Страница 9 от 22 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 316
Like Tree1Одобрявам

Нов Panasonic 2012

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Sliven
    Мнения
    44
    #121

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Здравейте. Ще си купуваме климатик и съм се спрял на марката Панасоник. Интересуваме каква е разликата между тези модели Инверторен климатик ETHEREA
    CU-E9NKE-3/CS-E9NKEW / CU-E12NKE-3/CS-E12NKEW* и как да разбера кой кой е, да не ми дадат по евтиния, а да платя по скъпия. Спрял съм се на 12-ката.
    Ще се монтира в стая около 24-25 квадрата панелка, без изолация с дървена дограма, 2-ри етаж. Надявам се да е достатъчна да поддържа 22-24 градуса почти по цял ден понеже сме с малко дете, а зимата няма да има много разходки в големите студове. Ще се монтира в Сливен. Спрял съм се на него е на промоция в момента и може да се вземе на кредит без оскъпяване. Може да ми препоръчате и някой модел/марка ако е по подходящ за стаята.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #122

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    lyubo_d,разликата е само в мощността,като единият е 9ка,а другият както виждаш е 12ка,и определено ти трябва 12ката.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Sliven
    Мнения
    44
    #123

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Цитат Първоначално публикувано от diksanal Виж публикацията
    lyubo_d,разликата е само в мощността,като единият е 9ка,а другият както виждаш е 12ка,и определено ти трябва 12ката.
    Да и аз съм се спрял на 12-ката. А кой е по мощния модел CU-E12NKE-3/ CS-E12NKEW*. Има ли разлика м/у CU и CS и какво значи W в края. Като цяло заслужава ли си този климатик и струва ли си парите или може да се намери нещо по добро на долу горе тази цена.

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,691
    #124

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    С CS се обозначава вътрешното тяло, с CU външното.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Sliven
    Мнения
    44
    #125

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Благодаря за информацията.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    181
    #126

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    С CS се обозначава вътрешното тяло, с CU външното.
    W - означава бял панел, Х - сребрист

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,691
    #127

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Климатика е добър за парите си, разбира се има и по-добри. Но машината се държи зимата достойно.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    181
    #128

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Цитат Първоначално публикувано от lyubo_d Виж публикацията
    Като цяло заслужава ли си този климатик и струва ли си парите или може да се намери нещо по добро на долу горе тази цена.
    Ако го взимаш на безлихвен лизинг и с REECL е много добър избор. В крайна сметка решението (парите) е твое. Кой е по-добър е доста субективно.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Sliven
    Мнения
    44
    #129

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Цитат Първоначално публикувано от Giggio Виж публикацията
    Ако го взимаш на безлихвен лизинг и с REECL е много добър избор. В крайна сметка решението (парите) е твое. Кой е по-добър е доста субективно.
    В Техно.... е на промоция на безлихвен лизинг, но много не ми се иска да го взимам оттам, но в Сливен нямам много голям избор. Другия вариант който мислих е с REECL поне с върнатите пари да мога да си платя лихвите или част от тях Днес или утре ще ходя в техно... да видя моите бивши колеги какво ще ми за панасоника и кой сервиз ще ми препоръчат (дано да са повече от 1 в Сливен)

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    66
    #130

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Цитат Първоначално публикувано от lyubo_d Виж публикацията
    В Техно.... е на промоция на безлихвен лизинг, но много не ми се иска да го взимам оттам, но в Сливен нямам много голям избор. Другия вариант който мислих е с REECL поне с върнатите пари да мога да си платя лихвите или част от тях Днес или утре ще ходя в техно... да видя моите бивши колеги какво ще ми за панасоника и кой сервиз ще ми препоръчат (дано да са повече от 1 в Сливен)
    Абе колега,ти още не си го купил,а вече ще търсиш и сервиз.Недей така.Бъди по-позитивен.Купуваш го да те топли,не да го ремонтираш.Взех си същия само че 9-ка.Пускам го вечер за по 1-2 ч докато къпят ,,малката,,.Ами доволен съм до там,че е тих,но в сравнение с ,,дайкина,,нямат нищо общо.Дайкина си духа направо топло,докато панасоника- и той духа,ама не така.Верно е ,,дайкина,,е 18-ка,но и помещението си е голямо.Това е.За тези пари,толкова.Взимай и не се притеснявай.Панасоника има доста екстри-ще си очарован.И най-важното е тих.Спорен ден и успех с покупката.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Sliven
    Мнения
    44
    #131

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Цитат Първоначално публикувано от skromnia Виж публикацията
    Абе колега,ти още не си го купил,а вече ще търсиш и сервиз.Недей така.Бъди по-позитивен.Купуваш го да те топли,не да го ремонтираш.Взех си същия само че 9-ка.Пускам го вечер за по 1-2 ч докато къпят ,,малката,,.Ами доволен съм до там,че е тих,но в сравнение с ,,дайкина,,нямат нищо общо.Дайкина си духа направо топло,докато панасоника- и той духа,ама не така.Верно е ,,дайкина,,е 18-ка,но и помещението си е голямо.Това е.За тези пари,толкова.Взимай и не се притеснявай.Панасоника има доста екстри-ще си очарован.И най-важното е тих.Спорен ден и успех с покупката.
    Ще ми трябва читав сервиз за монтаж колега. От "Кадърни" майстори най-много ме е страх.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #132

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    skromnia ако видиш дайкина колко ток лапа докато духа топло няма да го хвалиш така.


  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    66
    #133

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Ще си харчи толкова,колкото е необходимо,за да топли.То е като колата,,щом върви,ще трябва и да гори,,Ти би ли качил връх ,,мара гидик,,примерно с една намазана филия с маргарин само.Трудно.Извинявай за ,,цветните обяснения,,но си е така.Дайкина си ми е по мярка/добре оразмерен/.Има си запас за помещението.Мисля че и жилището ми е с минимални топлозагуби.Вътрешна изолация/и на тавана/,добра дограма и стъклопакети,дебели масивни врати/интериорни/.Изложение юг/изток.Така,че колкото,толкова.Миналата година се парих с високи сметки за ток,сега съм заложил,надявам се на добри клими.Времето/зимата/ще си покаже.Пък и дайкина е чешки,не е китайски от 1400-1600 лв.Със здраве и по-малки сметки за всички.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #134

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Май грешно си ме разбрал.Съвсем нормално е по мощния климатик който е в по голямото помещение да бълва повече топлина за да го стопли.Моите климатици изваждат 32 градуса за да поддържат зададената температура в помещенията в които съм ги сложил и харчат много малко ток колкото една филия с маргарин

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    505
    #135

    Отговор: Нов Panasonic 2012

    Отново с моите досадни въпроси Днес реших да пустна да тесвам климатика по сериозни.Пустнах го и влязох във банята и си викам че като изляза ще е топло.Пустхах еко навита и наное г.Излизам от банята след 20 мин клинч та клинч.Викам си много съм се загрял и се облякох и след известно време влизам пак но от климатика си духа хладно и маи имам проблем с тази машина щом сега нетопли незнам като застудее.Температурара която зададох беше 25 градуса предполагам че не е от нея защото във дръгата ми стая имам фуджи конвенционално което при зададени 25 градуса си е доста топло.Вече тотално се разочавовах и като включа и това че от външното тяло се чува някакъв резонанс във стаята и направо ми се реве.Като съм до външното тяло почти немога да го чуя чувам осаката на саседа под мен но вляза ли във сраята се чува като лек тътен незнам и аз как да го опиша но се появяеа при стартиране на компресора ама туи както и да е поне да ме топлеше.

    - - - Обновено - - -

    Също и според мен еко навито неработи адекватно.Хората които ми го монтираха казаха че имал сензор кадето засича каде е наи студеното място във стаята а тои 95% от времето духа във стената срещу него а по дължината на стаята почти недуга и там е хладно.Сега вдигнах градусите на 27 и е по добре но и шума от външното тяло се чува из целия апартамент.При какви настроики да ползвам машината като явно със неговите сензори не се достига желаната температура и това при топло време

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 22 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic CS/CU-E12NKE-3 Econavi 2012 или Mitsubishi Electric MSZ-GE35VA
    От ilpe във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 19
    Последно: 13-01-13, 19:19
  2. Daikin FTXS25K и Panasonic CS/CU-E09NKE-3 -Econavi 2012 кой от двата?
    От IFF във форум Климатици Daikin
    Отговори: 24
    Последно: 09-11-12, 18:46
  3. Абитуриенти 2012
    От hristoslav2 във форум Коментирай новина
    Отговори: 25
    Последно: 29-05-12, 15:15
  4. CES 2012
    От ivodivo във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 12-01-12, 19:26
  5. Евро 2012
    От travelerbg във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 18-10-11, 12:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе