Страница 5 от 19 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 275
Like Tree48Одобрявам

Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #61

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Благодаря за отговора! Магазина който ми продаде климатика, твърди е това е превода който дава самия дистрибутор за БГ. Ти разполагаш ли с по-подробен превод? Ако е така ще може ли да ми го изпратиш?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #62

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Дистрибуторът за БГ, казват. Тука има колеги с тази машина и те могат да качат нещо.Освен това имаше една тема за дистанционни, в който е събрат къртовски труд на няколко човека виж там дали няма твоя модел дистанционно.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #63

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Погледнал съм там, но преводът не е по-подробен от това което аз имам...и е със същите неточности и недоязяснени неща. И не разбрах кое е толкова смешно...ясно ми е че за тези климатици няма официален дистрибутор и все пак някой се занимава да ги внася и съответно да превежда дистанционните им.

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #64

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Не си ме разбрал, не е към теб усмивката, а към този, който ти го е казал.За никакъв "дистрибутор за БГ", като терминология, не може да се говори в този клон на търговията с тази техника.

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #65

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    edi1, тази тема за ДУ не е актуализирана от доста време и по-новите модели ги няма там
    MisterT, той edi1 се шегува, няма защо да се връзваш

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #66

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Ок няма проблем. Благодаря ви запомощта!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #67

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    и аз имах подобен проблем с моя ТОШО ЯПОНСКИ.На отопление, като включа зеления бутон, минаваше само на режим плазма и вентилация, ама докато разбера настройките и то дойде лятото. Отвори този линк - http://www.toshiba-living.jp/search_...=3&S=1&sc2=179 на 5 ред от долу на горе ще отвориш една пълна документация за твоя модел.Файла е кодиран.Разкодирай го с някоя програмка и с ГУГЪЛА може да опиташ да преведеш по малко.Чукаш първо на зелената иконка срещу модела, от там отиваш в документите.Потвърждаваш в квадратчето, което се вижда долу, после чукаш левия зелен правоъгълник и ще излезе ПДФ-а.

  10. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #68

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Така е и при други марки и модели-от подменюто избираш желаната конфигурация(обикновенно под капачето),а от главния бутон само пуск и стоп.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #69

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Днес си пробвах нещата които ми бяхте казали и станаха. Разковничето се оказа, че на моя превод на дистанционното не са обяснени тези 3 бутона под капака за които ми каза gnf. Не че беше голям проблем при използването на климатика, но ме глождеше, че има функции които имам а не ползвам.Единственото което ми остана неизяснено е защо е сложено това голямо сиво копче горе в дясно на главния панел и защо на преводите пише, че има връзка към аспирацията и вентилацията?...но като и да е. Отново ви благодаря. Бъдете живи и здрави и

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #70

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Цитат Първоначално публикувано от MisterT
    Днес си пробвах нещата които ми бяхте казали и станаха. Разковничето се оказа, че на моя превод на дистанционното не са обяснени тези 3 бутона под капака за които ми каза gnf. Не че беше голям проблем при използването на климатика, но ме глождеше, че има функции които имам а не ползвам.Единственото което ми остана неизяснено е защо е сложено това голямо сиво копче горе в дясно на главния панел и защо на преводите пише, че има връзка към аспирацията и вентилацията?...но като и да е. Отново ви благодаря. Бъдете живи и здрави и
    Щом си се справил, значи всичко е ОК
    Този бутон е за автоматично настроените позиции на хоризонталните клапи и 2-3 опции за въздушната струя.
    Сега остава само да почерпиш

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    22
    #71

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Поздравления за хубавият монтаж.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #72

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Aleksandars като гледах снимките от началото на темата ми изникнаха още няколко въпроса.

    1.Каква е разликата между този който вие сте монтирали 402UDR и моя 402PDR?

    2.Виждам, че на някои от снимките енергийният монитор на тялото на климатика показва температурата в градуси. Стори ми се, че на моя няма такава опция (в смисъл като че ли мога да нагласям разни други неща на монитора, но не и да ми показва температурата в стаята). Това само опция за UDR ли е или и PDR го има?

  16. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #73

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Разликата е, че PDR и модел 2009 година, а UDR - 2010 година. Както и леки разлики в параметрите и в дизайна на предния панел... Колкото до мултимонитора - и при твоя модел можеш да изкараш тези неща да се виждат. Всичко опира до правилните настройки на дистанционното управление.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #74

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    Без изобщо да се съмнявам в компетентността ти, ще кажа, че PDR като че ли няма опция за показване на температурата. Прегледах и БГ и японското ръководство (картинките в него), и има опция за изреждане на следните показания на енерг.монитор: 1.Консум.на ел.енергия 2.Сметка за ел.енергия в йени 3. Мощност по време на работа 4. Съст. на компресора 5.Изключване на монитора. Разбира се пробвах и на практика, но това са режимите. Както и да е, това са дребни подробности

  18. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #75

    Re:Toshiba RAS-402UDR(X)/RAS-402UADR

    MisterT имаш информационен бутон на дистанционното おしえて показвати го само,че на дист.у-е

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 19 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 14:08
  2. DAIKIN New Ururu Sarara S40MTRXP или Toshiba RAS-402UDR
    От ydonev във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 17
    Последно: 07-03-14, 08:25
  3. Toshiba TOSHIBA 55WL863G или Sony KDL-55ex720
    От iskrens във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-11, 14:12
  4. Отговори: 11
    Последно: 06-12-11, 13:49
  5. Продавам климатик TOSHIBA RAS-402UDR DAISEIKAI
    От pav78 във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-11, 22:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе