Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 202
Like Tree5Одобрявам

bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    13
    #31

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от XAH
    Сега се зачетох в коментарите на в-к Класа, който Lupus е подал. Еднин там Венци е загатнал нещо много интересно, цитирам:
    "Може в самата БОБ да е евтино ,но от мрежата на МенТел хората обаждащи се към Боб ще плащат все едно говорят с други оператори и така ще финансират пък разговорите на БОБ."
    Ако действително стане така, браво на М-Тел, още един начин да зашлевят финансово абонатите си.
    Проверих го това, тъй като реших да взема на майка ми таква карта, а аз съм на мтел. И ми казаха, че разговори от мтел към bob ще се таксуват като разговори в мрежата на мтел.

  2.  
     
  3. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #32

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от sporticus
    Проверих го това, тъй като реших да взема на майка ми таква карта, а аз съм на мтел. И ми казаха, че разговори от мтел към bob ще се таксуват като разговори в мрежата на мтел.
    Е това поне добре.

  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #33

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    днес ми дадоха нова оферта за фирмата - ми ако преподпиша за боб ще плащам същите пари за същите пари само че без договор.
    това вкючва впн минутите в групата и мтел-мтел бизнес. 1:1 идват.
    според мен грешка беше че ми дадоха разбивка на минутите - кой с кого за колко говори...
    май ще минава фирмата на нов оператор - само да навия шефа...
    утре отивам да им кажа че минавам пак към тях - само че на бобец - да видя дали ще ми дадат по-добра оферта

  5. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #34

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Само не ми е ясно, защо трябва да продават услугата си в различни от представителствата на Мтел обекти. Сещам се за една причина (взаимни чувства) , но дали е само тя?

  6. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #35

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    днеска ходих - казаха ми че не са мтел - пак ги попитах че към кого сте - и ми викат ами... то... тоакова ...тоо... малко уж ...
    та инструктирани са да отричат.
    интересен подход.
    юридически клиенти не търсят. много овъртаха когато попитах за прехвърляне на тел.номер смешници.
    май ще стана зелен глобалист.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #36

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    Mного овъртаха когато попитах за прехвърляне на тел.номер смешници.
    май ще стана зелен глобалист.
    много странно, защото един приятел бачка в БОБ и ми каза, че прехвърлянето става много лесно, подаваш молба, плащаш си всичко на старите и след 3-4 дни вече си бобец без проблем.То и аз се чудя, дали да не мина към тях, без такса и 12ст. на мин. бива....

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    2
    #37

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Всичко, което си написал в първия си пост в този форум вече е било обсъждано тук. Ще се радвам, ако сътворяваш малко по-смислени мнения за в бъдеще...
    Крис

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #38

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Има ли някой тук,който вече да е закупил пакет бобец, за да направим едни тестове?

  11. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #39

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    След като няма да има договор за определен период от време, след като ще се плаща само това което сме ползвали за месеца, защо да не е предплатена услугата да речем. Така си събират парите за услугата предварително, и няма разходи за събирането им впоследствие. Ей тук ми се губи нишката в логиката на създателите на БОБ-а. А и дали ще ми работи телефона, ако примерно пет години нямам изходящи разговори, а само входящи. Не можах да си отговоря на този въпрос, независимо, че се смятам за средноинтелигентен, и се опитах да го разбера от общите условия.

  12. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #40

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    fbr,услугата не е предплатена понеже ще пуснат на по късен етап поне още два тарифни плана.На вторият ти въпрос предполагам,че картата ще се блокира ако няма 6 месеца изходящи.

  13. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #41

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    На вторият ти въпрос предполагам,че картата ще се блокира ако няма 6 месеца изходящи.
    Къде го пише това. В общите условия го няма. В индивидуалния договор може и да го има, понеже някъде в общите условия видях че, приоритетно се прилагат условията вписани в индивидуалния договор, а там какво има, без да отида до офиса им, няма как да разбера. Най-добре ще е, ако някой е станал техен клиент да сканира договора и даде линк, и ще се разбере кое-какво.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #42

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Всяко обаждане, независимо дали входящо или изходящо ти удължава срока на валидност на картата с 6 месеца, това го знам със сигурност от човек, който работи в БОБ-еца.

  16. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #43

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Това пише в индивидуален договор:"Оператора има право да прекрати едностраннно договора и/или да спре достъпа на Абоната до Мрежата при наличие на 6 (шест) поредни месечни сметки на Абоната в размер на 0.00 лв. В този случай Абонатът губи окончателно правото да ползва номера по този Договор."
    Иначе договора е много кратък и семпъл, като прави впечатление липсата на витиевати клаузи.

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    2
    #44

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Основното предимство на Боб е, че цената на разговорите е много по-ниска от предплатените карти, освен това се ползва без договор и месечна такса, като се заплаща след ползване на услугата. За хора, които не говорят много и не ползнват интернет на телефона си - това е супер изгодно предложение!

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #45

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Дотук има 4 страници с обсъждания и мнения кои са предимствата и недостатъците на Мтелския Боб.
    Ти... се регистрира за да кажеш нещо, което е повторено няколко пъти досега или защото работата ти е да се регистрираш тук, там и да хвалиш новата услуга на Мобилтел?
    Ако е така - сподели поне интересна за всички информация - колко плащат на рекламиращи в интернет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Предимства и недостатъци на компресори Rotary и Scroll
    От kojcho във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 87
    Последно: 06-05-16, 22:43
  2. Отговори: 73
    Последно: 29-12-15, 22:52
  3. Отговори: 8
    Последно: 24-01-12, 20:12
  4. Проточен бойлер-предимства и недостатъци?
    От Tinka79 във форум Бяла техника
    Отговори: 12
    Последно: 07-03-07, 00:38
  5. 100 Hz - Предимства и недостатъци ?!?
    От Van Basten във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 25-10-06, 16:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе