си е направо идеално.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Вземи си една 25-ица ХИТАЧИ, с най-тихото вътрешно.Бих ти препоръчал конвенционална, ама вече няма.
    Еди ги разбира може да му се довериш.
    п.п.
    За колата съвет ?
    Може и на лично

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #413

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Ти си бил сериозен за колата, Ок, пиши на лични до кви пари и за какви нужди.

    Еди това 25 на колко BTU се равнява, питам и казвам защо искам 9 ка или японските 10 ки. Много държа да не духа силно вентилатора особено лятото, в тая малка стая с тоя нисък таван ще е почти на нивото на главата вътрешното и лятото си е гадно да няма къде да се скриеш от него, затова харесвам Фуджицуто щото на режим тихо почти не се усеща. Панасоника ми няма такъв режим и дори на най-ниска степен си духа двойно по-силно от 12 ка Фуджи в тих режим.
    Този пост е редактиран от avenger; 16-02-18 в 11:54.

  11. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #414

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Горение-то е отроче на Мидея, по-добре вземете оригинала.[emoji41]

    Изпратено от моят MI 5s с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #415

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    9-ка се явяват 25-иците.Акебоно серията до колкото помня беше 19 децибела на охлаждане, значи и дебита е малък.Само тези 220 см са притеснителни, ниско е.Новите ФУДЖИЦУ, дето се очакват тази година, имат 7-ици, може и да поизчакаш за тях малко.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #416

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Ivan 74 благодаря за инфото, Еди кога горе долу трябва да се появят тея седмаци, единственото хубаво ако може да е хубаво е че мястото на вътрешното ще е насочено към телевизора и доста в страни от двете легла за спане, другото че лятото почти няма да им се налага(за квартиранти ми е), доста си е хладен сутерена повече за топлото ще се ползва.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #417

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Не знам, май някъде в средата на годината пишеше.Ако не те притеснява втора ръка японче, една машина размер 22 ще стои добре.Работят доста нежно.
    Kasap и rosswen харесват това.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #418

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    22 е седмица реално, ах мамка му и прасе в тоя ред на мисли как ме е подвел, аз викам искам 10 ка той вика имам бе 22 ки , пък то 22 е 7 ца. Еиий никому вяра да нямаш. Мерси Еди до лятото май няма да мога да чакам, ще завъртя по втората ръка да видя кво има по-новичко на кви пари и ако не един LMCA . A има ли друг близък модел на Фуджицу по-стар или по-нов, който по да си струва да се търси? Примерно LLCC?
    Този пост е редактиран от avenger; 16-02-18 в 11:56.

  17. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #419

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Не взимайте LLCC, преди да сте го видели и чули как работи. Според мен за спалня и то висока 2.20 не става. За офис или магазин-да, но за спалня едва ли. Лично мнение.
    Aleksandars и rosswen харесват това.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #420

    Отговор: Fuji Electric RSG-12 LMCA

    Благодаря за всяко едно мнение колеги LLCC отпада ще мина да ги огледам тея дни и ще се спра на някоя машинка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 28 от 33 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Fuji Electric RSG-09LLC
    От chippen във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 7
    Последно: 19-08-17, 13:58
  2. Fuji Electric RYT-14 HA HELLP!
    От aandreev76 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 10-02-15, 16:05
  3. мнения за FUJI ELECTRIC RSG 12 LMC и FUJI RSA 12 LKC
    От valen79 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 9
    Последно: 10-09-13, 15:49
  4. Обзавеждане със FUJI ELECTRIC RSa-14LC; FUJI ELECTRIC RSG-09LMCA
    От georgibozhinov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 43
    Последно: 19-07-13, 10:14
  5. FUJI ELECTRIC RSA-12LU
    От bybeep във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 9
    Последно: 30-06-13, 10:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе