Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 68

34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #16

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    е, ние нищо не можем да направим, защото сам човек не може да промени държавна политика на протекционизъм. все едно да гласуваш, защото специално твоя глас щял да промени държавата. трябва промяна в груповото мислене, но пък то е функция на финансовата осигуреност. някои групи се плодят заради безотговорност към поколението, докато по-високия интелект предполага поемане на такава отговорност, а не да си пуснеш челядта на улицата и там дарвин да отсее....

    не ми се започва тази тема, защото пак ще задълбаем и ще повторим не един или два досега чепкани проблема...

  2.  
     
  3. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #17

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Тази прогноза е ясна още от 90те години. Не знам обаче какво може да се прави. Всеки гледа да бяга по света, въпреки че всеки си харесва държавата. Аз бих казал не учете турски и цигански, ами английски, немски и т.н. В момента, в който започнат да ни управляват турци или не дай си боже цигани, аз се изпарявам моментално.
    И този турски не знам въобще защо се позволява да се говори и то забележете в държавни институции.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #18

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Прав е Т, учете езиците:
    1. Турците са тук от 600+ години и се увеличават - така че турски на първо место
    2. Циганите са като хлебарките - популацията нараства - и цигански ще ни потрябва
    3. Англичаните доскоро купуваха отделни имоти, сега вече цели села на едро - така че и английския ще е задължителен за бъдещия обслужващ персонал.
    Природата не търпи празни пространства (територии)

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #19

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Хайде да заключим темата, преди да сме се разчепкали на етническа основа.
    На всички ни е ясно какво искаме и какво трябва да е, както и че няма кой да ни чуе.

    :knuppel2:

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #20

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Хайде да заключим темата, преди да сме се разчепкали на етническа основа.
    Не бързай толкова с цензурата ...
    На всички ни е ясно какво искаме и какво трябва да е, както и че няма кой да ни чуе.
    Напротив, има.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #21

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Да тази прогноза е абсолютно обоснована и не виждам кое ще попречи да не се сбъдне. Аз с моите скромни лекарски доходи (не ме бъркайте с други) виждам зор с 1 дете, пък за повече да не говорим. Както палестинците все някога ще си направят държава така и циганите май ще го направят тука.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #22

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    ... то вече факт, имат си държава, само да не почнат, като Евреите да извикат и себеподобните си от други страни.

  10. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #23

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    ... то вече е факт, имат си държава, само да не почнат, като Евреите да извикат и себеподобните си от други страни.
    Мисля че ще доживеем да видим и това...

    Жалко че само се ядосваме и нищо не можем да направим,а вече така ми се иска да

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #24

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    В този аспект...

    "Евродепутат предлага двама роми за зам.-министри в кабинета"
    http://www.dnevnik.bg/evropa/show/De...719&rubrid=101 :screwy:

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #25

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Не се притеснявайте. Те никога не са имали държава, няма и да имат. Причините за това са и исторически, и социални. Факт е, че заради икономически и само заради икономически проблеми раждаемостта в България е ниска, но това, че ще се стопим и изчезнем като нация е смешно. Смешни са и хората които го твърдят. Има десетки държави които през дългогодишната си история са претърпели страхотни кризи и катаклизми, но никога не са изчезвали. Не си мислете, че преди е било по-лесно от сега... както и че ще бъде особено по-лесно. Не се тревожете за нацията, а се старайте да бъдете добри със себе си и околните.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #26

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    В този аспект...

    "Евродепутат предлага двама роми за зам.-министри в кабинета"
    http://www.dnevnik.bg/evropa/show/De...719&rubrid=101 :screwy:
    На мен ми направи впечатление числото 71 зам. министри. Като се замисля за пирамидата надолу и ме дострашава

    Цитат Първоначално публикувано от Whiskey
    Не се притеснявайте. Те никога не са имали държава, няма и да имат. Причините за това са и исторически, и социални. Факт е, че заради икономически и само заради икономически проблеми раждаемостта в България е ниска, но това, че ще се стопим и изчезнем като нация е смешно. Смешни са и хората които го твърдят. Има десетки държави които през дългогодишната си история са претърпели страхотни кризи и катаклизми, но никога не са изчезвали. Не си мислете, че преди е било по-лесно от сега... както и че ще бъде особено по-лесно. Не се тревожете за нацията, а се старайте да бъдете добри със себе си и околните.
    :Super:

  14.  
     
  15. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #27

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Цитат Първоначално публикувано от Whiskey
    Факт е, че заради икономически и само заради икономически проблеми раждаемостта в България е ниска ...
    Точно за това говорих по-горе - не са това причините/проблемите ... камо ли пък да са "само" това. А какви са наистина - още не съм чул такива, в които да повярвам.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #28

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Като стана дума за причини - ето една налудничава, която съм чувал. Мои познати с доста прилични доходи (средно голямо 4-цифрено число) заявиха, че още не са готови да имат дете, защото детските надбавки са ниски и не стигат дори за памперси

  17. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #29

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Да...., оказва се, че администрацията е по-страшна за българите, даже и от циганите. Аз там виждам по-голямата заплаха за нацията ни. И се размножава доста по-бързо, и лоша година няма за нея, и плюска все-повече ресурси, и става все по-нагла и лакома.... Това наистина ме плаши. Че имало някакъв си циганин достоен за зам. министър - какво от това?. Защо да няма? Напротив - нека повече такива грамотни хора от цигански произход да има. Те не застрашават България.
    Няма да се стопим и след сто години - това са глупости за мен. Ако гледаме как се размножават мухите, плъховете, котките......то за нас, хората не трябваше място да има на тази земя. Майката Природа си знае работата. Страх ме е повече от себеподобните..........

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #30

    Re: 34% по-малко ще са българите през следващите 45 години

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    Като стана дума за причини - ето една налудничава, която съм чувал. Мои познати с доста прилични доходи (средно голямо 4-цифрено число) заявиха, че още не са готови да имат дете, защото детските надбавки са ниски и не стигат дори за памперси
    Че какви разходи имат тия хора при такива приходи, та на надбавките ще разчитат за памперси?

    Wise, мен специално не ме дразни наличието на достоен за такъв пост циганин (а до колко е достоен - може би може и да се поспори...), а факта, че някаква си лелка от ЕС ни праща почти в буквалния смисъл ултиматум за подобно назначение.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Икеа се ебава с българите
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 47
    Последно: 21-09-11, 15:43
  2. Отговори: 14
    Последно: 12-01-11, 20:20
  3. Какво ядат българите...
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 25
    Последно: 13-11-06, 09:57
  4. Отговори: 3
    Последно: 17-10-05, 15:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе