Страница 8 от 19 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 275
Like Tree32Одобрявам

Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

  1. Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    81
    #106

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Има една група за роботите, не знам дали мога да дам линк тук, там има много информация за всички модели и напоследък всички си купуват само Xiaomi, а за този Roborock S50, думите са излишни, няма равен. https://www.youtube.com/watch?v=JpRgbl16Aro
    Тези дни ще потърся време и да пусна тема за Roborock.

    При нас (Gearbest) може да поръчате всичко без митница, за повече инфо може да ми пишете на лично!

  2.  
     

  3. Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    81
    #107

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения



  4. Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    81
    #108

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Както обещах, ето ревю за Xiaomi Roborock S50

    https://forum.setcombg.com/gearbest/...%BE%D0%BF.html

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    14
    #109

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Привет , в какво точно се изразява разликата между Xiaomi s50 и по-евтиният модел Xiaowa ? Вторият е значително по-евтин , а като основни характеристики ми изглеждат еднакви . по принцип не държа на моп функция , защото едно, че рядко би ми влязла в реална употреба , второ, че основно замазват разлятото. но разбира се никога не е излишно , стига да не е огромна разлика в цената.Като цяло тавана на бюджета ми е около 280-300$, в който влиза евтиният вариант Xiaowa, Xiaomi 1st gen и 360 S6 , както и по-новите модели на ILIFE , но като цяло за последната марка съм супер скептичен, понеже познат имаше v7s pro и имаше множество проблеми.Какво бихте ми препоръчали за този бюджет?Апартамента е 80м2 , като чиста площ за почистване предполагам не повече половината , настилката е ламинат и теракот и 2-3 безкосмести килима тип мемори пяна . Целогодишно скубещо се куче и тепърва прохождащо дете .
    Този пост е редактиран от avenger; 27-12-18 в 20:24.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #110

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Като гледам, разликата м/у Xiaomi s50 и Xiaomi Xiaowa Е35 е предимно в цената....близо 100$. Характеристиките - еднакви, като единствено на евтината липсва LDS (лазерен измервател на разстояние)...

    chefolino,щом нямаш вяра в ILIFE и си отворен и към други марки - Liectroux B6009 се вписва в бюджета ти (около 220$) и е с "феноменалните" 3000Ра всмк. мощност, разполагаща даже и с ултравиолетова лампа за дезинфекция на пода...

    Държа да отбележа, че масовите модели 2в1 (прахосмукачка + моп) в режим мокро почистване - единствено забърсват ежедневния прах в много добра степен. Те не са предназначени да попиват разлята течност или да почистват "мармалад" по пода.
    За разсипан мармалад, лютеница и др. подобни съставки - в момента единствено моделa ILIFE W400 се справя прилично... но е само моп, а не прахосмукачка.
    В момента тече CES 2019 в Лас Вегас... да видим пък, дали нещо по-ново/добро ще се появи

  7. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #111

    Question Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Някой да е срещал читави български озвучения за робороците? Доколкото знам - пакетите стават и за двете генерации...
    Иначе, направих си собствен, с гласа на дъщеря ми...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #112

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Да, едни и същи за двете генерации.
    Постни ги тук пакетите + инструкцията&програмите за подмяна в устройството, ако имаш желание да ги споделиш.
    Поиграл си доста

  10. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #113

    Lightbulb Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Програми има доста.

    Например:

    FloleVac

    RoboRock Control Center
    с прилежащото приложение за рисуване на карти Valetudo

    win-mirobo за момента версията е win-mirobo-min-1.1.0.zip

    Aз предпочитам работата под линукс с python-miio

    Сега нямам време да напиша/преведа подробна инструкция за инсталиране на приложения и гласове, пробвайте с FloleVac.
    Гласовият пакет също e тук.

    Успех, късмет и до после!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #114

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Супер! Постнал си всичко необходимо. Допълвам с моднат MiHome, също необходим за втори метод на флашване чрез win-mirobo.
    Инструкця за флашване/инсталиране на български езиков пакет в/у Xiaomi Roborock ще постна, ако има интерес тук.
    Ресурса за български езиков пакет на Xiaomi Roborock е налице благодарение на Shimbadze.
    Ако има мераклии - може да опитат сами да си запишат свои гласови бележки за гласов пакет - не е сложно, а забавно.

    Shimbadze
    , можеш ли да дадеш гласовия пакет и във .wav файлове, ако се флашва евентуално с win-mirobo?

  12. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #115

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Ще го метна в DOX-a по-късно...
    Иначе,
    описанието, по което може да се направи озвучаване, е това: audio_en.csv


  13. Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    81
    #116

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    ILIFE V5S Pro - само 250 лв. от европейски склад!

    https://forum.setcombg.com/gearbest/...%BD%D0%B0.html

  14.  
     

  15. Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    81
    #117

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от chefolino Виж публикацията
    Привет , в какво точно се изразява разликата между Xiaomi s50 и по-евтиният модел Xiaowa ? Вторият е значително по-евтин , а като основни характеристики ми изглеждат еднакви . по принцип не държа на моп функция , защото едно, че рядко би ми влязла в реална употреба , второ, че основно замазват разлятото. но разбира се никога не е излишно , стига да не е огромна разлика в цената.Като цяло тавана на бюджета ми е около 280-300$, в който влиза евтиният вариант Xiaowa, Xiaomi 1st gen и 360 S6 , както и по-новите модели на ILIFE , но като цяло за последната марка съм супер скептичен, понеже познат имаше v7s pro и имаше множество проблеми.Какво бихте ми препоръчали за този бюджет?Апартамента е 80м2 , като чиста площ за почистване предполагам не повече половината , настилката е ламинат и теракот и 2-3 безкосмести килима тип мемори пяна . Целогодишно скубещо се куче и тепърва прохождащо дете .
    Който и да избереш Xiaomi или Xiaowa, няма да сгрешиш. Но не ти препоръчвам много ILIFE, тъй като новите им модели са на цената на Xiaomi/Xiaowa.
    Разликата между Xiaomi и Xiaowa е, че Xiaomi са с лазер и на самите карти от приложението всичко се вижда много ясно, докато Xiaowa са с жироскоп и на картите почти нищо не им е ясно. Сущо липсват и екстри като запазване на карта, зоново почистване, виртуални стени от приложението.
    С една дума Xiaowa e Xiaomi Lite почистването е същото, просто са премахнали някои екстри.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    62
    #118

    Отговор: робот-прахосмукачка

    Какво ви мнението за румба 896? Силиконовите валяци подходящи ли са за килим с дълъг косъм?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #119

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    martinich, iRumba 896 e хубава машинка, ама още никой не е конструирал такова роботче - за дългокосмести килими... някои от тях даже не могат и да се покатерят върху килим, пък за чистене - хич или слаааабоооо...
    Попримири се - пълно щастие няма, но поне за останалите типове повърхности ще ти върши перфектна работа.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    62
    #120

    Отговор: робот-прахосмукачка

    Мерих дългокосместия килим и влакната се оказаха дълги 2 см. 6-та серия се качва на него и не се оплита, но е една черка и една силиконка. 896 е с две силиконки, говорих с един продавач каза няма грижи, оставаше да кабе че не става .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 19 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От eye_contact във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 978
    Последно: 04-12-23, 18:49
  2. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  3. Отговори: 1
    Последно: 30-06-14, 19:54
  4. Робот прахосмукачка Agama 530A
    От brian198686 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 02-09-13, 21:19
  5. Кухненски робот, блендер и миксер / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 17:03

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе