Страница 98 от 116 ПърваПърва ... 488896979899100108 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,456 до 1,470 от общо 1735
Like Tree1218Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1456

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Красота! Тази снимка, ако я пратиш на МХИ, определено може да се замислят да си пипнат малко софта! [emoji23]
    peter`s одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #1457

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Красота! Тази снимка, ако я пратиш на МХИ, определено може да се замислят да си пипнат малко софта! [emoji23]
    Те МХИ слагат според парите на клиента. От снощи нямам офф и работи дори и на пуснат друг климатик на 23 градуса духащ срещу него. Днес излизахме с жената и ни нямаше 2 часа и проверих на връщане дали е в офф и си работеше, беше глътнал 0,5 киловата . Освен хартията смених от менюто с фиба от L2 на L0(квадратна нула) и после SET. Това е май за изключване на таймерите. Иначе така си седи на ЕКО, авто и 24 градуса и си варира колко ток да дърпа и скороста на турбината рядко усещам да слиза на първа степен, в 70% си работи на 3 и 4 и рядко на 2 степен по усет. Ако не е от таймера ще е от тоалетната хартия. Представяш ли да е от това и всички да си лепнат парче тоалетна хартия на климатици за 3-4 хиляди лева. В малки стай само еко и авто оправят нещата ама ще видим де. И много няма да се коркате това е само форум
    stiv13 и rosswen харесват това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    54
    #1458

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от peter`s Виж публикацията
    . Освен хартията смених от менюто с фиба от L2 на L0(квадратна нула) и после SET.

    Здрасти при мен това ми излиза за L2 L0или е нещо друго това .
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #1459

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от лисо Виж публикацията
    Здрасти при мен това ми излиза за L2 L0или е нещо друго това .

    АААА не. Може и да съм подвел аудиторията. От меню което е под номер 1 натискаш с фиба ДВА ПЪТИ, ще ти се появи символ А (квадратно А) и малка квадратна нуличка(или половинка от квадратна осмичка,като от електронен часовник) след което натискаш SET и си готов(ако влезнеш в сайта на кондекс за модела, влизаш в документация и се намира това на страница 28). Досега не ми е офф-ал, а съм пуснал другия климатик на 23 градуса и реално този в момента няма откъде да вземе по хладен въздух освен своя си в стаята за да не излезе в офф. Стаята ми е 12м2 с телевизор гардероб, двоен скрин, двойно легло и нощни шкафчета и досега не е изключил. Върти с около 210 вата. Но трябва да си в режим ЕКО и АВТО на турбината и за градуси съм задал при мен 24 градуса. При мен съм приел, че съм и горе долу добре изолиран така че и това е минус за работа на климатика и пак не изключва. През деня другия климатик от подписа го оставям на 18-20 градуса макар да е 21-22 градуса и не се включва, като седнем на масата тогава го увеличаваме на 23 и след 10 мин температурата е достиганата, тоест доста ударно става и създава температурен шок за митсубишито и той пак не изключва. Ако и това не помогне значи е от тоалетната хартия и си искам нов климатик от МХИ-то за кноу-хоуто.



    Допълвам, в хола е 24-24.5 градуса, японския климатик го чувам как правеше он-офф постоянно макар и по дискретно после спря, следя го на соноф. Диаманта не е излизал в офф и цепи мрака, Тоест това покачване идва от диамнта в спалнята без да изключва. В последните 48 часа нямам краткотраен или дълготраен офф, температурата сега е 6 градуса в Пловдив а през деня е коло 9 градуса и не спира.
    Този пост е редактиран от peter`s; 05-12-22 в 22:13.
    stiv13 одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    78
    #1460

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Вчера техниците най накрая дойдоха,тестваха квото тестваха,замерваха,барникаха из некви скрити менюта и казаха че най вероятно се е ошашавил за даден период от време но сега всичко е нормално с работата на климатика и няма анаомалий, сложих си и ват метър на 25-цата във момента е 19 градуса навън и работи при зададени 24 градуса със 110 вата на първа скорост,след офф което рядко се случва развърта най много до 650 вата.На 35-цата нямам ват метър но той не ми е правил такива странности.Та за сега е това ще го следя да видим дали ще има ядове!
    Alexi, rosswen и Palev харесват това.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #1461

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    и как така ще се ошашави .. той да не е човек
    espace и CubanLinx харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    78
    #1462

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    и как така ще се ошашави .. той да не е човек
    Явно след спирането на тока нещо му е станало.......

  10. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,774
    #1463

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Сигурно и на другия нещо е станало, ако работи с 110W при външна 19.
    rosswen одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    14
    #1464

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Нормално ли е да духа студено тази 63ка? От 18до 21 градуса го държа. Хващам го да подухва хладно през определено време

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #1465

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Ако си е достигнал заданието, да, нормално е.
    jonny33 и rosswen харесват това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1466

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    35-цата е бетон. При външни -1 до -4 с над 80% влажност, бачка по 4-5 часа без да размрази. Тази сутрин на -4 и 80% влажност бачкаше около 70% побелял, с 550-620W консумация. Снощи, докато седяхме покрай него беше -1 -2, пак хващаше скреж, защото влажността беше около 85%, но не дефростваше и консумираше между 250-440W. Много тихо работи, държа го на Ауто турбина. Върти се около 2-ра степен (28дБ) или междунка между 2-ра и 3-та. За сега и откъм консумация е едни гърди пред 60-ката.
    Този пост е редактиран от rosswen; 20-12-22 в 09:48.
    Mega, bobivg, лисо и 2 други харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    78
    #1467

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    25-цата снощи при -2 със влажност около 65% на втора степен настроен консумираше около 160-250 вата,към 3.30 сутринта при -4 бачкаше на 380 вата не съм го усетил да дефростфа.35-цата не знам със колко вата работи нямам ватметър на нея но също не е правил дефрости бачка на ауто и се върти около 2-3 степен,не се чуват как работят,тези Митсубишита обичат да им е студено!
    rosswen одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #1468

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от Boooom Виж публикацията
    Вчера техниците най накрая дойдоха,тестваха квото тестваха,замерваха,барникаха из некви скрити менюта и казаха че най вероятно се е ошашавил за даден период от време
    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    и как така ще се ошашави .. той да не е човек
    Абе не са хора, ама май могат да се "шашкат" Снощи при 0 градуса и едно контролно поглеждане на състоянието на питата установих, че по неясни причини вентилатора на външното тяло /за компресора не съм сигурен/ се е набримчил на макс все едно ще излита, помещението е темперирано, вътре си духа леко топло както винаги, а отвън...все едно съм нагласил 30 градуса и турбината на макс. Пробвах да го "събудя" с дистанционното /градуси надолу-нагоре, вентилатор всякакъв, silent мод/ никакъв ефект, изключих го от дистанционното за 5 мин. при включване, пак същото. Последен вариант - изключване за половин час от бушона и след това си заработи както трябва, та освен да се е "ошашавил" как иначе да нарека подобно поведение, дано да му стане навик. Сега се сещам, че преди да го хвана, че е на макс, направи първият си за сезона контролен дефрост без заскрежаване, тези дни ще е топло, така че ще чакам следващото застудяване и дефрост, за да разбера дали има връзка, ако реши пак да прави такива парчета !
    Boooom одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1469

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Външното тяло на 35-цата при мен е доста тихо. И вентилатора не се форсира много.

  18. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #1470

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Моето също, по принцип и в момента /Premium e не Diamond но това не е от значение/ както и това на една 9-ка, която монтираха при майка ми ,но снощи го беше обладал някакъв зъл дух и работеше на максимални обороти

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми
    От Phoenix_1 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2688
    Последно: 27-04-24, 10:11
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  4. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе