Страница 3 от 19 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 285
Like Tree42Одобрявам

Проблеми с климатици Samsung

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #31

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    Що не си купиш накрая един газов и да забравиш проблема :-)
    А за климатиците самсунг ония ден при -1 и малко мъгла видях 3-4 ледени буци чуващи се преминавайки до тях с буса и затворен прозорец.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    31
    #32

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    Здравейте!

    Понеже темата е за проблеми със Самсунгите, моля някой за помощ в моя проблем. Имам 24ка, както и мултисплит 12ка. Работят безупречно и са вече девет годишни. От мвсец-два обаче, като по поръчка едновременно и двете външни тела започнаха да бучат все по-силно. До лятот почти не се чуваха, но сега комшиите взеха да ми надуват главата, че много се чувало. Фирмата, от която са закупени и монтирани вече я няма. А от другите им колеги никой не проявява интерес към проблема ми, дори и срещу заплащане...
    Какво да направя в тази ситуация? Може ли да се спре или намали бученето? Напомням, че вътре си работят безупречно.

    Благодаря предварително!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #33

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    Опитай да понатиснеш външните ламарини наляво-надясно,напред-назад или ги поусучи по диагонала.Ако не се получава,опитай с тампони,но да се от високите,с болт и отгоре,и отдолу,за да няма твърда връзка между стойката и тялото.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    220
    #34

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    Много вероятно е тампоните на комресора вече да са се смачкали от времето и тои да опира в ламарината.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #35

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    от много неща може да е най добре е да се извика специалист.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    4
    #36

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    I AZ IMAM PROBLEMI VSEKIDNEVNI GRESHKI OT TIPA E469 E465 E554 dF NAI NOVOTO E VDIGANE NA GRADYSI DO 46 IMAM SNIMKA NA 42 GRADYSA I KAKVO OZNA4AVA E237 ZA KOQTO I TEHNITSITE NEZNAQT

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #37

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    Земи го сменяй преди да си психясал с тази откачена машина.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    4
    #38

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    TOVA PRIZNAVAT LI GO ZA DEFEKT ZA DA MOGA DA GO ZAMENQ V MAGZINA S DRYGA MARKA ESTESTVENO ILI NE

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #39

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    Как 42-46 градуса - в стаята ли?

    Ами зависи от фирмата, но обикновено не признават - сменят със същият!

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    4
    #40

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    SAMO NA DISPLEQ IZPISA 46 A OT 15 MINYTI DAVA dF I NE RABOTI KOSHMAR YTRE SAM NA BOI V MAGAZINA ZA MEN SI E DEFEKT A PAK I PARI DA MI DAVAT ZA SASHTIQ MERSI

  13. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #41

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    elistas, Отправям ти забележка да пишеш на кирилица, неспазването на правилото води до изтриване на постове.

    Относно проблема ти, вероятно твоят модел климатик е AQV-__ABA. По последна информация, която имам става въпрос за софтуерен проблем, при който вентилатора на вътрешното тяло намаля оборотите си и спира при работещ компресор, в следствие компресора прегрява и на дисплея се показват различни грешки. От Samsung са изпратили в България програмата на модела но за сега все още няма напредък по нейното оправяне.

    Въпреки че този проблем със софтуера ми обясняваха че се отнася за този модел, аз предполагам че се отнася за всички модели от серията Vivace. Вероятно разликите между моделите е само в дизайна на телата, а софтуера им е един и същ. Няма смисъл да се концентрираш в търсене на причината за дадена определена грешка, няма да те доведе до никъде.

    Е237 - Coil temperature sensor error

    Повреден тръбен датчик на вътрешното тяло.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    4
    #42

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    ИСКАМ ДА ПОПИТАМ НЯКОИ КОИТО РАЗБИРА ЗА МЕН Е ДЕФЕКТ

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #43

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    Дефект си е - викай техници и искай смяна.

  17. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #44

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    elistas съжалявам за машината, но не пиши с главни букви моля. Работи ли машината - НЕ, значи е дефект. Допитай се до: http://www.kzp.bg/index.php?mode=vie...ocument_id=130

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    54
    #45

    Re:Проблеми с климатици Samsung

    За съжаление инверторните Самсунзи са едни големи л****. Имам един AQV09FAN, който втора година "работи", но външното тяло е страшно шумно и вибрира - сложил съм го на високи тампони без твърда свръзка (с кабелни връзки през дупката в средата на тампна) и сега горе-долу се търпи, но например turbo режима му спря да работи (климатика "увисва" като се пусне на тоя режим), а освен това не се справя много добре със зададената му температура (винаги до 1-2 градуса надолу), независимо, че изходящия въздух му е около 48-50 градуса, явно това нищо не значи.
    Ако някой ден се повреди ще си взема или Фуджицу или Дайкин за тази стая...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 19 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Надежност, Поддръжка, Дълголетие, Проблеми с Климатици Mitsubishi-Electric? Мнения?
    От kokovox във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 23
    Последно: 23-01-15, 20:44
  2. Проблеми с хладилници Samsung SR-429 и GE Profile
    От jokolin във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 16-09-09, 16:27
  3. Проблеми със SAMSUNG CD-R/RW-SW224B
    От Vandal във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-04, 14:05
  4. Samsung R210S проблеми с индикацията на батерията
    От DoRa във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 23-06-03, 11:31
  5. Проблеми с Samsung CD RW
    От koleto във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 21-11-02, 13:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе