Страница 64 от 101 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно
Резултати от 946 до 960 от общо 1505
Like Tree330Одобрявам

Toshiba Carrier

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    4
    #946

    Re: Toshiba Carrier

    Здравейте, благодаря за съветите и мненията ви!
    В крайна сметка съм в отбора на Тошиба, но с малка промяна в плана буквално в последния момент. От току що съм горд собственик на Toshiba RAS-2287 ADX на външното тяло и DX на вътрешното; момчетата ми обясниха, че разликата идвала от нивото на оборудване на вътрешното тяло, имало опции за йонизиращи и разни други системи. Моля последно за малко информация относно този модел климатик.
    ПП Като първо впечатление - при охлаждане, след включването, климатика бучи... по-малко от хладилника ми, а хладилника е нов Либхер и е доста тих Остава да видия как ще се справи зимата.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #947

    Отговор: Toshiba Carrier

    Честита придобивка...Само не можах да разбера, защо при условие, че в предишните модели имаш по добри предложения, се на тресе на това? Базов модел, с малко външно тяло (под 30 kg) и максимално развъртане до 3.6 kW...

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    4
    #948

    Re: Toshiba Carrier

    Ами фирмата от която ми го доставиха, го монтираха днес буквално веднага след уговорка по телефон и посещение в офиса им, което за мен беше важно с оглед работното ми време. А фирмата, от която ми оферираха предходните модели, не успяха да се организират две седмици да ме впишат в графика си за монтаж, въпреки отново уговорка по телефон. За климатика който купих нямам никакви данни, но и нямаше време да го мисля и проучвам просто монтажа трябваше да е най-късно днес, за това го взех.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    4
    #949

    Отговор: Re: Toshiba Carrier

    Здравейте !
    Климатика ми е Carrier 42NQV012e и имам следният проблем.При стартиране на който и да е от режимите вентилаторът на вътр. тяло стартира в максимална степен , след няколко секунди на минимална , няколко секунди отново на макс и накрая климатика спира с мигаща лампа оператор.Грешките които дава са 04 , 07 , 11 .
    Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем ще се радвам ако сподели опита си .

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #950

    Отговор: Toshiba Carrier

    Vallex, грешки 04 и 07 са индикация за липса на комуникация, а 11 е за проблем с мотора на вътрешния вентилатор. И именно от нея са породени другите две грешки. Проблема е във вентилатора или в неговото управление.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    4
    #951

    Отговор: Toshiba Carrier

    Когато беше по топло работеше по няколко часа , но днес малко след като пробвам да го пусна реагира така.Пробвах се да сменя степента на вентилация , но той си прави каквото си иска!

    - - - - - - - - - -

    Размених датчиците за температура (имам същият климатик в другата стая ,но 9-ка) и пак същото!

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #952

    Отговор: Toshiba Carrier

    Не си правете експерименти с неща които не са Ви по силите. Ако машината е в гаранция, обадете се във фирмата която ги поддържа. Ако ли не, доверявате са отново на хора които биха Ви помогнали с решението на проблема.

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    4
    #953

    Отговор: Toshiba Carrier

    Машината е на 7 години.И не си правя експерименти - направих го по указание на майстора си.А той явно не се е сблъсквал с такъв проблем.Тази марка не е сред тези с които се занимава , но се познаваме отдавна и предполагам за това се нае да се занимава с моя проблем.

    - - - - - - - - - -

    Затова пиша тук - ако разбера нещо да му помогна !

  11. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #954

    Отговор: Toshiba Carrier

    Цитат Първоначално публикувано от Vallex Виж публикацията
    Затова пиша тук - ако разбера нещо да му помогна !
    Аз от мнението на колегата Aleksandars по-разбираемо и вярно не мисля, че ще намериш...

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Vallex, грешки 04 и 07 са индикация за липса на комуникация, а 11 е за проблем с мотора на вътрешния вентилатор. И именно от нея са породени другите две грешки. Проблема е във вентилатора или в неговото управление.
    Mega одобрява това.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    4
    #955

    Отговор: Toshiba Carrier

    Благодаря за бързите отговори !
    Дано ми решат проблема по - бързо , че малко стана хладно тези дни.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #956

    Отговор: Toshiba Carrier

    що така никой не пише в тая темичка днес боцнах 16ката Сузуми в офиса .. избрах 16 щото е южно и лятото става сауна ,а зимата е студено - нямам изолации и съседи ,тухли единички ,отделно е високо 3м и като кубатура идва доста ,има и голямо остъкление .. първите ми впечатления са добри - масивно и тихо външно тяло дори на максимална мощност едва се чува ,вътрешното е по-посредствено като размер но е от приятна мека пласмаса, работи сравнително тихо без пукане и шуртене на фреон ,много тиха жалуза съперничи на Саньото ми изобщо не се чува как се движи .. оставих го да темперира помещението ,понеделник го чака ватметъра
    Mega одобрява това.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #957

    Отговор: Toshiba Carrier

    Познай защо никой не пише? Поначало раздела на Тошиба е най-тихия зимата.
    Този пост е редактиран от Mega; 13-02-15 в 16:06.
    Hristo1985 одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #958

    Отговор: Toshiba Carrier

    Определено е тих, щото кво да се пише за работещи машини.
    Mega и Hristo1985 харесват това.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #959

    Отговор: Toshiba Carrier

    Алекси, Честито и Welcome in Toshiba club!

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    170
    #960

    Отговор: Toshiba Carrier

    Честито
    Чакам с нетърпение одзиви защото и аз съм харесъл сузуми за спалнята, но 13-ка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 64 от 101 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba Suzumi Plus RAS-B18N3KV2-E или Carrier 42UQV050M ?????
    От valen79 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 29
    Последно: 02-01-15, 13:41
  2. CARRIER 38NYV035H2 / 42NQV035G
    От Legend във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 0
    Последно: 08-08-14, 16:43
  3. fujitsu ili carrier ???
    От shener84 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-13, 08:03
  4. CARRIER 42NQV045H/38NYV045H ???
    От d_imige във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 14
    Последно: 30-10-11, 20:06
  5. Преносим климатик CARRIER 51AKP240М
    От barkly във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 13
    Последно: 17-06-10, 09:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе