Страница 7 от 19 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 275

Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на audiceco
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    72
    #91

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, някой собственик или работила в дома му такава:Прахосмукачка робот Li-Ion ILIFE X5

    може ли да даде отзиви и препоръки?

  2.  
     
  3. Novice Аватара на nikaela
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    4
    #92

    Отговор: робот-прахосмукачка

    Много хубава тема и мнения.
    Аз също в момента съм пред дилема дали да не поискам подарък за рождения ден Roomba от мъжа ми , та затова проучвам какви са отзивите.
    Доколкото разбирам по-голямата част от впечатленията са позитивни и уредите прахосмукират наистина добре.
    Разглеждала съм и доста от моделите на Roomba, но смятам да заложа на някои от по-изгодните варианти, като този:
    Roomba® 890 Robot Vacuum | iRobot
    А това е най-евтиният им модел, някой ползвал ли е такава:
    Roomba® 614 Robot Vacuum | iRobot ?


    ---------------------------------------------------------
    никаела @ бориван

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #93

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Бях скептичен за ефективността на тези прахосмукачки но от няколко месеца ползваме Neato Botvac Connected в апартамент и си промених мнението! Тази машинка не засяда доста добре навигира и се навира навсякъде... Единствено в началото ми заседна под радиатор монтиран на стената като височината му бе точно колкото височината на робота. Спирала е ако засмуче кабел от забравено зарядно на пода и такива случаи от наш пропуск...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    45
    #94

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от audiceco Виж публикацията
    Здравейте, някой собственик или работила в дома му такава:Прахосмукачка робот Li-Ion ILIFE X5

    може ли да даде отзиви и препоръки?
    Роботчето е супер за цената си и чисти много добре. Не си прави предварителна "топология" на стаята като по-скъпите модели на пазара и чисти на рандом, но алгоритмите му очевидно са добре написани, защото не минава на едно и също място 2 пъти
    Този пост е редактиран от lordaggo; 29-08-17 в 18:36.

  6. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #95

    Отговор: робот-прахосмукачка

    Цитат Първоначално публикувано от nikaela Виж публикацията
    Много хубава тема и мнения.
    Аз също в момента съм пред дилема дали да не поискам подарък за рождения ден Roomba от мъжа ми , та затова проучвам какви са отзивите.
    Доколкото разбирам по-голямата част от впечатленията са позитивни и уредите прахосмукират наистина добре.
    Разглеждала съм и доста от моделите на Roomba, но смятам да заложа на някои от по-изгодните варианти, като този:
    Roomba[emoji768] 890 Robot Vacuum | iRobot
    А това е най-евтиният им модел, някой ползвал ли е такава:
    Roomba[emoji768] 614 Robot Vacuum | iRobot ?


    ---------------------------------------------------------
    никаела @ бориван
    Аз имам 880 и съм доволен. Единствено батерията се прецака и трябваше да се сменя. Китайската конкуренция им дърпа цените надолу, което е добре. Румбите са с доста надути цени. Имам и модел на ilife и като цена качество е по-добре. И двете марки си има предимства и недостатъци.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    91
    #96

    Отговор: робот-прахосмукачка

    Някой да се е сдобил със sencor svc 9020? Гледам, че са на по-достъпни цени , но като качества на почистване и надеждност, някой ако има отзиви нека сподели.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    Този пост е редактиран от avenger; 30-08-17 в 16:31.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    91
    #97

    Отговор: робот-прахосмукачка

    Да споделя и аз. Купихме си Sencor svc 9031. Като цяло сме доволни. Не е от най-умните ,но за тези пари си е екстра. Имам един въпрос. Батерията е Ni-Mh след като се зареди напълно да я махам ли от док станцията или да си седи ,да продължава да смучи ток? Как е по-добре. С цел максимално удължаване на експлотационните качества на този тип батерия?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #98

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте силно обмисляме такъв тип покупка, но още не сме решили каква марка или по-точно какви екстри да гледаме. Това, което ни прави впечатление е, че тези машинки са за гладък под или много късокосмести килими. Има ли модели, които да успяват да преодолеят височината на килима и съответно да го почистят? Ще се радвам на още мнения, явно е продукт, в който има още какво да се желае и подобрява.

  11. Junior Member Аватара на audiceco
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    72
    #99

    Отговор: робот-прахосмукачка

    Ilife А4 няма да сгрешиш


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #100

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Досега ползвам ILIFE X620 - много доволен съм както от сухото й почистване, така и от мокрото също. Батерията е доста издръжлива литиево-йонна, навигацията е оптимизирана и има няколко режима. Всмукателната мощност на турбо е 1200Ра и не оставя нищо по пода. При мокрото почистване (моп) - не олива с вода, има помпа за течността и пуска дозирано само в движение - справя се с праха по плочките и ламината отлично.
    Харесах обаче следващото поколение на марката - ILIFE X800, макар и на почти двойна цена. В нея е акцентирано върху подобрена навигация и подобрен режим на мокро почистване.
    Относно Roomba 614 - приятел беше взел такава на промоция от Технополис и се развали след първия месец. Иначе се справя също добре на сухо почистване. Но, за цената си - не си заслужава.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    62
    #101

    Отговор: робот-прахосмукачка

    Някой знае ли за робот, който може да преодолее праг над 2 см?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14.  
     

  15. Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    81
    #102

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, ако се интересувате от повече инфо за конкретен модел, пишете тук. Ще направя нещо като кратко ревю.
    Ето един пример за Xiaomi Mi Robot Vacuum

    https://forum.setcombg.com/gearbest/...eneration.html

    Също погледнете разликата между Xiaomi и други хаотични модели като ILIFE A4S, V5S Pro, A6 и много други.

    Този пост е редактиран от GearBest; 28-11-18 в 13:44.


  16. Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    81
    #103

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kaar Виж публикацията
    Досега ползвам ILIFE X620 - много доволен съм както от сухото й почистване, така и от мокрото също. Батерията е доста издръжлива литиево-йонна, навигацията е оптимизирана и има няколко режима. Всмукателната мощност на турбо е 1200Ра и не оставя нищо по пода. При мокрото почистване (моп) - не олива с вода, има помпа за течността и пуска дозирано само в движение - справя се с праха по плочките и ламината отлично.
    Харесах обаче следващото поколение на марката - ILIFE X800, макар и на почти двойна цена. В нея е акцентирано върху подобрена навигация и подобрен режим на мокро почистване.
    Относно Roomba 614 - приятел беше взел такава на промоция от Технополис и се развали след първия месец. Иначе се справя също добре на сухо почистване. Но, за цената си - не си заслужава.
    Ако ще смените робота, силно ви препоръчвам да разгледате Xiaomi Roborock S50, скоро ще пиша и за него, разликата с ILIFE е от земята до небето

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #104

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Следя темата с интерес, все още не съм купил, но предстои. А от къде да си купя. В смисъл, някой от техномагазините или АлиЕкспрес или БГ сайтовете ?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #105

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от GearBest Виж публикацията
    Ако ще смените робота, силно ви препоръчвам да разгледате Xiaomi Roborock S50, скоро ще пиша и за него, разликата с ILIFE е от земята до небето
    Драги GearBest, нямаш си и представа колко ще се радваме наистина да попишете за разликите между iLife серията (напр. Х620, Х800) и Xiaomi Roborock S50.
    Би било полезно да научим относно свойства/характеристики/цена на упоменатите модели един спрямо друг, та да преценим към кое да се насочим.
    Признавам, мнението ми за марката iLife не е безпристрастно, тъй като експлоатирам техния модел X620 - от който съм изключително доволен и успоредно ползвах iRobot Roomba 616 - от който не останах с хубави впечатления...

    Цитат Първоначално публикувано от valentyno Виж публикацията
    Следя темата с интерес, все още не съм купил, но предстои. А от къде да си купя. В смисъл, някой от техномагазините или АлиЕкспрес или БГ сайтовете ?
    Бих ти препоръчал да пазариш и от Бг магазини - главно iRobot, останалите (като iLifе, Xiaomi и т.н.) - от Алиекспрес, GearBest и т.н., но гледай доставката да ти я направят от европейски склад, за да е хем бързо, хем без мито и ДДС и главоболия по митници.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 19 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От eye_contact във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 978
    Последно: 04-12-23, 19:49
  2. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 20:28
  3. Отговори: 1
    Последно: 30-06-14, 20:54
  4. Робот прахосмукачка Agama 530A
    От brian198686 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 02-09-13, 22:19
  5. Кухненски робот, блендер и миксер / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 18:03

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе