Страница 28 от 47 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследноПоследно
Резултати от 406 до 420 от общо 692

TOSHIBA Daiseikai 9

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #406

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Честито,ама що не сложи пак Хеви?

    Имам огромен проблем с дизайна на ZSX, машина с перфектно външно тяло с недомислено вътрешно. Пък ако бях взел Heavy, щяхте да ме питате, защто не взе Toshiba.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #407

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Имам огромен проблем с дизайна на ZSX, машина с перфектно външно тяло с недомислено вътрешно. Пък ако бях взел Heavy, щяхте да ме питате, защто не взе Toshiba.
    Щото не си виждал какво недоразумение е вътрешното (клапите) на дайсейкай 5 и японското му котило! [emoji23][emoji23][emoji23]

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2019
    Мнения
    13
    #408

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Да ти е честит Да задам и още един въпрос тогава, тъй като ще мога да получа отговор от реално ползващ машината човек, а не както чета из по-задни страници (и като цяло из целия форум), доста хора(едни и същи са, карайте им се повече, да не спамят толкова ) с мнение без да са го виждали на живо или без да имат достоверен източник. Пробвай моля те Plasma Ion filter-a или както му е името и сподели усеща ли се разлика с него, тъй като до сега видях мнение за него само от човека при когото му дава грешка и има проблем с него, като не мисля че може да се генерализира дали работи или не филтъра с едно мнение (не че с две може, но няма лошо да има повечко)

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Да, вече съм с нова машина в дневната. Реално я пуснах днес, още я следя. Засега никакви пукания, много комфортна, до сега няма off вече 5-6 часа, не се чува, не се усеща. За консумация ще споделя след няколко дни, защото чакам Sonoff-a, който ще седи в корпуса. MHI-то за съжаление се проби някъде по външното тяло след 12 години служба и отиде в офиса за ремонт. След това ще иде на вилата да си дослужва предполагам.


  5. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,289
    #409

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    МЕГА, След утре го дават застудяване.
    Виж там покачване на минимуми, ОН/ОФФ-и, шумни клапи... Ако трябва си вземи отпуск хубаво да го разцъкаш.
    В 7 дневен срок имаш право да го върнеш като "необмислена покупка"

    Честито. Красива машинка.
    В 28м2 не вярвам да има драми.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #410

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    май доста близичко до тавана а Додо

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #411

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Мега, не знам как се престраши да си сложиш такава машина /за 3-тия свят, за зимбабвийския пазар, с платки-ментета - надписвани на ръка.../, след всичките оплаквания във форума... 'баси и смелчагата си!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #412

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Има някаква харизма човека, всякакви бънгии при него си работят екстра.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    9
    #413

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Цитат Първоначално публикувано от PavP Виж публикацията
    Да ти е честит Да задам и още един въпрос тогава, тъй като ще мога да получа отговор от реално ползващ машината човек, а не както чета из по-задни страници (и като цяло из целия форум), доста хора(едни и същи са, карайте им се повече, да не спамят толкова ) с мнение без да са го виждали на живо или без да имат достоверен източник. Пробвай моля те Plasma Ion filter-a или както му е името и сподели усеща ли се разлика с него, тъй като до сега видях мнение за него само от човека при когото му дава грешка и има проблем с него, като не мисля че може да се генерализира дали работи или не филтъра с едно мнение (не че с две може, но няма лошо да има повечко)
    Писах, че при мен си работи. При пускане веднага се усеща миризма на озон под него. Като поработи няколко часа, цялата стая започва да мирише на озон. Не е ОК да работи постоянно, затова аз го пускам рядко за по час-два. Вече за някаква друга разлика ако те интересува, тип консумация - не мога да кажа, защото не ме интересува особено. Имам и филтър за въздух в стаята (Xiaomi Mi Air Purifier 2S) и няма разлика в показанията при пусната или изключена плазма на климатика. Има само като отворя прозореца

  11. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,289
    #414

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Има някаква харизма човека, всякакви бънгии при него си работят екстра.
    Не е от харизмата.
    Като при виното и сиренето е.
    В партидите за наши хора даже слагаме по малко мляко и грозде.

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #415

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    В партидите за наши хора даже слагаме по малко мляко и грозде.
    Да бе, тая партида е подпечатана с личния печат на Нарухито... Що не се спрете малко?

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #416

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    От както съм се прибрал клати между 170 и 205 вата. Зададени градуси 22, 22 поддържа. Плазмата се усеща доста осезаемо под машината.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2019
    Мнения
    13
    #417

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Снимката на приложението с червено-оранжевия background е от WiFi модула за климатика, нали?

  16. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #418

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Цитат Първоначално публикувано от PavP Виж публикацията
    Снимката на приложението с червено-оранжевия background е от WiFi модула за климатика, нали?
    Да, от него е.

  17. VBo
    VBo е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    32
    #419

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Колко вата консумира, след като достигне зададената температура и изключи компресора?
    При мене е около 15 вата, но при отрицателни температури вдига на около 25. Пише, че има фреонов нагревател, може би той вдига консумацията.
    Някой запознат ли е с този нагревател, какво точно прави - може би да не обледява тавата, но не се вижда такъв във външното тяло.
    Този пост е редактиран от VBo; 04-02-20 в 21:01.

  18. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #420

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Ще видя, още не е изключвал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 28 от 47 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba Daiseikai 8
    От Mega във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 2531
    Последно: 23-01-24, 20:49
  2. TOSHIBA DAISEIKAI V
    От joro_vk във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1049
    Последно: 03-12-23, 17:55
  3. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 22:31
  4. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 12:35
  5. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 18:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе