Страница 65 от 101 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 1505
Like Tree330Одобрявам

Toshiba Carrier

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    170
    #961

    Отговор: Toshiba Carrier

    Alexi какво стана с тая тошиба темперира ли вече дай някво инфо да видим дали е ламя

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #962

    Отговор: Toshiba Carrier

    не съм и сложил ватметъра още че не ме свърта в офиса ,топли си .. ламя няма да е с КОП 6 на минимум .. скоро ще се позанимая с нея

    - - - - - - - - - -

    интересно ,ватметъра не работи коректно с тоя климатик .. показва някакви глупости .. седи на 45 вата а климатика си духа топло .. обръщах фазата - същата работа .. отначало почва качва ватове 100-150-200 после забива на 45 .. явно нещо инвертора го бърка при тоя модел

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #963

    Отговор: Toshiba Carrier

    тъй като имам индивидуален електромер и тия дни не ме свърта в офиса и няма други консуматори освен климатика успях да му засека някакъв разход .. при температури -7 до -5 тия дни ( чак днес е над нулата ) Тошо похапва 700-800 вата на час в доста тежките условия на помещението - настроен на 22° ,с лекота ги поддържа .Външното е извънредно тихо и при тая консумация трудно се разбира ,че работи . Вътрешното е сравнително тихо ,не дразни и не създава течение .Ще видим сега колко ще падне консумацията ,дават го затопляне .Тоя разход изглежда височък ,но е наполовина на разхода който ми правеше Мидеята без да успява да постигне 22° .Като цяло съм много доволен от машината и от моя първи личен допир с марката ,много добре изработена машина от среден клас без пукане на пласмаси и каквито и да е паразитни шумове .
    edi1, Mega и JOKVN харесват това.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    170
    #964

    Отговор: Toshiba Carrier

    Колко квадрата е офиса?

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #965

    Отговор: Toshiba Carrier

    по горе съм го описал .. 25 квадрата на 3 метра височина ,никакви изолации и съседи ,тухла единичка ,голямо остъкление - направо мечта ,сякаш ЕОН са го строили
    Hristo1985 одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    170
    #966

    Отговор: Toshiba Carrier

    напълно оправдани са тия ватове при такива условия, при ниски външни температури

    - - - - - - - - - -

    А аз още се чудя какво да взема, между сузуми 10-ка и Toshiba RAS-2514D за спалнята 16 квадрата брутално изолирана ,другия вариан е втора ръка нещо с плазма щото от тоя кнауф много тежак става въздуха

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    192
    #967

    Отговор: Toshiba Carrier

    Да, Сузумито е супер машина. Напълно очаквани отзиви

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #968

    Отговор: Toshiba Carrier

    Цитат Първоначално публикувано от nanizealot Виж публикацията
    напълно оправдани са тия ватове при такива условия, при ниски външни температури

    - - - - - - - - - -

    А аз още се чудя какво да взема, между сузуми 10-ка и Toshiba RAS-2514D за спалнята 16 квадрата брутално изолирана ,другия вариан е втора ръка нещо с плазма щото от тоя кнауф много тежак става въздуха
    За брутално изолирана стая 16м2 си вземи една 100V Тошиба 22ка или 25ца/практически са една и съща машина/ от *DR серийте и ще ползваш всичките облаги от реално ниския минимум, редки дефрости, тиха работа и плазма-йон филтъра.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    170
    #969

    Отговор: Toshiba Carrier

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    За брутално изолирана стая 16м2 си вземи една 100V Тошиба 22ка или 25ца/практически са една и съща машина/ от *DR серийте и ще ползваш всичките облаги от реално ниския минимум, редки дефрости, тиха работа и плазма-йон филтъра.
    Точно тези машини издирвам ама за сега без резултат имам 401SDR в хола и за момента съм много доволен от машината.Намерих 402UDR 2010година ама е голям.

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #970

    Отговор: Toshiba Carrier

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ... Като цяло съм много доволен от машината и от моя първи личен допир с марката ,много добре изработена машина от среден клас без пукане на пласмаси и каквито и да е паразитни шумове .
    Какъв среден клас? Та това е машина с COP = 6 при толкова нисък минимум, удрящ в земята всичко японско Няма как да не е машина от супер висок клас, освен ако не решиш да поставиш под съмнение Светото инженерно Писание на Тошиба, като мен TEST

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #971

    Отговор: Toshiba Carrier

    това са данни на хартия .. при някои модели се разминават сериозно с реалността ,при други не .. тепърва ще установявам как е при тоя модел но имам сериозни съмнения че може да слиза на 150 вата

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #972

    Отговор: Toshiba Carrier

    Ти чакай в това помещение да слезне на 150 вата. Някъде към средата на лятото.

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #973

    Отговор: Toshiba Carrier

    то това е ясно към +10 очакваме някакъв минимум да видим
    Mega одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #974

    Отговор: Toshiba Carrier

    При 24 градуса външна температура му дават 180W на отопление. проблемът е, че когато вън температурата стане такава, аз му сменям режима на работа. Иначе, хубава си е машината. Става!

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #975

    Отговор: Toshiba Carrier

    днес му намалих градусите с 2 че събота и неделя няма да има никой в офиса ,интересно че не изключи ами постепенно си намали турбината до някаква много ниска степен и стана напълно незабележим .. доста пипнат откъм софтуер е каквото и да го ръчкам от дистанционното не прави простотии .. определено е 1 класа над 12LCC - нормално ,все пак ги делят близо 10г .. които явно са пропуснати от МЕ примерно ..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 65 от 101 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba Suzumi Plus RAS-B18N3KV2-E или Carrier 42UQV050M ?????
    От valen79 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 29
    Последно: 02-01-15, 13:41
  2. CARRIER 38NYV035H2 / 42NQV035G
    От Legend във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 0
    Последно: 08-08-14, 16:43
  3. fujitsu ili carrier ???
    От shener84 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-13, 08:03
  4. CARRIER 42NQV045H/38NYV045H ???
    От d_imige във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 14
    Последно: 30-10-11, 20:06
  5. Преносим климатик CARRIER 51AKP240М
    От barkly във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 13
    Последно: 17-06-10, 09:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе