Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 155

Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #61

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Чак половин София не е затворена....
    Стадион "Локомотив" е подходящ за такива мероприятия, тъй като е в периферията на града. Затворен е един булевард и три улици.
    Ама все ще се намери някой педал - "важна особа", заради когото да затворят половината град... то и без това движението си е вече непоносимо!

    Де да можеше и оня маймун (Буш) да го пратим на стадион Локомотив, ама.....

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    103
    #62

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Ами иди на село, там спокойствие и зеленина какво правиш в тоя град!

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #63

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от hecoat
    Ами иди на село, там спокойствие и зеленина какво правиш в тоя град!
    Доста селско изказване, за да да го коментирам по същество!

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #64

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Буш пред БНТ: Ние държим на думата си. Обещавам!

    На въпрос за съдбата на българските медицински сестри, осъдени в Либия, Буш каза: "Вярвам, че този трагичен случай ще бъде разрешен скоро по начин, задоволителен за българския народ"

    01.06.2007 г. | НетИнфо.БГ


    "България, вие, българите, получавате в наше лице добър приятел, а не мисля, че приятелите вземат решенията си на принципа само на изгодата", заявява президентът на САЩ Джордж Буш в интервю за Българската национална телевизия (БНТ).

    Държавната телевизия излъчи тази сутрин кратък откъс от интервюто, което Буш е дал снощи на журналиста Бойко Василев в Белия дом в навечерието на посещението си в София на 10 и 11 юни.

    Цялото 8-минутно интервю беше излъчено тази вечер след централната информационна емисия "По света и у нас".

    В отговор на въпрос какво получава България в замяна на американските военни бази у нас (наричани официално "съоръжения за съвместно ползване"), президентът заяви:

    "Въпросът за сигурността е важен, а едно от предимствата да имаш добри отношения със САЩ е, че ние държим на думата си. Трябва да държим на думата си и ще държим на думата си докато аз съм президент.

    Обещавам! И се надявам, че вашите граждани ще оценят сигурността, която носят отношенията със САЩ и с другите нации включени в нашия мощен отбранителен съюз."

    "Отношенията ни се развиват и вървят нагоре, предполагам, че България е взела решението си (за базите - бел. ред.) преди всичко защото то е неин интерес. А моят интерес е какво казва една суверенна нация", допълни Джордж Буш.

    Бойко Василев каза на американския държавен глава: "Добре, значи ставаме, за да воюваме редом с вас. А защо не ставаме да ни пускате без визи?"

    "Това е добър въпрос много добре зададен!", каза US президентът. И обясни, че подобни решения се обмислят дълго и се вземат в сътрудничество на Белия дом с Конгреса.

    Според него има видимо развитие и въпросът с влизането на български граждани в САЩ без визи ще бъде решен най-късно след три години. "След една до три години", заяви Буш.

    На въпроса "Вие вече подкрепихте българските медицински сестри, затворени в Либия. Продължавате ли да ги подкрепяте? И очаквате ли положителен изход?" американският държавен глава отговори:

    "Да. Със сигурност вярвам. Всичко това е болезнено - не само за семействата на българските медицински сестри, но и за целия български народ.

    Обадих се на Вашия президент преди и му казах: "Ние сме твърдо решени да помогнем не само за подкрепа на сестрите, но и за освобождаването им".

    Това е позицията на САЩ. Изпратихме това послание много ясно на либийското правителство. Както научих, и Тони Блеър е повдигнал въпроса по време на посещението си там.

    Решени сме. Вярвам, че този трагичен, болезнен случай ще бъде разрешен скоро по начин, задоволителен за българския народ."

    По телефона от Вашингтон Бойко Василев обясни, че е имал на разположение осем минути, в които се е опитал да зададе седем-осем въпроса - онези, които си представя, че интересуват българските тв зрители.

    В напрегнатия дневен график на американския президент по същото време са чакали за интервюта екипи на обществено-държавната германска телевизия Це Де Еф, на частна албанска телевизия и на няколко големи европейски вестника.

    На въпрос на водещия на сутрешното предаване на БНТ дали нещо интересно се е случило извън записа, водещият на "Панорама" се засмя и каза: "Случиха се много интересни неща, но един истински джентълмен не ги издава..."



    Линк: http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1052933


    Човека идва с добро, а вие... нахвърлихте му се като гладни вълци!

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #65

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    ...
    Човека идва с добро, а вие... нахвърлихте му се като гладни вълци!
    Ай недей ся... Вълча нация ли искаш да ни изкараш???

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    103
    #66

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Bioshin, изказването ми може и да е селско ама постът ти е ОЛИГОФРЕНИЧЕН!
    Пък и много им порастна на някои работата като теб че се оплакват от какво ли не. Ти понеже си гражданин "някой педал - "важна особа", оня маймун (Буш)" така ли се изразяват интелектуалци като теб?
    Впрочем сигурно толкова ти е капацитета.

    Относно рейтинга ми, машинопистките които четат и трият или както е модерно да ги наричат " МОДЕРАТОРИ" бъдете така добри и кажете ако можете защо го намалихте пак?

    Аре със здраве

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #67

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    hecoat, рейтингът ти се определя не от модераторите и администраторите, а от другите участници във форума

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #68

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    [color=blue]
    //оффтопик


    hecoat,

    Прочети това: http://forum.setcom.bg/index.php/topic,25684.0.html и ще разбереш за рейтинга. Също така ще разбереш и как току-що си спечели [-1] от мен.


  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #69

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Интересно лично съобщение получих:

    Цитат Първоначално публикувано от hecoat
    Прати е една на майка си......да те



  12. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    546
    #70

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    И ти прати ли й?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #71

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Silviya
    И ти прати ли й?

    //извън темата

    Ами не знам какво да и пратя


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #72

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Видя му се края вече..... бушмена си заминава след малко, вече можем да подишаме въздух, разрешиха да си отворим прозорците!

  16. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #73

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Нема що, супер си е градът в момента, толкова спокоен понеделник не съм виждал от години, не знам какво протестирате за глупости. Какво ви пречи? Че не можете да си простирате гащите на балкона ли?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #74

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари



    Heavy Metal, копелета!

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #75

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Cko
    Нема що, супер си е градът в момента, толкова спокоен понеделник не съм виждал от години, не знам какво протестирате за глупости. Какво ви пречи? Че не можете да си простирате гащите на балкона ли?
    Мисля, че съм го казал - разрешиха да си отворим прозорците и да влезе чист въздух. От петък всичко е затворено, а климатици няма... сещай се за какво става дума... Гащи не простираме...
    Имаше една любопитна подробност - заповед жените да не идват днес с токчета!

    А че града е супер без автомобили - спор няма! Такова спокойствие и аз не съм виждал сигурно от детските си години

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. explorer.exe гърми заради .js на firefox
    От glarus във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-08, 12:08
  2. Apache и IIS да работят съвместно
    От Adrasteja във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 23
    Последно: 08-10-06, 16:05
  3. Win XP SP2 - key generators не работят
    От sorrowsad във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 17-07-04, 00:25
  4. Кажете BG Proxy заради mp3-bg.com
    От lil във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-04, 19:50
  5. Работят ли ме с нета?
    От LordOfEvil във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 11-03-04, 21:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе