Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 202
Like Tree5Одобрявам

bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #151

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от Chertoianov
    Няма как да го ползвам, защото тази невероятна оферта не е оферта за мен. Не и с тези цени на мобилния нет. Както и за никой, който ползва смартфон с истинските му възможности. Или е излязъл някакъв супер-мега боб, който да предлага неограничен нет, па макар и с някакво ограничение в скоростта, който съм пропуснал в навалицата от други супер-мега оферти?
    А на М-Тел съм бил абонат и съм се нагледал на всичките им... "ромски" номера. Затова ще ме извиняваш за критичното отношение към тях.

    Стига де....виж как седи положението за нет-а...вмомента няма оферта за добър нет от БОБ, но чакаме, може пък да пуснат пакет някакъв. За сега повечето хора, които използват БОБ услугите, ползват нет на друга карта на др телефон. Аз правя така и нямам абсолютно никакви проблеми, защото нет-а си е нет, а безплатните разговори са безплатни разговори...

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #152

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Ся остана да си вадиме и сменяме картите като искаме интернет. Все едно си на DialUp ама телефона трябва да се рестартира. Не е ли по добре Мтел боб да подарят по още едно смартфонче и 2-те да си правят компания в джобчето ?!

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #153

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Ся остана да си вадиме и сменяме картите като искаме интернет. Все едно си на DialUp ама телефона трябва да се рестартира. Не е ли по добре Мтел боб да подарят по още едно смартфонче и 2-те да си правят компания в джобчето ?!
    Не, друже, аз имам два телефона и две карти, нищо не сменям и ми е много добре ))Имах си нет на Виваком на смартфона, след което си взех втори телефон и карта на БОБ, това е
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1339596508[/time]_________________________________________________

    А, да, иначе няма да е зле да подаряват и по едносмартфонче това е идея

  5. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #154

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    чакай да видим какъв ще е резултата след 20ти юни
    успешен или не, ще разберем по следващата стъпка на боб.
    ясно е че цената на минута няма накъде да пада. при последна стъпка от 0.002 стотинки, дори и да смъкне някой от операторите надолу цената, се вижда липсата на желание и подобен ход ще е просто маркетинг без полза за потребителя.

    което и доведе до супер боб с двойно повече минути.
    лично мисля че няма да има много народ да налапа въдицата , и няма да изпълнят заложените в кампанията цели.
    народа е обвързан с договори и вече има това което до сега му предлагаха /низка цена и много минути/ това ще доведе и до малко мигрирали към боб.

    аз не ползвам мобилен нет но 50-200мб на поносима скорост биха ми дошли добре , но ще са непотребни на повечето усъри, както всъщност и 500-те смса.
    ако намерят как да предложат интернета като отделен план...
    смартфон може някоя евтина андроид китайска сапунерка...
    честно мисля че супер евтин апарат със стартовият пакет ще е нещото което може да накара клиент да се върже.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #155

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    чакай да видим какъв ще е резултата след 20ти юни
    успешен или не, ще разберем по следващата стъпка на боб.
    ясно е че цената на минута няма накъде да пада. при последна стъпка от 0.002 стотинки, дори и да смъкне някой от операторите надолу цената, се вижда липсата на желание и подобен ход ще е просто маркетинг без полза за потребителя.


    И аз мисля, че ще е силно, ако вкарат една офертичка за смартфон, той glowndark на шега го каза, но си е доста силен ход

    което и доведе до супер боб с двойно повече минути.
    лично мисля че няма да има много народ да налапа въдицата , и няма да изпълнят заложените в кампанията цели.
    народа е обвързан с договори и вече има това което до сега му предлагаха /низка цена и много минути/ това ще доведе и до малко мигрирали към боб.

    аз не ползвам мобилен нет но 50-200мб на поносима скорост биха ми дошли добре , но ще са непотребни на повечето усъри, както всъщност и 500-те смса.
    ако намерят как да предложат интернета като отделен план...
    смартфон може някоя евтина андроид китайска сапунерка...
    честно мисля че супер евтин апарат със стартовият пакет ще е нещото което може да накара клиент да се върже.

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #156

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Вие май забравихте от къде идва Боб/Телеком Аустрия/ ,ще има и мобилен интернет в пакетите и т.н. ,но всичко с времето си.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #157

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Вие май забравихте от къде идва Боб/Телеком Аустрия/ ,ще има и мобилен интернет в пакетите и т.н. ,но всичко с времето си.
    Поживем-увидем!

  10. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #158

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Поживем-увидем!
    +1
    много съм съгласен цяла страница има със спорове и догадки ,които едва ли имат място в темата

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #159

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    БОБ има 0, 0000.... пазарен дял до момента. От над 10000 минали SMS през системата www.bsms.bg за юни има един единствен, изпратен към номер на БОБ. Ха сега смятайте!

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    164
    #160

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    +1
    много съм съгласен цяла страница има със спорове и догадки ,които едва ли имат място в темата
    Догадки? Факт е, че в момента не предлагат нещо много важно за уличаващия се дял потребители със смартфони.
    Смартфон без нет е като Ферари на метан. Скъпо и безсмислено.

  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #161

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    може да се спори по въпроса за фераритата на метан и нуждата от подобна услуга - уифи-то върши перфектна работа, а аз живея в малък град където няма много отворени спотове.
    може би съм одъртял но и не ползвам толкова мобилен нет , по скоро има ниша при учениците.

    а и да гониш клиенти търсещи ниски цени със смартфони и тарифи за тях ми звучи сбъркано.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    164
    #162

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    На мен работата ми буквално зависи от наличието на нет. Много често съм някъде из нищото и мобилния нет на телефона ми помага доста. А MP3-ките си ги дърпам и аз през WiFi в къщи...

  16. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #163

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    ами тогава си за оператора с наааай Гооолямата 3г мрежа и боб дори и да пуснат нет пак не върши работа.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    164
    #164

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Е това го обясни на човека, който заключи генерално, че Супер БОБът е супер оферта за всеки.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #165

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от Chertoianov
    Е това го обясни на човека, който заключи генерално, че Супер БОБът е супер оферта за всеки.
    Моята работа също само и основно зависи от нет, даже си ползвам бизнес тел - БлекБъри болд и съм на виваком нет, не съм отричал нищо за нет-а. Просто мисля, че е добра оферта за безплатни разговори с другите оператори ?!?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Предимства и недостатъци на компресори Rotary и Scroll
    От kojcho във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 87
    Последно: 06-05-16, 22:43
  2. Отговори: 73
    Последно: 29-12-15, 22:52
  3. Отговори: 8
    Последно: 24-01-12, 20:12
  4. Проточен бойлер-предимства и недостатъци?
    От Tinka79 във форум Бяла техника
    Отговори: 12
    Последно: 07-03-07, 00:38
  5. 100 Hz - Предимства и недостатъци ?!?
    От Van Basten във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 25-10-06, 16:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе