Страница 28 от 76 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследноПоследно
Резултати от 406 до 420 от общо 1139
Like Tree699Одобрявам

Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #406

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    е ,то сценария е ясен .. проблем няма докато не изреват едно 80% от собствениците ,както стана с успиването на 8 серия .. то не беше калпав монтаж ,нищо му няма и т.н.
    Gyokov, bobivg, dwrbudr и 4 други харесват това.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #407

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    е ,то сценария е ясен .. проблем няма докато не изреват едно 80% от собствениците ,както стана с успиването на 8 серия .. то не беше калпав монтаж ,нищо му няма и т.н.

    Alexi, с осма серия имаше много малко собственици с проблеми, просто тука пишат тези с проблеми и затова ти се виждат много. Аз имам монтирани много машини и само на двама клиенти съм вкарал кода. Дори последната 13-ка я дадох на колега, искаше изрично 8-ма серия за себе си. При профилактиките питам изрично за проблеми, отговор - никакви.
    Aleksandars, Pipoko, rosswen и 1 други харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    261
    #408

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от dimitrin6405 Виж публикацията
    Тук във форума всеки казва какво се случва с неговите климатици, но въпреки това всеки си има право на избор и сам решава какво да избере.

    Изпратено от моят moto g(9) power с помощта на Tapatalk

    Разбира се, че е така!
    Просто има хора, които ако се почувстват прецакани, няма да го споделят.
    Аз пък се радвам, че информацията, която съм споделил, е била полезна дори и на един човек... а в youtube вече имам и абонати
    Всичко ще се нареди, сигурен съм. Иначе не биха дали тези 5 години пълна гаранция от Тошиба. Някой някъде със сигурност си е направил добре сметката!
    ААТ и dimitrin6405 харесват това.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #409

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    сега ако държах да взема климатици Тошиба в тоя клас бих си потърсил Сузумита ,с тях проблемите са никакви реално

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #410

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Alexi, с осма серия имаше много малко собственици с проблеми, просто тука пишат тези с проблеми и затова ти се виждат много. Аз имам монтирани много машини и само на двама клиенти съм вкарал кода. Дори последната 13-ка я дадох на колега, искаше изрично 8-ма серия за себе си. При профилактиките питам изрично за проблеми, отговор - никакви.
    Те твоите клиенти ползват дайсейкаите предимно за охлаждане и чат пат до +5°..+10° за отопление. Какво да ти кажат. Котлето бичи и всичко е 6.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от joroooooo Виж публикацията
    ....
    Всичко ще се нареди, сигурен съм. Иначе не биха дали тези 5 години пълна гаранция от Тошиба. Някой някъде със сигурност си е направил добре сметката!
    Не съм убеден че е така. То е малко по завъртяно с тошиба климатици Бг. От тях не мажеш да си купиш нищо , минава се през дистрибутори. Сервиза беше накаква друга фирма. Тук май са някакво офисче на гръцкия клон. Някога се интересувах покрай моя и просто се отказах. Към днешна дата не знам как е, май пак си е същото.

    - - - - - - - - - -

    Ето ти примерно как трябва да са организирани нещата: търговски/ склад /сервиз. 10 телефона и мейли.
    Screenshot_20210111-222953.jpg
    joroooooo одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #411

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    На времето вносител на тошиба беше някаква фирма G&A, след монтажа на моя дайсейкай 6 ме караха да изпратя по пощата за моя сметка някакъв документ съврзан с гаранцията. Абе жалка историйка. В Тошиба Европа ми отговориха, че моя климатик не се предлага в официално в България и това вероятно е внос без тяхно разрешение. В момента още ли нещата с тая марка са на същото дередже?
    milanov одобрява това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #412

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от biro Виж публикацията
    ... В Тошиба Европа ми отговориха, че моя климатик не се предлага в официално в България и това вероятно е внос без тяхно разрешение. В момента още ли нещата с тая марка са на същото дередже?

    Това са глупости, колеги от Австрия масово предлагаха 6-та серия по това време. Пък и от кога в ЕС, някой трябва да иска разрешение за да внесе нещо?

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #413

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Кое е общото между кондекс и тошиба?!

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 12-01-21 в 12:05.
    Mega одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #414

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    В Австрия да, в България не. Производителя не беше оторизирал представител в България. Иначе не е проблем да се пълнят тирове с климатици и без благословията на производителя, но от това страда потребителя. Глупости са да си пращаш гаранцията по пощата за заверка.


    Официален представител в гаражче.
    milanov одобрява това.

  12. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #415

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Производителя няма нищо общо, той иска да продава. А това, че една гръцка фирма иска да е монополист и всичко да минава само през нея си е неин проблем. Това, че те го нямат, не означава, че машината не е за нашия пазар. Или Австрия е в третия свят и извън Европа? Хайде стига с тия внушения, че започна да става нечистоплътно.



    Това дето му викаш гаражче, прави едни от най-големите проекти в България, с най-добрия съпорт и професионалисти. Но ти си злобей на воля.
    Aleksandars одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #416

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Тошиба Европа казаха обърнете се към Кериър Гърция, гърците казаха ние не можем да помогнем с тоя модел, не се предлага на вашия пазар. Далеко ми беше да викам техици от Австрия за проблемите с дайсейкай 6. Тия в горното гаражче не им се занимаваше и те така.
    Сега същото ли е с тая марка?
    milanov одобрява това.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #417

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от biro Виж публикацията
    Тошиба Европа казаха обърнете се към Кериър Гърция, гърците казаха ние не можем да помогнем с тоя модел, не се предлага на вашия пазар. Далеко ми беше да викам техици от Австрия за проблемите с дайсейкай 6. Тия в горното гаражче не им се занимаваше и те така.
    Сега същото ли е с тая марка?
    Нали ти върнаха парите, какво значи не им се занимаваше? Сега нали се радваш на една друга марка, какво общо имаш с Toshiba?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #418

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Всъщност не ми върнаха парите, а ми замениха климатика с тая друга марка с доплащане от моя страна и платих още един монтаж. Определено не им се занимаваше проучат проблема на място. Нищо общо нямам с Тошиба за щастие. На няколко пъти питах що за вносител иска да му се праща гаранцията по пощата ама отговор нямаше, ти знаеш ли нещо по въпроса?

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #419

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от biro Виж публикацията
    Всъщност не ми върнаха парите, а ми замениха климатика с тая друга марка с доплащане от моя страна и платих още един монтаж. Определено не им се занимаваше проучат проблема на място. Нищо общо нямам с Тошиба за щастие. На няколко пъти питах що за вносител иска да му се праща гаранцията по пощата ама отговор нямаше, ти знаеш ли нещо по въпроса?
    Това е работа на монтажната фирма, не твоя. При нас ние се грижим за тези неща, не клиента! Питай и Евис, на тях им изпращам по пощата също.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #420

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    biro, да не казвам като какво са увързани нещата. Цирк, цирк.....

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Кое е общото между кондекс и тошиба?!

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
    Като съпорт логистика НИЩО. Абсолютно нищо. С едните даже не можеш да се свържеш. Крият се като .....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 28 от 76 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung S6 Edge +
    От KI_YOOU във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 15
    Последно: 20-04-16, 15:17
  2. Samsung Galaxy S7 & S7 Edge
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-16, 12:07
  3. Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge
    От vlady_1986 във форум Телевизори
    Отговори: 21
    Последно: 02-05-13, 07:25
  4. NXcam na Solid Edge
    От mmt във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 25-06-07, 11:10
  5. EDGE - вече и у нас
    От Lupus във форум Технологии
    Отговори: 18
    Последно: 16-03-05, 00:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе