Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 202
Like Tree5Одобрявам

bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #16

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Най-обичам така.
    Направят те на маймуна за половин година и после се извиняват с клипче във Фейсбук Яко.
    Аз лично съм много доволен от срива де. Най-накрая фирмата, в която работя се обедини около идеята, че е време Mobiltel да бъдат сменени. Затова ми се струва,. че мога да стана привърженик на боб, въпреки, че е собственост на най-противния ми оператор. Повечето търсят по-ниска сметка, за мен пък винаги свободата е била на първо място, даже и срещу по-висок средномесечен разход.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #17

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Мисля, че в няколко разменени спам съобщения дотук уточнихме, че за да е виртуален (MVNO) един оператор, то той не трябва да притежава собствена мрежа.
    Установихме и, че 0988 не е нов номерационен план, а се използва от над 2 години.
    Ако все още имаме разногласия, предлагам да ги изгладим на някоя маса, с по чаша бира в ръката. Но спама тук пак заплашително набъбва.

    Моля в бъдещите постове да се придържаме към темата - bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Крис




  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #18

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    правят втори лооп за възрастни - ако боб беше само предплатен нямаше да е зле, просто да заменят примите - сега "без договор" как ще си съберат парите.

    стискаш очите, подписваш, и си още един ем телец ем бик ем боб ли, и не знаеш ще имаш ли сметка и колко ще е.

    за мене новата група е ново маркетингово недоразумение. неправилно позиционирано за бг пазара.

    ааа и клипа щях да забравя https://www.youtube.com/watch?v=9UUKUfns2ko#

    а малко рисерч и изскочи че боб-а в българия изобщо не е евтин http://www.bob.at/smartbob

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #19

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Мдааа, чудесен линк.
    Австрийският bob размазва Мтелския по ВСИЧКИ параметри. Кеф ти с такса и включени минути, кефти без такса и 4 цента на минута.
    Като добавим и 4-те евро на гигабайт трафик, наличието на 3G, видеоразговори и липсата на кретении като 4лв за изключване на гласова поща, разликата става огромна.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #20

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Като попремислих една вечер реших...
    За нищо не става този БОБ при сегашните условия. VIVA Free е значително по-добър вариант. Евентуална полза от BOB само ако използвам някоя Нокия с 2 сим карти и боб-а като втора карта. Но... не си заслужава ежемесечната комуникация с Мтел служители.
    Тарифата е добре замислена да грабва вниманието - първоначално 12ст / минута ти се струват като нещо изключително, но всъщност, както Lupus каза - усреднените разходи при bob ще литнат нагоре спрямо наличните алтернативи.

  7. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #21

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Лов на нови шарани, нищо повече. /с парите на старите балъци/.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #22

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    ааа и клипа щях да забравя https://www.youtube.com/watch?v=9UUKUfns2ko#
    как да не ги съжалиш?!

    утре ще им се обадя и със сълзи на очи ще ги помоля да ми наджаскат за този месец едни.... поне 2 000 лева сметка, за да им компенсирам ужасните неудобства, които съм им причинил с факта, че съм им абонат

    и както обикновено завършвам подобните си постове, и тук ще снеса нещо в същия дух:

    ужасяващо е, че има хора, които се връзват на подобни "искрени" послания. бетер "западняците" станахме... от тъпи по-тъпи, от манипулируеми по-манипулируеми...

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #23

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Един интересен поглед по темата от в-к "Класа": http://www.klassa.bg/news/Read/artic...+%D1%81%D1%82.
    Ако появата на новия оператор с името на вариво, в комбинация с предстоящото сваляне на цените за терминиране и конкурса за 4 мобилен оператор свали малко цените, все ще е от полза.

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1
    #24

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    666 по-горе е прав.
    С парите на текущите лебеди на фирмата да беха купили примерно пейки за клечащите в техните т.н. "офиси" или поне да разкарат кенефните атоматизатори от там. Така, за по-комфортното снасяне на кинти.

  12. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #25

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    За мен тоя боб не става, само като видя интернет 1MB 50 стотинки и ми пилошава. Колко набутани ще има със смартфони.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    37
    #26

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Имали намеса М тел в работата по-далеч.Големи ядове имах с тях.Боб,леща както и да се казва не им вярвам вече.

  14.  
     
  15. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #27

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    боб-а като втора карта.
    Мисля че, като втора карта, за връзка само с клиенти, ще бъде добро решение. Така и така, в общия случай, разговорите са с продължителност под минута.

  16. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #28

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Сега се зачетох в коментарите на в-к Класа, който Lupus е подал. Еднин там Венци е загатнал нещо много интересно, цитирам:
    "Може в самата БОБ да е евтино ,но от мрежата на МенТел хората обаждащи се към Боб ще плащат все едно говорят с други оператори и така ще финансират пък разговорите на БОБ."
    Ако действително стане така, браво на М-Тел, още един начин да зашлевят финансово абонатите си.

  17. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #29

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от XAH
    ,но от мрежата на МенТел хората обаждащи се към Боб ще плащат все едно говорят с други оператори и така ще финансират пък разговорите на БОБ."
    Че то винаги е било така. Отстъпките са само в групата, и никога за цялата мрежа на Мтел.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    164
    #30

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Живи и здрави да са М-Тел. Едно от най-големите удоволствия ми беше, когато реших да им наплатя останалите такси до края на договора ми с тях. Как се гърчеха тия хора. Изредиха се трима души да ме питат защо така постъпвам нечестно (звучаха направо обидено). Убеждаваха ме каква гооооооляма грешка правя, когато преминавам към друг оператор. После разбрах, че имало санкция за служител, който приемел документи за трансфер на номер към друг оператор. После и по телефона ми се обаждаха. Казаха ми, че проверявали номерата, които са ми се обаждали и повечето били М-тел-ски и съм щял да прецакам хората, които ми се обаждали, ако съм напуснел М-тел. Със съответната доза сарказъм му казах на човека да си свалят тогава цените на хората, които ми се обаждат, за да не ги вкарвам в излишен разход. Той отговори, че няма как да стане, при което аз отвърнах, че в такъв случай моите контакти много скоро ще дойдат към мен...
    Та БОБ-а да се пуска по пързалката.
    Между другото не пропуснах да ги напсувам за старанието им да проверяват на кой се обаждам и кой ми се обажда...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Предимства и недостатъци на компресори Rotary и Scroll
    От kojcho във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 87
    Последно: 06-05-16, 22:43
  2. Отговори: 73
    Последно: 29-12-15, 22:52
  3. Отговори: 8
    Последно: 24-01-12, 20:12
  4. Проточен бойлер-предимства и недостатъци?
    От Tinka79 във форум Бяла техника
    Отговори: 12
    Последно: 07-03-07, 00:38
  5. 100 Hz - Предимства и недостатъци ?!?
    От Van Basten във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 25-10-06, 16:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе