Вижте резултатите от анкетата: ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ОТ МАРКАТА

Гласували
36. Не можете да гласувате в тази анкета
  • НЕ

    24 66.67%
  • ДА

    12 33.33%
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 39 от общо 39

OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #31

    Re:OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка

    ивълай,ако си мислиш,че за даденото помещение си направил правилния избор-В ГОЛЯМА ГРЕШКА СИ,НО НЯМА ДА СИ ПРИЗНАЕШ...............и аз искам за 5лв. анджелина джоли,ма йокму.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #32

    Re:OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка

    Цитат Първоначално публикувано от EvilEyeBG

    Сигурен съм , че на 10 повиквания за счупена осака се обаждат и за ядин Японец.
    Не мислиш ли,че така ги слагаш на един кантар,а освен количествено нещата имат и качествено измерение?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    48
    #33

    Re:OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка

    Това е вярно на 100% предполагам, но всичко е пресметнато по 3,14 . Ефтин климатик - малък живот , повече ремонти . Или в общи линии за един период от време (примерно 10г) пак си дал горе долу същите пари като за скъп Единственото решение някой да си сложи ефтин е липсата на пари - за съжаление. Всеи иска да кара мерцедес , но повечето от нас имат талиги за 1/10 от цената на мерцедеса .

  5. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #34

    Re:OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка

    Хмм, гледам цените на Осаките - 18-ка " инверторен тип " 1150 лв, хитачката от зората 1500лв - баа мааим, тия от еко клима как прокопсват ??
    Или просто осаките са си железни машини, ама никой не го признава
    сериозно, мисля, че малко негативите тук са преувеличени специално за тези машини, или те би трябвало да се отнасят за всички кафези от нисък клас
    макар и цената да претендира за нещо повече. нещо мноооого повече.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #35

    Re:OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка

    Тази работа с осаката, с панасоника и напоследък с дайкина е показателна за създаването, развитието и краха на една марка. Като се каже осаката аз питам коя осака? Тази, която преди десет години дойде от завода хуалин (да ме поправят ако не съм точен с името) и беше пълно копие на старите митсубиши електрик като някой машини и до днес работят безотказно (не случайно Г.Иванов беше ги кръстил и Митсубичи) или сегашните пръчки от къде ли не произведени и купени на всяка цена.
    Като се каже панасоник първата асоциация сега е компресор, пружина или лагер на мотор. Едно време не беше така. Панасоник беше лидер в този сегмент с качество, иновации и дълговечност. И сега като кажат панасоник питам кой - този, който вече гони цената на мидеа (визирам модел UW12GKE) и се продава на дребно за 500 и на едро за 430 лева ли? Кой панасоник?
    Така стана и с дайкина - господата нагазиха в блатото на нискобюджетните модели и няма да минат и няколко години този форум ще се напълни с пружини, фреони и какво ли не още ЗАЩОТО с пръдня боя не става (да ме прощават от известните марки за цветущото сравнение).
    А вие си чешете крастата междувременно, сравнявайте един модел осака с друг и търсете стоте прилики и хилядата разлики...

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #36

    Re:OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка


  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #37

    Re:OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка

    И аз от моята лаическа камбанария подкрепям казаното от climamarket .Не само при климатизаторите е така, това се отнася за почти всички видове техника.

  10. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #38

    Re:OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка

    да..света отива натам....променя се всичко...

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #39

    Re:OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка

    За съжаление към по-лошо!?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Daikin - мнения за моделите на тази марка II част
    От badr във форум Климатици Daikin
    Отговори: 1724
    Последно: 19-04-24, 15:43
  2. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  3. Daikin - мнения за моделите на тази марка
    От kilikanzer1976 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 2554
    Последно: 14-12-10, 05:09
  4. Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!
    От relaxxx във форум Черен списък
    Отговори: 23
    Последно: 26-08-09, 23:41
  5. Отговори: 64
    Последно: 20-07-09, 13:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе