Страница 14 от 42 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 628
Like Tree9Одобрявам

Мнения за климатици Panasonic

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #196

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Хубав е, за какво помещение?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    127
    #197

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Здравейте... искам да попитам и аз... значи ще си купувам климатик.. стаята е северна, 15кв., със тераса с ПВЦ дограма, а междинната е дървена. Няма изолация. Все пак мисля че 9ка ще е достатъчна, а и съм ограничен с парите. Ако може да препоръчате нещо... в темата сте писали за PANASONIC CS/CU-E9JKE но ми идва скъп... 1300 в техномаркет... каква е разликата с PANASONIC CS/CU-UE9JKE едно U разлика а цената е 950. Единствено в екстрите ли? Също така и с PANASONIC CS/CU-UE9HKE пак за 950 - той пък по какво се различава от UE9JKE.
    Благодаря.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #198

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Между UE9HKE и UE9JKE май няма особена разлика, вторият го наследява. Но E9JKE вече е сериозен климатик, за 300 лв не прави компромис.

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    2
    #199

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    90 kub.m

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #200

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от www.imotitrayana.com
    90 kub.m
    E15HKE става за целта.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    37
    #201

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    привет и от мен искам да попитам проблемът с компресорите само на E12DKE и ли е защото имам същия но 9ка без правена профилактика и съответно няма гаранция но и не е работил почти просто заминах за чужбина и ме нямаше има ли 9ки с подобен проблем

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    2
    #202

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Имам климатик Панасоник. Инвертор е. Не мога да кажа точно модела, но е от преди поне 5 години. Подариха ми го това лято. Сега като го пусна затопля, след което започва да редува - духа топло, след това духа по-хладен въздух, после пак топло и така сменя струите. Нормално ли е това, да духа периодично по-хладен въздух. Не е студен, но в никакъв случай не е и топъл.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    124
    #203

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    нормално е

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #204

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Инвертор ефект...

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    2
    #205

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Благодаря ви.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    37
    #206

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    На по-горе споменатия модел Е-12JKE-3 ме притесняват оборотите на вътрешното тяло. На най-ниските на топло от време на време си вдига оборотите на макс. за 10 секунди и пак ги намаля , и това го прави много често. Зададената температура е 23 , а външната да е била 0. Проверявах го за грешки , въпреки че на Н-00 изпюка няколко пъти няма грешки. Възможно ли е да има нещо ,а диагностика та да неможе да го отчете.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #207

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    При най-ниските обороти има влошен топлообмен поради малкия дебит на въздуха.Когато питата започне да "прегрява",се влошава кондензацията на навлизащия в нея фреон ,което може да доведе по евентуална авария поради увеличаващото се налягане.Затова при някои модели ,с цел защита ,вентилатора отвреме навреме се включва на по-високи обороти,за да "поохлади " нагрятата пита. Пробвай на по-висока скорост дали ще прави пак така.Би трябвало да не го прави.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    37
    #208

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    На по-високи обороти си работи нормално , но за нощно време го слагам на минимум понеже няма sleep режим. Тази вечер ще го оставя на 2 квадратчета на вентилатора и ще включа Quiet и ще видя как ще се държи.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #209

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Quiet автоматично ти игнорира всички настройки на скоростта на вентилатора и го поставя на най-ниска. Като цяло шумен ли е тоиз нов модел вътре?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    37
    #210

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Може и да греша , но от това което имам за този модел Quiet режима сваля с 1 стъпка оборотите от зададените. Тоест ако си на минимум и Quiet режима е пуснат оборотите падат под минималните. Общо взето вътрешното тяло е тихо освен ако има голяма разлика от зададената температура и тази в стаята , тогава оборотите отиват на макс , но след като си направи температурата сравнително тихо си я подържа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 42 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнения от собственици на климатици LG
    От zhelko във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 15
    Последно: 27-07-15, 18:50
  2. Прозоречни климатици - мнения
    От vetre във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 10-02-12, 09:21
  3. Данни за климатици PANASONIC CS/CU-PE12CKE и PANASONIC CS/CU-PE9CKE
    От dimkaraganchev във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 26
    Последно: 07-03-11, 19:35
  4. Климатици Sanyo - мнения
    От cacho във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 13
    Последно: 26-06-07, 13:38
  5. Климатици General Electric - мнения
    От wrathchild във форум Други марки климатици
    Отговори: 3
    Последно: 23-06-07, 23:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе