Страница 25 от 30 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 443
Like Tree354Одобрявам

Fujitsu 12 LMCE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #361

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Проблемът е,че като нещо започне да не работи-всички почват да търсят "космонавти" с препоръки
    Едно некачествено почистване може дори да влоши нещата! Да не говорим за замервания и т.н....
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #362

    Отговор: Fujitsu ASYG 12 LMCE

    Бобивг, не ти ли прави впечатление, че топлообменникът не се изплаква от препарата? Изисква се определена сила на струята, за да изведе мръсотията от другата страна (вътрешната) на ламелите и от там - във ваничките. Това се прави с пръскачка, осигурямаща определено налягане и дебит. Чичката на клипа се забавлява с вас! Всичката кал остава налепена от вътрешната страна на ламелите.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    bobovo одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #363

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Додо, а ти сериозно ли сравняваш мръсотията по топлообменника със запечена тава. Както и да е, аз лично също бих предпочел тази работа да я свърши човек който се занимава с това вместо мен. Обаче не ме кефи идеята да е със самочувствието на космонавт.

  5. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #364

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Откъде-накъде профилактика? В клипът пише обслужване, но само ако под обслужване се има предвид парфюмиране! Профилактика може да го кръсти само човек, който няма дори бегла представа от профилактика на климатик!

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #365

    Отговор: Fujitsu ASYG 12 LMCE

    Боби, тази работа си я върша сам и имам камера, с която контролирам резултата. Съвсем сериозен съм с констатацията, защото съм я виждал калта. Достатъчно е да плакнеш със слаба струя. Клипът е пунтамара!

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    SPSt одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #366

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Додо, а ти сериозно ли сравняваш мръсотията по топлообменника със запечена тава. Както и да е, аз лично също бих предпочел тази работа да я свърши човек който се занимава с това вместо мен. Обаче не ме кефи идеята да е със самочувствието на космонавт.
    Купуваш си помпа с налягане поне 3 atm и действаш без да викаш "космонавти". Ако са ти отзад наврени, викаш астронавти, даваш д*пе, плащаш като поп, мълчиш си и не пишеш по форуми.
    Mig82 одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #367

    Отговор: Fujitsu ASYG 12 LMCE

    SPSt, не е необходимо човек да е особено наблюдателен, за да установи приликата между космонавта и монтажник с навряна бутилка азот в з@дника. И двамата пристъпват и си движат ръцете по един и същи начин. Сиреч, идеята да разчиташ на космонавт за работа не е много добра [emoji6]

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #368

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Момчета има чувството, че не разбрахте тезата ми, затова ще дам измислен пример много далеч от темата на форума и спирам да пиша в тази тема.
    Пример:
    Режете си мезето, обаче се разсейвате по мацка от рекламата по ТВ-то и си порязвате пръста малко. Взимате подръчни матирали вкъщи промивате и превързвате раната. Така си мисля, че би постъпил всеки и това ще помогне в 90% от случаите. За ваше нещастие обаче раната се инфектира. Отивате при лекар и той от врата почва да ви обяснява подигравателно, че това ако е превръзка той е ….. (избор на четящия). Е как ще се почувствате? Има ли право лекаря да се надсмива над вашите умения да се превържете сам.

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #369

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    bobivg, без да ме познаваш, защо се изказваш неподготвен?! Хайде да не съдиш хората без да ги познаваш?!
    bobovo и pulsedriverbg харесват това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #370

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Да ако стигне работата до инфекция си е за смях.Никой няма да ти се присмее само на превръзката и аналогично измиването на филтрите.И аз спирам да пиша,че се ядосвам само,те Юзерите станаха по-знаещи от хората от бранша.
    bobovo, Aleksandars, Mega и 4 други харесват това.

  13. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #371

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    А ти този от клипа осъдения познаваш ли го?
    Кажи какво си искал да каже с този коментар "Това ако е профилактика, аз съм космонавт!" ако е различно от това което тълкувам извинявай.

    п.п пак ви казвам моето мнение. Не Ви прави чест като професионалисти да се присмивате на хора които не се занимават с това професионално.
    Този пост е редактиран от bobivg; 03-12-18 в 22:31.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #372

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Ами не го познавам, но си стоя зад думите, че това което е показано на клипа не е профилактика. Това си едно просто "пличкане" на някакви препарати по изпарителя. Едно вътрешно тяло не е само изпарител. Ама какво ли знам аз - пълно е с можещи и знаещи.
    bobovo, necata2, Mega и 3 други харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #373

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Момчета не е нормално едно такова клипче да предизвика подобна дискусия .
    Явно доста хора сме айляци и си чешем клавиатурите .
    bobivg одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #374

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Ето едно Fujitsu което 3 години е пръскано с обезмаслител като са премахвани само филтрите и е пръскано директно.



    Вече третирано с препарат, но не обезмаслител




    и почистено
    ivan74 и stainway харесват това.

  18. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #375

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    То и аз си пръскам с Меглио климатиците, и до първата профилактика си мислех - ей светва всичко.
    Но след като го свалиха единия и го измиха пред мен в гаража и видях какво
    излезе след моите “фъскания” с обезмаслител и пръскачка” им казах - айде момчета, почваме ги всичките!!!”
    Не си е*ете душата с измишльотини.
    Aleksandars одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 30 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Техническа информация за Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric
    От valen1 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 879
    Последно: 01-02-24, 06:13
  2. Избор на климатик , FUJITSU AWYZ14LB/AOYZ14LB VS FUJITSU ASYG12LTCA/AOYG12LTC VS DAIKIN FTXS42K
    От schwepsi във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 07-04-14, 07:27
  3. Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 351
    Последно: 27-10-11, 21:44
  4. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 00:38
  5. Доволни ли сте от LGC серията на Fujitsu, Fujitsu General и Fuji Electric
    От dgenov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 12
    Последно: 13-07-09, 18:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе