Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 155

Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #106

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Ами, ако се беше замислил малко и/или прочел предния ми пост, може би нямаше да задаваш подобен въпрос. Да, точно така - идвали са и ще идват най-различни ВИП-ове и ВИП-чета и никога досега не е имало подобни теми, хленчения и мрънкания, нали? Това не ти ли подсказва, че този път може би има нещо особено? То така много лесно по логиката "на чужд гръб и 100 тояги са малко" и да пишем мъдри изказвания в стил "кво мрънкате, голяма работа"...Човекът горе ти е написал, че се е издушил по жегите, понеже не може да си отваря прозореца, постави се за малко на негово място...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #107

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    То при следващото посещение освен да не се отварят прозорците, да не се простират гащи (как ли гащите ще застрашат Храста?) и прочее, може да забранят да се ходи и до тоалетна. За тия със запек - добре, ама как ще стискат хората яли Активия
    С две думи - все е било осиране и престараване, ама с цел да се харесат нашите любими гъзоблизци преровиха форумите та арестуваха македонец, арестуваха де що има съмнително изглеждаш по-мургав чужденец, абе с две думи - 'казаха им да пръднат, те се насраха'

    Цитат Първоначално публикувано от boishin
    ОК, Wise !
    Без претенции за изчерпателност:
    .... докато Буш се криеше като лалугер оня ден.
    Моля, моля, както в Албания, така и тук другаря Буш са втурна да се баца са бабички и закарани насила държавни служители (може да не ти се нрави, но е така)

  4. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #108

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Wise
    Защо хленчим - не знам!

    Кой хленчи??!!! Къде? Кога? Как? Глупости....май си прекалил със сливенска перла. Издушил се бил във жегите, човека, не четеш ли?. Климичка си няма. Казали му да не отваря прозорците, а той в притеснението си забравил, че има врата която може да отвори. Например Предпочита да си стои и да се задушава за да може после да използва това срещу Буш и американското желание за световно господство. Ех, друго си е да си завършил НАТФИЗ нали?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #109

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Ех, друго си е да си завършил НАТФИЗ нали?
    Явно ти най-добре знаеш...

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #110

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Казали му да не отваря прозорците, а той в притеснението си забравил, че има врата която може да отвори. Например Предпочита да си стои и да се задушава за да може после да използва това срещу Буш и американското желание за световно господство. Ех, друго си е да си завършил НАТФИЗ нали?
    Еееех... как можах да не се сетя, че освен прозорец, имало и врата.... тц тц тц... човек се учи цял живот!

    Гениално, приятелю! Поклон!

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Моля, моля, както в Албания, така и тук другаря Буш са втурна да се баца са бабички и закарани насила държавни служители (може да не ти се нрави, но е така)
    Та къде ги видя тия закарани насила държавни служители ? Ще се аргументираш ли?

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #111

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Вярно е, че всеки гледа от височината на собствената си камбанария, но май гледаме и различни неща.
    Аз лично съм достатъчно възрастен за да си спомням и посещения на Живков в града ми и на Брежнев в София. Не отричам, че и тогава имаше налудничави мерки за сигурност и включително затворени прозорци, но разоръжаване на полицията и чужди (руски/американски) снайперисти по покривите тогава нямаше. Такива малоумия стават само сега. Както и затварянето на цялата централна част на града за автомобили за два дена.
    Ако това е цената за сигурността на някой д-бил, по-добре е хич да не идва.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #112

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    @Lazy Dog,
    Обяснението е много просто - демонстрация на сила и мускули. Когато дойда аз, вие ще сте по-ниски от тревата и по-тихи от водата!
    Когато един мафиотски бос отива в кварталната бакалия да си иска лептата и води със себе си половин дузина въоръжени до зъби мутри да не би да го прави от страх пред жената на бакалина?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #113

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от boishin

    Та къде ги видя тия закарани насила държавни служители ? Ще се аргументираш ли?
    Имена и ЕГН-та естествено не мога да ти дам, но ще поразсъждаваме малко.
    Работен ден (официален), кой би могъл да не ходи на работа, а да търчи да посреща Буш?
    Два вида - 1. безработните и 2. тези които са на работа, но някой ги е пратил да маата с байряци.
    по пътя на логиката обаче, надали някой безработен ще се втурне баш Буш да посреща.
    Отделно се вижда, че посрещачите мъкнат знамена и прочее, добре облечени са и с пригладени перчеми. А най-интригуващ е факта, как така, след като 3 дни не дават пиле да прехвръкне, ще дадат достъп на сульо, пульо, атанас и аз да се ръкуват с президента?
    От всички събрани по-горе наблюдения следва едно: агитката се състои предимно от добре проверени държавни служители, закарани или накарани да отидат, с връчени флагчета.
    Готов съм да изслушам и твоята версия, защо според теб не е имало нито един държавен служител в масовките?

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #114

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Въпроса е Black Adder кое те кара да мислиш, че са там закарани под строй. Иначе нищо лошо да има държавни служители отишли да позяпат, да попляскат или просто да си убият времето.
    Неработен ден беше не заради това, някой да отиде и да пляска по задължение, а защото така или иначе софиянци надуха гайдата, че ще имат невъобразими затруднения да отидат на работа.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #115

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    ...
    Отделно се вижда, че посрещачите мъкнат знамена и прочее, добре облечени са и с пригладени перчеми. А най-интригуващ е факта, как така, след като 3 дни не дават пиле да прехвръкне, ще дадат достъп на сульо, пульо, атанас и аз да се ръкуват с президента?
    ...
    Без никакво желание за заяждане мисля, че по-скоро повечето са били служители в американски фирми или представителства. И дори може би "оригинални" янки, заточени в тоя див(ен) балкански кът...

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #116

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    По ред:
    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    ............
    Работен ден (официален), кой би могъл да не ходи на работа, а да търчи да посреща Буш?
    Два вида - 1. безработните и 2. тези които са на работа, но някой ги е пратил да маата с байряци.
    по пътя на логиката обаче, надали някой безработен ще се втурне баш Буш да посреща.
    Отделно се вижда, че посрещачите мъкнат знамена и прочее, добре облечени са и с пригладени перчеми. А най-интригуващ е факта, как така, след като 3 дни не дават пиле да прехвръкне, ще дадат достъп на сульо, пульо, атанас и аз да се ръкуват с президента?
    ....
    Работя в "прословутото каре" министерски съвет, президентство и бившия партиен дом и видях какви усилия ми коства, колко проверки ми направиха за да доближа на 100м. от сградата, изчакваха да се събере група и накрая под конвой от яки костюмирани момчета(българчета) и един янки ни съпровождат до входа. Няма излизане. После- не само, че бяха затворени , но и беше забранено да се стои на прозорците. На същите държавни служители, за които ти говориш, че му махали със знаменца и се прегръщали братски. Района беше зверски отцепен, вкл. автобуси бяха спряли напряко на Дондуков за по-сигурно. В градинката на паметника на съветската армия имаше оръдия, вероятно зенитни... Така че не виждам как хем го псрещат, хем не дават да го гледат даже от прозореца същите държавни служители.
    Надявам се да съм успял да ти отговоря

    Malone:
    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Неработен ден беше не заради това, някой да отиде и да пляска по задължение, а защото така или иначе софиянци надуха гайдата, че ще имат невъобразими затруднения да отидат на работа.
    Беше работен ден

    Цитат Първоначално публикувано от pimpirlit
    Без никакво желание за заяждане мисля, че по-скоро повечето са били служители в американски фирми или представителства. И дори може би "оригинални" янки, заточени в тоя див(ен) балкански кът...
    Не само оригинални янки, но и БГ служители в американски фирми. Имам познат, работещ в американска фрма, който беше на посрещането с колегите си.

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Обяснението е много просто - демонстрация на сила и мускули. Когато дойда аз, вие ще сте по-ниски от тревата и по-тихи от водата!
    Абсолютно точно!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #117

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от boishin
    Malone:
    Беше работен ден
    Да, така е, прав си.
    Не съм обръщал внимание, просто са ми останали впечатленията от дебатите по темата в медиите.
    Но сега чета, че предложението на столичния кмет не било прието.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #118

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от boishin
    По ред:Работя в "прословутото каре" министерски съвет, президентство и бившия партиен дом и видях какви усилия ми коства, колко проверки ми направиха за да доближа на 100м. от сградата, изчакваха да се събере група и накрая под конвой от яки костюмирани момчета(българчета) и един янки ни съпровождат до входа. Няма излизане. После- не само, че бяха затворени , но и беше забранено да се стои на прозорците. На същите държавни служители, за които ти говориш, че му махали със знаменца и се прегръщали братски. Района беше зверски отцепен, вкл. автобуси бяха спряли напряко на Дондуков за по-сигурно.
    Такааа, да си дойдем на думата, братчед. Начи - работен ден. Муха не може да пръдне без разрешение, или както сам казваш - Района беше зверски отцепен, а да ми обясниш, от де са минали посрещачите дето ведро махат с байрачета? Само не ми казвай, че са спали там или са краднали гривните на Блейк и са се телепортирали!

  17. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #119

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    E че може ли посрещане без посрещачи?
    Естествено е, че са минали откъдето и другите. Искат да посрещат и да махат, какво лошо?
    Естественото е, че е имало охрана за да няма там 150 крадливи мангала, 45 нагли бакшиши сеирджии, 230 озверели БКП пенсионери, 15 крайни активисти на "Атака" и 143 антиглобалисти. Някоя група може да съм я пропуснал, за което се извинявам.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #120

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Естественото е, че е имало охрана за да няма там 150 крадливи мангала, 45 нагли бакшиши сеирджии, 230 озверели БКП пенсионери, 15 крайни активисти на "Атака" и 143 антиглобалисти. Някоя група може да съм я пропуснал, за което се извинявам.
    Marlone, я като отракан чиляк ми кажи, като къде е серийния номер, по който се познава кой какъв е, та охраната не е пуснала гореупоменатия boishin, и като как определя дали един човек, понеже е малко по-мургав, малко по-нисък или малко по-висок или малко по-дебел, та се сеща че това ще да е арабски снайперист, активист на Атака или крадлив мангал-бакшиш?
    Може би, ВИЕ с набитото си око от дългогодишна държавна служба ги разпознавате, та ни светнете и нас, простите (ама много) хорица, като как да го правим?
    И понеже и ти си ДЪРЖАВЕН СЛУЖИТЕЛ, и защитаваш boishin, кажи, кои според теб са били на посрещането, изхождайки от по-горните ми съждения, и абстрахирайки се от вечното ти желание за празнодумство, пренебрегвайки фактите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. explorer.exe гърми заради .js на firefox
    От glarus във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-08, 12:08
  2. Apache и IIS да работят съвместно
    От Adrasteja във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 23
    Последно: 08-10-06, 16:05
  3. Win XP SP2 - key generators не работят
    От sorrowsad във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 17-07-04, 00:25
  4. Кажете BG Proxy заради mp3-bg.com
    От lil във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-04, 19:50
  5. Работят ли ме с нета?
    От LordOfEvil във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 11-03-04, 21:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе