Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 74

Избор на климатик - моля за съвет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #31

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Писаници от хора които даже и не са виждали такава техника, камо ли да се докосвали до нея...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #32

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Да, вроятно е така. Спирам да пиша в к2у, защото и аз съм от тях, не съм се докосвал признавам си.....

    Извинявам се за спама....

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #33

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Цитат Първоначално публикувано от preparatos Виж публикацията
    Блу, със здраве да си ги ползвате, не ми е по силите да коментирам против някой толкова доволен ползвател.... (искрен съм). Нямам поглед върху тях и ще спра да коментирам тези к2у избощо във форума май.... За мене, моето лично мнение, е че при покупката на к2у си има риск. Аз моя избор съм го направил, доволен съм и аз също като вас и есента живи и здрави, обмислям пак за кухнята, нещо . Всеки да си преценява сам.....



    Така без обосновка не важи....Но почти ви вярвам вече с примера който посочихте.....
    Разбирам те напълно! Риска е същият като при новите европейски машини- просто повечето търговци са мошеници не зависимо какво продават. Всичко останало е въпрос на приоритети, при теб са едни, при мен са други..... Не разбрах каква машина си взел, но със здраве да я ползваш.

  5. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #34

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Благодаря и успех!
    Този пост е редактиран от preparatos; 01-07-14 в 20:34.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    60
    #35

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Здравейте отново,
    В крайна сметка реших да взема Toshiba Super Daiseikai 6. След проучване във форума прецених, че Nocria-та ще и бъде тясно в моето помещение.
    Сега колебанието ми е дали да взема Tosho 13-ка или 10-ка (която доколкото разбрах е софтуерно ограничена 13-ка)? В темата за Toshiba ras-10skvp2-e - super daiseikai 6 гледам, че тази машина се монтира в помещения подобни на моето и като цяло се справя доста добре. Моля за вашите финални мнения и препоръки. Благодаря.

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #36

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Представи си, че имаш автомобил с двигател - 150 коня, софтуерно ограничен до 90. Не можеш да очакваш, че ще стигнеш от София до Бургас за 3,5 часа. Та с две думи - помещението ти не е за десятка.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #37

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    25 квадрата, ако правилно съм прочел, наистина не е за 10-ка. Освен това 10-ката е доста по-мощна в режим отопление. В режим охлаждане какво правим?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    60
    #38

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    ОК, прави сте. Аз също така смятах, но все пак исках да го потвърдя. Благодаря на всички за мненията и препоръките, ще поръчвам Toshiba ras-13skvp2-e - super daiseikai 6.
    Като приключа с ремонта и тествам климатика ще пиша.
    Поздрави.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    32
    #39

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Здравеите, много моля капацитетите от форума за бърз съвет,затото днес трябва да поръцам климатик.
    За 2 преходни стаи обто 27мв .м. (66 куб.м.)във Варна ,сутерен на 80 см. в земята ,2 външни стени (изток и юг) с 2 прозореца(пвц двоен стаклопакет)
    без никаква изолация отвън или отвътре. Къща е,тухла.
    Чудя се между МЕ SF 35 VE
    и fujitsu general ASYG 12 LUCA
    Бюджет до 2000 лв.
    Ако има и по-добро ще го приема.

    Моля Ви за бърз отговор.
    Този пост е редактиран от bobb; 02-08-14 в 14:15. Причина: да не се приема за реклама

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,034
    #40

    Re: Избор на климатик - моля за съвет

    Toshiba Daisekai 8 13-ka
    Toshiba Daisekai 6 13-ka
    General 12ltca
    Panasonic E12Qke
    LG D12AK
    Тези модели си заслужават наредил съм ги по цена, като тошибите са малко над бюджета

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    32
    #41

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Благодаря за бързият отговор
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 02-08-14 в 16:05.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    8
    #42

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Включвам се и аз с бърз въпрос. Става въпрос за малка спалня ( 10 кв ) в нова кооперация с външна изолация и 3 камерна ПВЦ дограма. Ориентирах се към следния модел Fuji Electric RSB09LDC. Какви са Ви мислите по въпроса, правилно ли се ориентирах ( цената е без голямо значение в случая, просто търся качество )

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #43

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Модела е много добър, не знам къде си го намерил, отдавна не се произвежда, но е добър избор.Малко му е повечко мощността.Аз с модела отоплявам близо 25 квадрата.Погледни също така нещо от типа на 20 ZMX-S на МИЦУБИШИ ХЕВИ, 07LUC на ФУДЖИЦУ.Ако държиш на добра филтрация и плазмен филтър, някоя 10-ка на ДАЙСЕЙКАЙ.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #44

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Намира ли се още LDC?

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    8
    #45

    Отговор: Избор на климатик - моля за съвет

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Модела е много добър, не знам къде си го намерил, отдавна не се произвежда, но е добър избор.Малко му е повечко мощността.Аз с модела отоплявам близо 25 квадрата.Погледни също така нещо от типа на 20 ZMX-S на МИЦУБИШИ ХЕВИ, 07LUC на ФУДЖИЦУ.Ако държиш на добра филтрация и плазмен филтър, някоя 10-ка на ДАЙСЕЙКАЙ.
    А как се държи зимата? Основната ми идея е, че трудно се проветрява зимата, има доста конденз в къщи и въдуха е тежък ( от там и идеята за плазмен филтър )
    Зимата като отворя хубавко да се проветри, за да изчезне конденза и да се освежи въздуха и вътре бягат бели мечки. ( Отделно ползваме влагоуловител за конденза )

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Намира ли се още LDC?
    Да - намират се тук там. Верно по-стар е модела, но и цените са им редуцирани.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. моля за съвет относно избор на климатик
    От vankata09 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 05-11-13, 20:42
  2. Подходящ климатик - моля за съвет
    От Desislava S Teneva във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 55
    Последно: 22-12-12, 21:29
  3. Избор на климатик. Моля за съвет!
    От HYordanov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 17-09-12, 14:16
  4. Моля за съвет за покупка на климатик
    От Kovachev във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 13
    Последно: 05-08-12, 17:11
  5. моля за съвет при избор на климатик
    От shper във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 19
    Последно: 22-07-11, 22:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе