Страница 4 от 23 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 331
Like Tree4Одобрявам

Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #46

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    В маркета свалят цената умишленно и е 599лв а по документация я закупуваме от вносителя за 649лв но много често в сайта я имат а в магазина не дадения модел.
    Много ясно,че на теб ще я дават за 649,а на техното сигурно за 549 . Ти купуваш по 3-4 на месец,а техното по 300-400 бр. Не си ли разбрал досега,че има отстъпки и по 8% ,има и по 28% ???

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #47

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Не ги купуваме защото в техното няма не им гледайте в сайта че има. Че не купувам по 3-4 е ясно купувал съм и по
    70бр но не и тази година. А за вентилатора съм писал за друг модел че не спира вентилатора и той е MSF6-12AR.

  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #48

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Валев бе прав!Не само,че нямаха въпросният модел-MIDEA MSV1-12HRN1 v Tehnomarket, оказа се и ,че те ваобще не продават Мидеа!!!Капарирах го във фирма,занимаваща се само с климатици(продажби,монтаж и сервиз )Впечатления ще споделя другата седмица,след като бъде инсталнат.Надявам се да е добър модела,защото до голяма степен се повлиях от написаното в този форум!Благодаря за съветите

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #49

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Да те предопредя че няма на българси описание на дистанционното но аз мога ди го предложа да си го дръпнеш от тук: http://velev-klima.hit.bg/MSV1.rar

  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #50

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Благодаря за описанието!Аз знам английски,но си е друго на ,,матерния'' език(както казват ,,братята руснаци'' )Все пак,като се замисля-живи набори не ми останаха,но с 1 климатик ли няма да се справя сега Благодаря още веднъж!

  7. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #51

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Привет колеги.Преди месец закупих МИДЕЯ MSV1-12HRN1.Мидеиката се справя чудесно със студа(ако -5,-6 е студ де)При -5 си достига зададената температура и всичко си е цветя and rosses!Обаче ме притеснява следното-при размразяване -вода капе от цялото външно тяло с изключение на дренажната тръбичка(или както там се нарича)предполагам,че е замръзнала.Та да попитам-трябва ли това да ме притеснява??

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #52

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Да трябва...По добре е махни за да може да се изтича добре целия конденз и да не се получават по нататък запушвания в следствие на замръзвания...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #53

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Да,махни дренажа,като го завъртиш успоредно на климатика и дръпнеш.Забрави за него до пролет.След това размрази дъното с пускане на студено или по-добре с топла вода/никакво ръчкане на леда с остри тъпи и тн предмети/.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    351
    #54

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    За дренажа на вътрешното или външното тяло става въпрос?

  12. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #55

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Благодарп!Махнах дренажната тръбичка с накрайника-над нея е вечен лед Някъде из форума четох за антифриз!!!) да взема да му сипна антифризец или най-добре да взема да му сложа 1 шашка динамит и да пална 1 клечка ......................))))))))))

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #56

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Без екстремизъм . Ако искаш да разкараш сега леда, сипи няколко кани гореща вода внимателно в тавата и си готов. Или утре сам ще се оправи ако има + температури. И щуцера ако ще го слагаш - чак като стане трайно над 0°.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #57

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    а наздраве и благодаря мисията е успешна-3 кани с гореща вода-за щуцера май ще се наложи да забравя нчкой да има идея за алтернативно извеждане на водата,защото външното тяло е на терасата а тя се превърна в ледена пързалка

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #58

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1


  17. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #59

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    хехехехехе-johny01,това с мивката под външното тяло ми оправи настроението за целия ден!!))))Никакви тави или мивки нчма да слагам-нека се заледи терасата-тя е голяма и си има и положителна страна-ще поканя Ставииски и Денкова да се попързалят по нея(но на Ставииски няма да му давам ракия,че върши глупости под нейно влияние)!А за мен ще си остане поуката,че не бива да се купуаватевтини евтини неща!!!!!!!

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    229
    #60

    Re:Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack
    а наздраве и благодаря мисията е успешна-3 кани с гореща вода-за щуцера май ще се наложи да забравя нчкой да има идея за алтернативно извеждане на водата,защото външното тяло е на терасата а тя се превърна в ледена пързалка
    Проблема с леда на терасата съм го решил така:под външното тяло на климатика съм сложил едно пластмасово кошче за боклук и водата пада в него.Периодично изхвърлям водата или леда от кошчето.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 23 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Midea MS12F-12HRN1 F6 - всичко свързано с този модел
    От krasiika във форум Климатици Midea
    Отговори: 16
    Последно: 10-09-14, 22:36
  2. Midea MSV1-12HRN1 - не размразява !?
    От nikito535 във форум Климатици Midea
    Отговори: 31
    Последно: 14-02-13, 20:12
  3. Отговори: 60
    Последно: 08-01-13, 14:11
  4. Отговори: 6
    Последно: 16-05-11, 21:20
  5. Ниско температурен кит за MIDEA MSV1-12HRN1
    От niki721220 във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 11-07-10, 23:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе