Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 331
Like Tree4Одобрявам

Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #16

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Прав си, ама времената са такива, че се гони енергийна ефективност. Съгласен съм климатикът ми е да е максимално усложнен, но да е колкото се може по-ефективен. А явно и японците мислят така... И да кажете 5-10% разлика, че имало в сметката - ами че това е много. От всеки по толкова става огромна сума и огромно количество енергия. Трябва да се мисли по-мащабно.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #17

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Иначе с тази презумпция за опростеното и лесното сервизиране трябваше още да караме трабантите и москвичите.

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #18

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Че не се ли карат още москвичи а?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #19

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Ела ми на гости в Сф,заставаме на Цариградско,там минават около 10 000 коли за час и се опитай да видиш москвич...Едва ли...

  6. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #20

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Подозирам...тоест вече се убежавам ,че моят Ситроен -ксантия е настоящият "москвич" докато си чакам светофара само се развъртам и не мога да схвана кога откъде се пръкват толкова нови и скъпи автомобили в София...джипове вече са 1/3 от това което се движи ..не е за вярване...криза има..нали...ама за тези дето чакат заплата...

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #21

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Криза има за тези дето работят.
    Е ми Ванко то в София може да няма москвичи затова и продаваш даикини тук си има все още москвичи и жигулки и дори Мидеята им се вижда скъпа.

  8.  
     
  9. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #22

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Така е ,за жалост...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #23

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Велев,и Мидеи съм продавал,и то в Плевен при теб,но ядовете с марката и вносителя са повече от печалбата.Затова не искам да работя с евтините марки.По-добре един хубав климатик,отколкото два-три евтини. Нямам проблеми,клиента е доволен и аз не ходя постоянно на ремонти.Като се замисля,на ремонт на Дайкин още не съм ходил,и дано е така и занапред.
    Не казвам ,че Мидея е лоша,от този клас това е най-доброто,но нека ти я продаваш и монтираш,а за мен Дайкинчетата.Така ми е по-добре.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    52
    #24

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Вчера написах един хубав въпро, но явно модератора е сметнал изказа ми за неуместен и го няма.

    Та да питам пак:
    Кажете ми моля една 12-ка Мидеа инвертер, за 45 кубика стая, на която да може да се разчита зимата, че няма да замръзне.
    Моля ако може да ми постнете и цена без монтаж

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #25

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Старите модели MSG 12 HRI са железни.Нямат никакви ядове зимата откъм топлене или замръзване.Верно ,малко повече си харчат от съвременните,но разликата не е драстична.Цената на MSG 12 HRI в момента е около 800 лв.
    Върху новите модели на фреон 410 нямам наблюдения. Велев.клима е нашия спец по Мидеите.Обърни се към него за повече информация.

  13. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #26

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    То аз познавам доста марки и ги правя и електрониките им оправям но тук така излезна че само мидея познавам. А и аз исакм да продавам повече Фуджита или Дайкини но уви хората си свиха драстично кисийте.

    За 45кубика си сложи MSG-09HRI и си свиркай няма да замръзне.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3
    #27

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Здравейте!
    Моля да ми помогнете с инфо за модела MSV1-12HRN1.
    Харесал съм го като цена и параметри, но ме интересува при отопление, след като достигне зададената температура, вентилатора на вътрешното тяло спира ли да работи? Защото съм с OSAKA, която продължава да върти въздуха, а това е малко некомфортно. Плюс това MIDEA-та мисля да е монтирам в спалня, та че ще съм много благодарен за полезна информация от притежател на този модел.

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #28

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Аз имам такъв. Не спира вентилатора но минава на много слаб вентилатор и вдига клапата на горе за да не създава дискомфорт. Вътрешното е тихо и доста добре топли.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #29

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    ...а после връща ли клапата в същото положение - каквото си бил задал, или я оставя в средно?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    51
    #30

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Здравейте.Включвам се и аз с молба за помощ при избора на климатик. Трябва ми за помещение 13 кв.- спалня,ново строителство на тухла, един стандартен троен прозорец,който е единствената външна стена .Мястото е сенчесто, макар и на завет( северо-западно изложение).Под мен не живее никой още, едната стена е калкан , на кой то се строи блок .Миналата зима имахме проблеми с влага от съседния строеж и се наложи да се изнесем от помещението.Вследствие на неотоплението му се появи мухъл и т.н... Искам тази година да ползвам стаята и да избегна тези неприятности.Бюджетът е крайно ограничен- до 1000 лв. В друго помещение ползвам Мидеа MSG 12 HR, от която съм страшно доволна.Препоръчайте марак и модел климатик за моите нужди.Четох доста из форума.Оглеждам отново изпитания модел на МИдеата , както и един модел на Фуджитсу - 12 USB .Имам малко дете, което търчи непрестанно из апартамента, и често вратите остават отворени към малко антре. Замислям се основно за този модел на Мидея, заради цената.Кажете и вие мнението си.Ще ми върши ли работа за отопление на това помещение?Или да се огледам за друг подобен модел( ако да- кой)
    Благодаря предваритено на отзовалите се

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Midea MS12F-12HRN1 F6 - всичко свързано с този модел
    От krasiika във форум Климатици Midea
    Отговори: 16
    Последно: 10-09-14, 22:36
  2. Midea MSV1-12HRN1 - не размразява !?
    От nikito535 във форум Климатици Midea
    Отговори: 31
    Последно: 14-02-13, 20:12
  3. Отговори: 60
    Последно: 08-01-13, 14:11
  4. Отговори: 6
    Последно: 16-05-11, 21:20
  5. Ниско температурен кит за MIDEA MSV1-12HRN1
    От niki721220 във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 11-07-10, 23:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе