Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 65
Like Tree16Одобрявам

MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #31

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    Да жалко.Имаше един съфорумец на когото бях дал алгоритъма на изчисление за жилищни помещения, при това доста добре.За съжаление не довърши програмата-калкулатор на Java...

    Щеше да е доста полезна...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    48
    #32

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    Точно за това ме е страх . В раздела за ЛГ няма данни за хипер инверторите им . намерих точно два отзива за модела MW от потреители закупили ги .Като цяло в темата усетих доста негативно и донякъде изпълнено с недоверие и лека надсмешка отношение към машината . за новият модел които ти ми препоръча нищо не мога да изровя като обратна връзка от потребители . Точно това ме притеснява.Защо за Тошибите има толкова изписано . Иначе като параметри и двете ЛГ изглеждат страхотно . Даже може би бих го предпочел пред Тошибата ако бях уверен в качествата му . Имам познат в климатична фирма и бях неволен свидетел как се приямаха на мои съсед които е с в-инвертор на ЛГ . бил с наи-тихото вътрешно тяло , НО външното работело като замръзнала осака - трака , лака и пуфти . Аз никога не съм го виждал как работи на живо тази машина .Това мнение от техник в голяма фирма за климатици доста ме притеси . Иначе хладиника ми е ЛГ и то не от евтините . Водят ги мерцедес на хладилниците в последите години . Компресора е ЛГ и е линеен инвертор и доста смело са му дали 10 години гаранция. Явно са сигурн в компресорите си . От хладилника оплаквания за 6 месеца нямам никакви . дано и климатиците да са м така

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #33

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    При лг самсунг хаер най чести са проблеми с електрониката затова смело дават гаранция за желязото(компресор). Сашо много смело ги препоръчва щото си работи със секънд хендите.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #34

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    Цитат Първоначално публикувано от kurdamon Виж публикацията
    Точно за това ме е страх . В раздела за ЛГ няма данни за хипер инверторите им . намерих точно два отзива за модела MW от потреители закупили ги .Като цяло в темата усетих доста негативно и донякъде изпълнено с недоверие и лека надсмешка отношение към машината . за новият модел които ти ми препоръча нищо не мога да изровя като обратна връзка от потребители . Точно това ме притеснява.Защо за Тошибите има толкова изписано . Иначе като параметри и двете ЛГ изглеждат страхотно . Даже може би бих го предпочел пред Тошибата ако бях уверен в качествата му . Имам познат в климатична фирма и бях неволен свидетел как се приямаха на мои съсед които е с в-инвертор на ЛГ . бил с наи-тихото вътрешно тяло , НО външното работело като замръзнала осака - трака , лака и пуфти . Аз никога не съм го виждал как работи на живо тази машина .Това мнение от техник в голяма фирма за климатици доста ме притеси . Иначе хладиника ми е ЛГ и то не от евтините . Водят ги мерцедес на хладилниците в последите години . Компресора е ЛГ и е линеен инвертор и доста смело са му дали 10 години гаранция. Явно са сигурн в компресорите си . От хладилника оплаквания за 6 месеца нямам никакви . дано и климатиците да са м така
    Вземи си една 22ка с нисък минимум, на 100V и си готов. Само такава машина ще ти работи добре в това помещение. Европейските модели. общо взето, нямат добри малки машини.
    А, извинявай, Hitachi RAK/RAS 18SX8.
    Този пост е редактиран от tony34al; 05-05-14 в 23:11.

  6. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #35

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    При лг самсунг хаер най чести са проблеми с електрониката затова смело дават гаранция за желязото(компресор). Сашо много смело ги препоръчва щото си работи със секънд хендите.
    Другите марки да не би дават много повече от 2 години за електрониката? Тошиба дават 3, Дайкин май и те 3, МЕЛКО 3, Панасоник 2, Фуджицу не знам.

    Иначе пак опираме до фактът, че говориш празни приказки без каквото и да е покритие.
    Aleksandars одобрява това.

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #36

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    Вальо, препоръчвам модели до които съм имал достъп. Шир потребата по маркетите на цени около 1000 лв. не я препоръчвам. Между другото не виждам никакъв смисъл в думите ти.
    AC_From_Hell одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    48
    #37

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Вземи си една 22ка с нисък минимум, на 100V и си готов. Само такава машина ще ти работи добре в това помещение. Европейските модели. общо взето, нямат добри малки машини.
    А, извинявай, Hitachi RAK/RAS 18SX8.
    3000 nqma da dam na tozi etap za klimatik .za 1500 moga da vzema fudjitsu koeto e s minimum 500 w . Verno che kopa e 4 i malko ama i centa e na 50% po niskaa. Kolkoto poveche gledam za klimatik tolkova sam po siguren che mashinata she raboti na on/ off bez znachenie koq marka vzema .
    Този пост е редактиран от kurdamon; 06-05-14 в 00:03.

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #38

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    Цитат Първоначално публикувано от kurdamon Виж публикацията
    3000 nqma da dam na tozi etap za klimatik .za 1500 moga da vzema fudjitsu koeto e s minimum 500 w . Verno che kopa e 4 i malko ama i centa e na 50% po niskaa. Kolkoto poveche gledam za klimatik tolkova sam po siguren che mashinata she raboti na on/ off bez znachenie koq marka vzema .
    Ми вземи си една Мидея тогава. Цената - на половина, СОР-а с единица надолу...
    Mega одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #39

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    Само да вметна че при малки топлозагуби не гледай много СОР-а защото разликата в сметките няма да е много голяма.Обърни внимание на комфорта на климатика добрия дефрост и надежноста. Аз бих препоръчал 100 волтова машина с реален нисък минимум.
    Aleksandars и tony34al харесват това.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #40

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    Цитат Първоначално публикувано от kurdamon Виж публикацията
    3000 nqma da dam na tozi etap za klimatik .za 1500 moga da vzema fudjitsu koeto e s minimum 500 w . Verno che kopa e 4 i malko ama i centa e na 50% po niskaa. Kolkoto poveche gledam za klimatik tolkova sam po siguren che mashinata she raboti na on/ off bez znachenie koq marka vzema .
    Например тази /Sanyo SAP-EX22P/едва ли ще работи ON/OFF. Не знам каква е цената - попитай и ще разбереш - а и никой не е казал че трябва да вадиш 3000лв. .Ако е в добро състояние, за теб е супер отговаряща на условиата ти.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    48
    #41

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    *Hitachi RAK/RAS 18SX8.
    Tova go namiram za 2600 .

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #42

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    Цитат Първоначално публикувано от kurdamon Виж публикацията
    *Hitachi RAK/RAS 18SX8.
    Tova go namiram za 2600 .
    Да, но го дадох като пример за изключение, не като препоръка. Такива машини за европейския пазар са единици. Ти търсиш машина, която да не работи он/офф /нисък реален минимум/, да е тиха/около и <20dB/, да има пречистване на въздуха /йон генератор, UV/ и т.н. Тия неща ги има в машини висок клас, а там цени от 1500лв. няма за нови такива.
    Този пост е редактиран от tony34al; 06-05-14 в 11:12.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    23
    #43

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?


  17. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    298
    #44

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    Аз бих избрал някой от тези MITSUBISHI Heavy SRK / SRC 20 ZJX-S или FUJITSU ASYG07LUCA. По добре по-скъпия. Това, че ще работи он-оф не е проблем. Машините с 100-200 w минимум не са по джоба на всеки.

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #45

    Отговор: MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?

    малкото фуджицу от подписа ми се държи доста добре и е на поносима цена ( която впрочем се вдигна откакто го взех с 200 лв ) .. за малка стая ( под 20 кв ) определено нещо на 100 волта ако искаш комфорт

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  2. Чуденка за 32" LED за детска стая
    От Pat във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 29-10-12, 15:20
  3. Избор домашно кино за детска стая
    От ivodivo във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 11
    Последно: 15-02-12, 16:27
  4. Искам мнения за отопление на детска стая
    От hopcyns във форум Електрическо отопление
    Отговори: 1
    Последно: 11-09-11, 21:41
  5. Препоръчайте климатик за детска стая
    От Vanya във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 13
    Последно: 19-06-10, 11:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе