Страница 2 от 82 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1228
Like Tree701Одобрявам

Новият модел на триото KGTA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,933
    #16

    Новият модел на триото KGTA

    Да, при нордика на Дайкин е изрязана тавата под целия топлообменник. Решение без нагревател. На Тошиба и Хитачи ми харесват елипсите, но тук и тези дори се запушват понякога. Ф42 на МЕ също се справят доста добре с отводняването в продължителни студове, ако не се слага коляното, разбира се.
    Този пост е редактиран от rosswen; 17-08-18 в 12:33.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #17

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Някой преглеждал ли е вече сервизното на KGTA , по спецялно как се покачва минимума и при какви температури ?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,933
    #18

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Някой преглеждал ли е вече сервизното на KGTA , по спецялно как се покачва минимума и при какви температури ?
    Не си ли го свалил още?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #19

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Свалил съм няколко , но точно тази информация не я намирам. Може би има някое по-подробно или евентуално в това което дават с покупка на самия климатик.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,933
    #20

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Ясно. И аз не намирам подобна информация в това, което имам (64 страници е). Не знам дали изобщо има толкова подробно, ако открие някой-нека сподели. Между другото е възможно да не качва минимума. Какво казва опита на ползвателите на предходните модели, като Luca и Ltc? Покачва ли се при тях?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,601
    #21

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    LGC не покачва и LUCA мисля.
    От Тошиба се очакват подобни глупости, от Фужжи не!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #22

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Стига бе, само двуцилиндрови компресори качват минимум и такъв има само в V серия ДАЙСЕЙКАЙ.При всички други, дори и при Миланов не се качва, а причините са други.При триото всичко е предвидимо и работи добре, така е и при KGTA.
    Този пост е редактиран от edi1; 25-08-18 в 23:51.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #23

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    При LMCA/E е така :

    Всъщност интересуваше ме само дали има подобна таблица с такива ограничения на честотата според външната , консумацията я игнорираме ... тя винаги ще е различна според условията.

    Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
    Jack Krauser и rosswen харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #24

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Стига бе, само двуцилиндрови компресори качват минимум и такъв има само в V серия ДАЙСЕЙКАЙ.При всички други, дори и при Миланов не се качва, а причините са други.При триото всичко е предвидимо и работи добре, така е и при KGTA.
    Качва, качва. Гаранция 1000%. Нали съм го проверявал, слагам ръка на сензора на външното и след по малко от минутка от 400 слиза на 250W. Махам си ръката и пак 400W.

    В началото като го купих ми беше много странно - през деня работи без да изключва и вечерта почва тръгни/спри и така цяла нощ. И това се повтаря, ноември-декември 2015.

    П.П.
    В сервизните само на 5-та е отразено. При другите модели не е.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    11
    #25

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Това лято ми монтираха 3бр 12ки и за сега добре се представят. Само малко ми е обрано от към дребни екстри, например термометър на дистанционното. На първа степен е изключително тих. Ако ви интересува нещо питайте.

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    34
    #26

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от skylevel Виж публикацията
    Това лято ми монтираха 3бр 12ки и за сега добре се представят. Само малко ми е обрано от към дребни екстри, например термометър на дистанционното. На първа степен е изключително тих. Ако ви интересува нещо питайте.

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
    Какви други екстри липсват? Дай малко повече впечатления, ако имаш.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    11
    #27

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Ами, всички . Има един седмичен таймер и това е. Аз очаквах активни филтри, външен въздух поне термометър в дистанционното, дисплей на тялото. Има опция за wifi но от къде се взима как се слага и колко струва не можах да намеря. И това с тая клапа голямата като зяпне на отопление му се виждат карантиите, за мен поне е грозничко. Сензора за движение забелязвам, че е малко мудничък и работи на доста късо растояние и затова ги изключих. Сега нз дали е нормално ама се чува доста тоя фреон по тръбите. Може и да е от монтажа. Ама в спалнята ми мн ме дразни.

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #28

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от skylevel Виж публикацията
    Ами, всички . Има един седмичен таймер и това е. Аз очаквах активни филтри, външен въздух поне термометър в дистанционното, дисплей на тялото. Има опция за wifi но от къде се взима как се слага и колко струва не можах да намеря. И това с тая клапа голямата като зяпне на отопление му се виждат карантиите, за мен поне е грозничко. Сензора за движение забелязвам, че е малко мудничък и работи на доста късо растояние и затова ги изключих. Сега нз дали е нормално ама се чува доста тоя фреон по тръбите. Може и да е от монтажа. Ама в спалнята ми мн ме дразни.

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
    Екстрите,които си изброил,ги има в климатиците от съвсем друг ценови клас....

  17. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #29

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от skylevel Виж публикацията
    Ами, всички . Има един седмичен таймер и това е. Аз очаквах активни филтри, външен въздух поне термометър в дистанционното, дисплей на тялото. Има опция за wifi но от къде се взима как се слага и колко струва не можах да намеря. И това с тая клапа голямата като зяпне на отопление му се виждат карантиите, за мен поне е грозничко. Сензора за движение забелязвам, че е малко мудничък и работи на доста късо растояние и затова ги изключих. Сега нз дали е нормално ама се чува доста тоя фреон по тръбите. Може и да е от монтажа. Ама в спалнята ми мн ме дразни.

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
    Тръбния път ако е под три метра, спомага за чуването на фреона. А иначе за тези пари толкова.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #30

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Че какво му е на парите?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 82 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новият AQV12YWAN
    От climamarket във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 45
    Последно: 20-01-12, 23:01
  2. Мнения за новият модел MS9A-12HRN1 Luna Split A5
    От specimen във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 29-10-11, 18:51
  3. Разлика между стария ми климатик и новият модел?
    От marian1 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-10, 01:07
  4. Новият 3D тест
    От FearMe във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 51
    Последно: 04-08-07, 23:07
  5. Новият Форум
    От sorrowsad във форум Анкети
    Отговори: 25
    Последно: 28-08-05, 00:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе