Страница 54 от 56 ПърваПърва ... 4445253545556 ПоследноПоследно
Резултати от 796 до 810 от общо 832
Like Tree59Одобрявам

Mitsubishi MSZ-GE25VA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    298
    #796

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    То ако дефроства само ако му вдигнеш градусите, не е проблем. Лекува се лесно, като не му вдигаш градуса. Проблем е ако фъсти под нулата през 150 мин на чиста пита.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #797

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Цитат Първоначално публикувано от ttanev Виж публикацията
    И аз затова говоря точно.......така работят тия ME та. Alexi само ти ме разбра за какво говоря, а не се опита от 7 кладенеца вода да ми донесеш [emoji41]
    Човек, като искаш всички да те разберат пиши, че прави дефрост на +7 като му вдигнеш градусите. Тука разни "лешояди" решиха, че е като някой Дайкини да размразява на 40 мин. Моя даже не прави дефрости като му вдигна градусите, но е доста разтоварен в помещението което сложен.
    Alexi, аз не съм чак такъв фен на МЕ, но просто нямаше Тошиба от тези на пазара (не говоря за 100/200В), която да вкарам в тази спалня и да не е супер преоразмерена. Това МЕ, за 1100лв с монтажа тогава, се оказа отлична инвестиция поне за мен.
    ,

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #798

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    MisterT ако се върнеш мъничко назад ще видиш какво точно съм написал.....ако намериш текст ''вдигнах градусите и направи дефрост'' - ще почерпя
    mirandi одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #799

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Останахме с такова впечатление след като си потвърдил следните думи на Alexi и си казал, че само той разбира за какво говориш!
    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    какъв е тоя профилактичен дефрост при +7 .. посмъртно не може да заскрежи освен ако не страда от липса на фреон .. и FH дефростваше така и то по много нелеп начин вдигнеш ли му градусите - дефрост навън може и +8+9 да е това просто ме вбесяваше
    Гадничко е просто заради едно две единични оплквания от даден модел, да се стига до генерални изводи, че някой си модел не ставал. Подобна тенденция забелязах и в страницата на Дайсекай 8, който си е топ машина отвсякъде погледнато. Външен потребител, незапознат с претециозността и вмачианестта на част от потрбителите на форума, би решил, че висок клас машини са проблемни без да има основание за това.
    XOPMOH одобрява това.

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #800

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Цитат Първоначално публикувано от MisterT Виж публикацията
    Външен потребител, незапознат с претециозността и вмачианестта на част от потрбителите на форума, би решил, че висок клас машини са проблемни без да има основание за това.
    MisterT и XOPMOH харесват това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #801

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Аз не правя генерални изводи. Виждам че има много доволни потребители от GE. Просто казвам как работи машината при мен

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    298
    #802

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Този модел как размразява при отрицателни температури. Има ли го контролния дефрост през 150 мин, или е интелигентен и при сух студ не размразява с дни.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #803

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Има го контролния дефрост през 150 минути......а по някога и по-често

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    298
    #804

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Искам да попитам MisterT, какво има предвид в поста си от предната стр.- 'не прави излишни дефрости'

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #805

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Цитат Първоначално публикувано от ivostoqnov77 Виж публикацията
    Искам да попитам MisterT, какво има предвид в поста си от предната стр.- 'не прави излишни дефрости'
    Честно да ти кажа, тази машина я наблюдавам по-малко защото е в спалнята. Без да претндирам, че съм правил точни замервания, не съм забелязал да прави дефрости по време. И да има такова нещо те никак не са чести. Най-вече имах предвид, че не съм я наблюдавал да дефроства на положителни температури, което беше основното оплакване в един от горните постове.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    64
    #806

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Здравейте, от известно време турбината на вътрешното тяло стана по-шумна. Предполагам че трябва да се смажат втулките или лагерите, или да се сменят.
    Бих искал да помоля за съвет какво може да се направи? Машината не е гаранцьонна. Благодаря предварително!

  14.  
     
  15. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #807

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Освен да се обадиш на Mega от Форума...

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    91
    #808

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    https://forum.setcombg.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%B8-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F/55479-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-mitstubishi-ge-25-va.html#post724482
    Ако си сигурен че са втулки. Може би тази тема ще ти помогне поне за разглобяването на климатика. Аз съм със същия ако нещо ти се опре ще помагаме

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    64
    #809

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Цитат Първоначално публикувано от g2233 Виж публикацията
    Разглобяване и почистване на Mitstubishi GE 25 VA
    Ако си сигурен че са втулки. Може би тази тема ще ти помогне поне за разглобяването на климатика. Аз съм със същия ако нещо ти се опре ще помагаме
    Благодаря много!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    25
    #810

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Здравейте. Имам MSZ 25 VA и днес ,като включих климатика поработи 3-4 минути и започнаха да мигат и двете лампи на operation , спрях го пуснах го пак и същото .След това го рестартирах от захранването и махнах батериите на дистанционното и след което изобщо не тръгва , а само мигат и двете лампи . Ламелите не се движат, външното и вътрешното тяло не издават никакъв шум ...
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MHI 25 ZJ-S или Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA
    От kaki във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 27
    Последно: 30-08-13, 23:36
  2. Отговори: 8
    Последно: 24-05-13, 17:01
  3. Daikin FTXS20K/25K vs Mitsubishi MSZ-GE25VA
    От maddog9 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 21
    Последно: 20-01-13, 13:08
  4. Fujitsu ASYG 09LE или Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA/MUZ-GE25VA
    От kurdamon във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 18-12-12, 21:22
  5. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе